UFC, Rusya’daki İlk Dövüş Gecesini Duyurdu! Gecede Khabib Nurmagomedov Olacak mı?


Dünyanın en büyük dövüş şirketi olan UFC, yıllardır beklenen Rusya dövüş gecesini duyurdu.

UFC, 15 Eylül’de Moskova’daki Olimpiysky Spor Kompleksi’nde dövüş gecesi düzenleyeceğini açıkladı. Organizasyon Fight Night şeklinde olacak. PPV organizasyonu olmayacak.

UFC’nin uluslararası stratejiden sorumlu başkan yardımcısı David Shaw, Rusya’dan gelen yoğun talep üzerine burada organizasyon düzenleme kararı aldıklarını söyledi. Shaw, “UFC hayranları Rusya’da dövüş gecesi düzenlemek için büyük talepte bulundular, biz de bu pazarın zengin potansiyelini gördük. Moskova’da bir dövüş gecesi düzenlemenin tam zamanı olduğunu düşündük.” dedi.

UFC’nin Rusya’da dövüş gecesi düzenlemesiyle birlikte Khabib Nurmagomedov’un bu kartta dövüşüp dövüşmeyeceği büyük merak konusu oldu. Bu gecenin bir PPV organizasyonu olmamasından dolayı Khabib’in bu kartta dövüşme ihtimali çok az görülüyor. Gecede bir çok Rus ve Avrupalı dövüşçünün maça çıkması bekleniyor.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

Yorumlar

2 Yorum - "UFC, Rusya’daki İlk Dövüş Gecesini Duyurdu! Gecede Khabib Nurmagomedov Olacak mı?"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
GGG
Üye
★★★
GGG
Çok saçma… Rusya’da sayısız merdiven altı mma organizasyonu var. İnsanlar yine benzer birşey izleyeceklerse UFC hiç gitmesin Moskova’ya. Bu konuda Rusya’nın da tavrı çok önemli Khabib Nurmagomedov gibi bir şampiyonları varken, ufc’nin Rusya’da düzenleyeceği ilk dövüş gecesinin bir Fight Night olması çok saçma olur. Bu gece bir ppv gecesi olmalı, ve eğer gerekli koşullar sağlanırsa, Rusya’daki kartın ana maçı Khabib… Devamını oku »
Dr.Steelhammer
Üye
★★
Dr.Steelhammer

1 kere yapıyorsunuz adam gibi yapın organizasyonu .. sıradan bir gecr olmasın .. khabib ve khabib gibi dovusculer dovusmeli kesinlikle ..