UFC Şampiyonu Artık Bellator’da


SAN JOSE, CA - APRIL 20: Benson Henderson prepares for the final round of his fight against Gilbert Melendez in their lightweight championship bout during the UFC on FOX event at the HP Pavilion on April 20, 2013 in San Jose, California. (Photo by Ezra Shaw/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)

Dünyanın 1 numaralı MMA organizasyonu olarak kabul edilen UFC’nin eski hafif sıklet şampiyonu Karma Dövüş Sanatlarının UFC’den sonraki en iyi projesi Bellator ile sözleşme imzaladı.

32 yaşındaki 23 galibiyeti ve 5 yenilgisi bulunan Benson Henderson son iki maçını kazanarak tekrar bir çıkış yakalamıştı.

Son 14 maçını UFC çatısı altında yapan ve son maçını 28 Kasım’da gerçekleştiren Henderson bundan böyle Bellator MMA maçlarında kafese girecek. Amerikalı Henderson 23 galibiyetinin sadece ikisini nakavtla gerçekleşrirken 10 submission ile de zaferler kazandı…

Ayrıntıları aktarmaya devam edeceğiz…


Haberle ilgili başlıklar: , , , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

1 Yorum - "UFC Şampiyonu Artık Bellator’da"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
caner
Ziyaretçi
caner

70kg da uzun zaman şampiyon olarak kalmıştı efsane antony pettis maçları vardır bu adamın en son 77 kilo ya çıkıştı bellator da yeniden şampiyon olabilir