MMAUFC

UFC Sao Paulo Gecesine 5 Gün Kala Şok Haber Geldi!


UFC’nin bu Cumartesi gecesi Brezilya’nın Sao Paulo kentinde düzenleyeceği dövüş gecesine 5 gün kala şok bir haber geldi.

UFC Sao Paulo’nın ana maçında Jimi Manuwa ile Thiago Santos karşı karşıya gelecekti. Manuwa, sakatlığı sebebiyle maçtan çekildiğini duyurdu. UFC yönetimi de Thiago Santos’a hemen bir rakip buldu. Santos’un, Cumartesi gecesi yapılacak organizasyonun ana maçında Eryk Anders ile karşılaşacağı duyuruldu.

Böylece UFC Sao Paulo’nun ana maçı 2.kez değiştirilmiş oldu. Daha önce Jimi Manuwa ile Glover Teixeira’nın karşılaşacağı duyurulmuştu. Teixeira, sakatlığı sebebiyle maçtan çekilmiş yerine Thiago Santos’un maça çıkarılacağı açıklanmıştı. Manuwa’nın sakatlanmasıyla birlikte ana maç planları tamamen değişmiş oldu.

Gecenin ana maçında ise yarı orta siklet dövüşçüleri Alex Oliveira ile Carlo Pedersoli karşı karşıya gelecek.


0 0 vote
Article Rating

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
2 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Timsah16
Timsah16
2 yıl önce

Okursanız sevinirimMaçı tekrar izleyip analiz yaptım bu kadar ortada geçen maçı nasıl caneloya verdiklerini anladım harbiden saģlam lobisi var canelonun 34 35 yaşına kadar yenilmesi çok zor bir boksör heleki puanla kaybettirmezler bu adama kim olursa olsun buralara tesadüfen gelmemiş ulan ggg deki şu çene inatçılık muazzam bir şey adam yumruk yedikçe daha çok sarj oluyo saldırıya geçiyo 2 side… Devamını oku »

Timsah16
Timsah16
2 yıl önce

Bu arada abel sanchez canelonun meksika tarzı dövüşmesinden memnunmuş ggg yi mayısa kadar dinlendircekmiş 3 maç gelebilir

Başa dön tuşu