MMA

UFC Yıldızı Covid Aşısı Sırasında Hemşireye Saldırdı! Başı Belada

Önce Sıraya Girdi Sonra Vazgeçti Hemşireye Dirsek Attı

UFC’nin orta sıklet dövüşçüsü Brezilyalı Paulo Costa’nın başı belada! Sağlık memurlarına saldırının bir örneği çok üst düzeyde isimlerden biri tarafından yaşatılması skandala yol açtı. Brezilya kaynaklı G1’in haberine göre Costa Brezilya’nın Minas Gerais eyaletindeki bir aşı sırasında bir kadın hemşireye dirsek darbesiyle saldırdı.

Polise göre Costa önce sıraya girdi sonra fikrini değiştirdi ardından da aşı yaptırmadan aşı kartı almak istedi. Hemşireler bu duruma asla izin vermedi ve tartışma büyüdü. Sonra o bölgeyi sinirli şekilde terk ederken önündeki bir hemşireye diresek atarak yol aldı ve alandan uzaklaştı.

UFC Yıldızı Covid Aşısı Sırasında Hemşireye Saldırdı! Başı Belada

Ama bunda ne var demeyin aşı karı o sırada aşı oldu diye doldurulmuştu bile! Bunu fırsat bilen Costa aşıya gerek yok diyerek kartı alıp uzaklaşmak istedi. Elbette görevi tamamlamamış hemşireler de bu duruma tepki gösterdi ve Costa’nın aşı yapmadan alandan ayrılmalarına izin verilmeyeceğini söyledi. Costa da adeta beni burada tutamazsınız diyerek basıp gitmek istedi. O sırada onu tutmak isteyen hemşireye dirsekle vurdu. İşte başı belada dememizin sebebi bu. Hem resmi evrakta aldatma hem sağlık memuruna saldırı hem de toplum düzenini bozmaktan yargılanacak.

26 yaşındaki hemşirenin dudağı patladı. Costa 20 Ağustos’ta UFC 278’de eski orta sıklet şampiyonu Luke Rockhold ile karşılaşması planlanıyor.

Haberi Paylaşmayı Unutmayınız!

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.