Fight TVMMAMMA VideoUFC

(VİDEO) Dan Henderson, Michael Bisping’i Sağ Kroşesiyle Bayıltıyor!  0 0 vote
  Article Rating

  İlgili Makaleler

  Abone ol
  Bildir
  11 Yorum
  En Eskiler
  En Yeniler En Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  GGG
  GGG
  3 yıl önce

  Çok efsane bir nakavt! Bu maçı ilk izlediğimde Bisping öldü sandım. O nasıl bir vuruştur öyle

  Tugay Özay
  Tugay Özay
  3 yıl önce

  şerefsiz adamın bayıldığını bildiği halde yerdeyken vuruyor. yok abi bu spor falan değil vahşet. hakem olmasa orda adam ölene kadar vurur mk

  GGG
  GGG
  3 yıl önce
  Reply to  Tugay Özay

  Bu vahşet falan değil dostum. Bu spor, hatta yapması ve izlemesi dünyanın en zevkli sporu. O iki insan düşman değiller. Dünyada yeterince vahşet var zaten. Her gün binlerce insan öldürülürken, milyonlarca hayvan katledilirken, bu sporun vahşet olduğunu söylemek doğru olmaz. Sertlik hayatın kanında var. Kimse onları o sporu yapmaları için zorlamıyor. Ve maç bittikten SONRA yine o sporcular birbirlerine sarılıyorlar.… Devamını oku »

  Tugay Özay
  Tugay Özay
  3 yıl önce
  Reply to  GGG

  senden bu saçma sapan yorumu beklemezdim. dünyada savaşların ve katliamların olması bu ememey denen şeyin vahşet olmadığını gerektirir mi? Spormuş! sen önce bir sporun tanımını öğren. Kişi sağlığına doğrudan zarar verecek olan bir şey spor olamaz. Yere düşen kişi %90 savunmasızdır ve bu kişiye ölümüne vuruluyorsa burda vahşet vardır, spor yoktur! Kaldı ki boksun bile spor olduğu tartışmalı iken sen… Devamını oku »

  GGG
  GGG
  3 yıl önce
  Reply to  Tugay Özay

  Şefim niye saçma diyorsun, bakış açım böyle. O iki insan birbirinden nefret etmiyor. Birbirlerine düşmanlık beslemiyorlar. İki adam kafese giriyor ve birisi diğerinin iradesini kırmaya çalışıyor. Bu sadece bir mücadele, meydan okuma. Savaş değil. Bu adamlar yıllarca spor yapıyorlar, o darbelere alışık olmasalar zaten orada dövüşemezler. İnsanlar birbirlerini dışarıda çiğ çiğ yiyeceklerine, bırak dövüşmek isteyen hırsını kafeste boşaltsın. Mma sporunun… Devamını oku »

  Tugay Özay
  Tugay Özay
  3 yıl önce
  Reply to  GGG

  Dostum bak, spor denilen şey sonunda maddi menfaat beklenmeyen, insanı sağlıklı olmasını sağlayan bir şeydir. ama kapitalizmde her şey paradan ibaret olduğu için spor, spor için yapılması gerekirken para için yapılıyor. Burada sporun özünde bir bozulma var. Yani insanlar spor için değil para için birbirini öldürürcesine dövüyor. Şu örneği vermek istiyorum; insanlar büyük futbolcu olma arzusu ile aslında çok para… Devamını oku »

  Roman
  Roman
  3 yıl önce
  Reply to  Tugay Özay

  Bence vahset değil. Tek sevmedigim tarafi rakip bayilinca yerde yumruklamalari, bunu duzeltirlerse daha iyi olur. Hakemlere cok is düşüyor.

  GGG44
  GGG44
  3 yıl önce

  tugay dostum işini garantiye almış desek daha iyi 🙂 işini riske atmıyor bisbing o düşüşten sonra ayaga kalksa devamında hendersonu indirse ne olacak bunun hesabını kim verecek 🙂

  cemil aslan
  cemil aslan
  3 yıl önce

  dan henderson gerçek bir ufc efsanesidir. mauricio shogun rua maçları muhteşem mücadelelere sahne olmuştu. güreşten gelmesine rağmen sert yumruklarıyla her rakibi bu yaşıyla bile nakavt edebilme yeteneği var adamda.

  MÜSLÜMAN TÜRK
  MÜSLÜMAN TÜRK
  3 yıl önce

  dan henderson gelmiş geçmiş en dayanıklı 3 mma dövüşçüsünden biridir otoritelere göre diğer iki kişi mark hunt ve roy nelson olarak gösterilir

  Harun
  Harun
  3 yıl önce

  İnanılmaz bir nakavt. Arkadaşlar ufc’nin kanlı olduğuna bakmayın. yaralar ve açılmalar kısa sürede geçer. beyine gelen hasar ise ömür boyu geçmez. boks bu spordan çok daha fazla zarar veriyor. boksta kameralar boksörleri yakışıklı gösterecek aynı zamanda deformasyonları az gösterecek şekilde ayarlanmıştır. Hatta kulağınıza gelen yumruk sesleri dahi akustik olacak şekilde ayarlanıyor. Yani her şey ppv satışlarını arttıracak şekilde ayarlanıyor. Yoksa… Devamını oku »

  Başa dön tuşu