(VİDEO) Dan Henderson, Michael Bisping’i Sağ Kroşesiyle Bayıltıyor!Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

11 Yorum - "(VİDEO) Dan Henderson, Michael Bisping’i Sağ Kroşesiyle Bayıltıyor!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
GGG
Üye
★★
GGG

Çok efsane bir nakavt! Bu maçı ilk izlediğimde Bisping öldü sandım. O nasıl bir vuruştur öyle

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

şerefsiz adamın bayıldığını bildiği halde yerdeyken vuruyor. yok abi bu spor falan değil vahşet. hakem olmasa orda adam ölene kadar vurur mk

GGG
Üye
★★
GGG
Bu vahşet falan değil dostum. Bu spor, hatta yapması ve izlemesi dünyanın en zevkli sporu. O iki insan düşman değiller. Dünyada yeterince vahşet var zaten. Her gün binlerce insan öldürülürken, milyonlarca hayvan katledilirken, bu sporun vahşet olduğunu söylemek doğru olmaz. Sertlik hayatın kanında var. Kimse onları o sporu yapmaları için zorlamıyor. Ve maç bittikten SONRA yine o sporcular birbirlerine sarılıyorlar.… Devamını oku »
Tugay Özay
Üye
Tugay Özay
senden bu saçma sapan yorumu beklemezdim. dünyada savaşların ve katliamların olması bu ememey denen şeyin vahşet olmadığını gerektirir mi? Spormuş! sen önce bir sporun tanımını öğren. Kişi sağlığına doğrudan zarar verecek olan bir şey spor olamaz. Yere düşen kişi %90 savunmasızdır ve bu kişiye ölümüne vuruluyorsa burda vahşet vardır, spor yoktur! Kaldı ki boksun bile spor olduğu tartışmalı iken sen… Devamını oku »
GGG
Üye
★★
GGG
Şefim niye saçma diyorsun, bakış açım böyle. O iki insan birbirinden nefret etmiyor. Birbirlerine düşmanlık beslemiyorlar. İki adam kafese giriyor ve birisi diğerinin iradesini kırmaya çalışıyor. Bu sadece bir mücadele, meydan okuma. Savaş değil. Bu adamlar yıllarca spor yapıyorlar, o darbelere alışık olmasalar zaten orada dövüşemezler. İnsanlar birbirlerini dışarıda çiğ çiğ yiyeceklerine, bırak dövüşmek isteyen hırsını kafeste boşaltsın. Mma sporunun… Devamını oku »
Tugay Özay
Üye
Tugay Özay
Dostum bak, spor denilen şey sonunda maddi menfaat beklenmeyen, insanı sağlıklı olmasını sağlayan bir şeydir. ama kapitalizmde her şey paradan ibaret olduğu için spor, spor için yapılması gerekirken para için yapılıyor. Burada sporun özünde bir bozulma var. Yani insanlar spor için değil para için birbirini öldürürcesine dövüyor. Şu örneği vermek istiyorum; insanlar büyük futbolcu olma arzusu ile aslında çok para… Devamını oku »
Roman
Üye
Roman

Bence vahset değil. Tek sevmedigim tarafi rakip bayilinca yerde yumruklamalari, bunu duzeltirlerse daha iyi olur. Hakemlere cok is düşüyor.

GGG44
Üye
GGG44

tugay dostum işini garantiye almış desek daha iyi 🙂 işini riske atmıyor bisbing o düşüşten sonra ayaga kalksa devamında hendersonu indirse ne olacak bunun hesabını kim verecek 🙂

cemil aslan
Üye
cemil aslan

dan henderson gerçek bir ufc efsanesidir. mauricio shogun rua maçları muhteşem mücadelelere sahne olmuştu. güreşten gelmesine rağmen sert yumruklarıyla her rakibi bu yaşıyla bile nakavt edebilme yeteneği var adamda.

MÜSLÜMAN TÜRK
Ziyaretçi
MÜSLÜMAN TÜRK

dan henderson gelmiş geçmiş en dayanıklı 3 mma dövüşçüsünden biridir otoritelere göre diğer iki kişi mark hunt ve roy nelson olarak gösterilir

Harun
Üye
★★
Harun
İnanılmaz bir nakavt. Arkadaşlar ufc’nin kanlı olduğuna bakmayın. yaralar ve açılmalar kısa sürede geçer. beyine gelen hasar ise ömür boyu geçmez. boks bu spordan çok daha fazla zarar veriyor. boksta kameralar boksörleri yakışıklı gösterecek aynı zamanda deformasyonları az gösterecek şekilde ayarlanmıştır. Hatta kulağınıza gelen yumruk sesleri dahi akustik olacak şekilde ayarlanıyor. Yani her şey ppv satışlarını arttıracak şekilde ayarlanıyor. Yoksa… Devamını oku »