MMAUFC

(VİDEO) Khabib Nurmagomedov’un Conor McGregor’a Mesajı Yolladığı Maçı Tekrar İzleyelim!Geçtiğimiz senenin sonlarında UFC tarihinin en iyi şovlarından biri olarak tarihe geçen UFC 205 yapılmıştı.

O gece Conor McGregor aynı anda iki kemere sahip olan ilk isim olaram tarihe geçerken aynı sikletin bir diğer iddalı ismi Khabib Nurmagomedov da öyle dominant bir zafer elde etmişti ki görenlerin ağzı açık kalmıştı. Khabib de zaferden sonra Conor McGregor’a meydan okumuş ve istediğini bir nebze elde ederek UFC 209’da Tony Ferguson ile “Geçiçi Hafifsiklet Kemeri” için karşılaşma hakkı elde etmişti. Bu maçta alınacak bir zafer Conor McGregor ile kemer birleştirme maçına çıkma anlamına geliyor.

Şimdi gelin Khabib Nurmagomedov’un Michael Johnson’ı yendiği maça bir göz atalım. İyi seyirler.

https://youtu.be/Y3fMzzEUTzA


0 0 vote
Article Rating

Yıldırım Hakan Savcı

“Anderson Silva — you absolutely suck!”

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
4 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Genco
Genco
4 yıl önce

çıkacağı en zor maç ferguson sağlam dövüşçü hem ayakta hemde yerde iyi khabib ayakta dövüşünü geliştirmesi lazım sürekli rakibi yere çekmeye çalışıyor umarım yener yenilirse zaten müslüman olmasındanmıdır nedir bir ötekileştirme yapıyorlar iyice yüklenecekler adama conorla maçı yalan olur.inşallah kazanır ama içimden yenilecek gibi geliyor.eminim ufcde yenilmesi için dua ediyordur.

cemil aslan
cemil aslan
4 yıl önce

Adamsın khabib, fergusonu yeneceğini düşünüyorum, çok disiplinli ve kondüsyonu yüksek. Şu maça bakın; kendinden öyle eminki, fergusonu yenmiş bir m. johnson u raund aralarında dana white’la konuşarak pes ettiriyor. Zaten maçtan sonra johnson’da “sikletin en güçlü adamıyla dövüştüm” diyerek hakkını verdi.

fix1
fix1
4 yıl önce

khabib fergusonu sanılandan daha kolay yenecektir. tabi ki en iyisini Rabbim bilir.

mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
4 yıl önce

şu mma i hiç sevmesem de umarımki habib kazanır ve mc gregor züppesini de paspas yapar….

Başa dön tuşu