MMAUFCWWE

Yoksa Bu WWE’den UFC’ye Sürpriz Bir Dönüş mü?

UFC 121 Pre-fight Press Conference

Son zamanlarda WWE ile UFC arasında bir süperstarın dönüp dönmeyeceği konusunda iki şirket arasında konuşmalar yapılıyor. Bu kişi eski UFC dövüşçüsü ve eski UFC ağırsıklet şampiyonu Brock Lesnar’dan başkası değil.

Brock Lesnar, 2011 yılında UFC 141’de Alistair Overeem’e yenildikten sonra UFC’den emekli olmuş ve 2012’de WWE’ye geçmişti.

Bu sene Şubat ayından itibaren, UFC’nin başkanı Dana White, Brock Lesnar’ın UFC’ye dönüşünün imkansıza yakın bir ihtimal olduğunu söylüyor. Ancak Lesnar’ın menajeri Paul Heyman, şartlar uygun olursa, Lesnar’ın UFC’ye dönmeyi düşünebileceğini belirtti. Şimdilik Lesnar’ın WWE’de işleri iyi gittiği için bu durumun yakın zamanda gerçekleşmeyeceği söylenebilir.

Brock Lesnar acaba UFC’ye dönecek mi ya da dönerse bu ne zaman olur bilinmez ama kesin bir şey var ki WWE başkanı Vince McMahon, Lesnar’ın UFC’ye dönüş yapacağı gün gelirse,  altın yumurtlayan tavuğuna sağlam bir maç yaptırmadan bırakmayacak. Buna sebep olarak da McMahon’un iki ay içinde 750 milyon dolar gibi büyük bir para kaybını telafi etmek istemesi gösterilebilir.

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.