KickboksMuay Thaı

Kickboksör Atakan Arslan Ödülünü Cumhurbaşkanından Aldı

atakan arslan

 “Yeşilay Enleri 2015” kapsamında ödüller dağıltıldı…

Sanatçı, televizyoncu, siyasetçi ve sporcular ödül aldı

03 Nisan günü Dubai’de Chad Sudgen ile ringe çıkacak olan Atakan “Avatar” Arslan Yeşilay tarafından ödüllendirildi ve yılın sporcusu ödülüne layık görüldü… Çıktığı her tv programında alkol ve sigaradan her daim uzak durduğunu anlatan ve gençlere ve çocuklara rol model olan Atakan bu ödüle bu şekilde layık görüldü…

Ödüller kapsamında “En Yeşilaycı Sanatçı Ödülü” Mustafa Ceceli ve Açelya Akkoyun’a, “En Yeşilaycı Sporcu Ödülü” Çağan Atakan Arslan ve Tolga Murat Balıkçı’ya, “En Yeşilaycı Spor Kulübü Ödülü” Gümüşhane Torul Gençlik Voleybol Kulübü’ne, “En Yeşilaycı Siyaset Adamı Ödülü” Bülent Akarcalı, Murtaza Yetiş ve Ahmet Feyzi İnceöz’e verildi.

Kickboksör Atakan Arslan Ödülünü Cumhurbaşkanından Aldı

Tolga Murat Balıkçı, ödülünü aldıktan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Gidene Üzülmeyin, Var Olanı Güçlendirin” isimli kitabını hediye etti.

“En Yeşilaycı Akademisyen Ödülü”‘nün Prof. Dr. Murat Tuncer, Prof. Dr. Hakan Coşkunol ve Doç. Dr. Toker Ergüder’e verildiği törende, “En Yeşilaycı Sosyal sorumluluk Ödülü”nü  TRT, Kadın Sağlıkçılar Eğitim ve Dayanışma Vakfı (KASAV) ve Darüşşafaka Spor Kulübü, “En Yeşilaycı Medya Ödülü”nü Hakan Hatipoğlu, Kalust Şalcıoğlu ve Ayşe Şule Bilgiç aldı.

TRT adına ödülü TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren alırken törene katılmadığı için görüntülü mesaj yollayan Hakan Hatipoğlu’nun yerine ödülü, eşi Gizem Hatipoğlu’na verildi.

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.