KickboksMuay Thaı

Muay Thai Milli Takımı Dünya Şampiyonasına Katılmak Üzere Yola Çıktı


muay_tahi_milli_takimi_bangkok

Türkiye Muaythai Federasyonu faaliyet planında yer alan Gençler Muaythai Dünya Şampiyonası 03-11 Ağustos 2017 tarihlerine Tayland’ın Bangkok şehrinde yapılacak;

Gençler ve Çocuklar çocuklar kategorisinde yapılacak Dünya Muaythai Şampiyonasına çıkmak üzere Airboss hotelde toplanan kafile bugün İstanbul’dan Bangkok’ a gitti…

Türkiye Muaythai Federasyonu faaliyet planında yer alan Gençler Muaythai Dünya Şampiyonası 03-11 Ağustos 2017 tarihlerine Tayland’ın Bangkok şehrinde yapılacak.

Şampiyona için Çocuklar ve Gençler Muaythai milli takımı ile İstanbul Airboss otelde toplanıldı;Akşam yemek sonrası kafile ile toplantı gerçekleştirdi Toplantıda konuşan Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan vekili ve Kafile Başkanı;Hasan Yıldız Türkiye’nin her bir şehrinden gelen minik gençpırıl pırıl yeteneklere hayran olduğunu, bu sporu kendisinin de aşkla yaptığını bu heyecanını hiçkaybetmediğini bu heyecanı tüm sporcuların aynı duyguyu hissetmelerini bu sporun insanı toplumda diğer insanlardan üstün yaptığını, kişilikli ahlaklı ve kendine güvenen bireyler haline getirdiğini ifade etti.

Başkan vekili Hasan Yıldız;Dünya Şampiyonasında ülkemizi bir Türk’e yakışır şekilde Türk insanının yüceliğini kibarlığını saygısını temsil eder şekilde yapılması gerektiğini önce insanlığımız ve terbiyemizle öne çıkacağımız bir şekilde ülkemizi milletimizi temsil etmemiz gerektiğini vurguladı.

Türkiye Muaythai Federasyonu faaliyet planında yer alan Gençler Muaythai Dünya Şampiyonası 03-11 Ağustos 2017 tarihlerine Tayland’ın Bangkok şehrinde yapılacak;

Gençler ve Çocuklar kategorisinde yapılacak Dünya Muaythai Şampiyonasına çıkmak üzere Airboss Hotel’de toplanan kafile bugün Yola çıkmak üzere Saat 13.10 da İstanbul’dan Bangkok a seyahat edecek.

Muaythai Milli Takımı;

43’üSporcu olmak üzere, İdareci, Hakem, Antrenör ve Teknik Personel olmak üzere toplam 76 kişilik büyük bir kafile ile “Dünya Gençler Muaythai Şampiyonasına” katılıyor.

Türkiye şampiyonalarında dereceye giren sporculardan oluşan Muaythai Milli Takımı;Nisan ayından itibaren kendi şehirlerinde, antrenörleri gözetiminde Dünya Şampiyonasına hazırlandı. Güç, dayanıklılık, kondisyon ve teknik-taktik antrenmanlarını tamamlayan Türk Milli Takımı;Dünya Muaythai Şampiyonasına iddialı ve takım halinde şampiyonluk hedefleri için Tayland’ın Bangkok Şehrinde olacak.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu