KickboksMuay Thaı

Rico Verhoeven’den Badr Hari’ye Cevap!


badr hari vs. rico verhoeven

Dün sizlere Badr Hari’nin Rico Verhoeven’e “Meydan Okuma Kabul Edildi.” başlığı altında bir tweet gönderdiğini aktarmıştık. Verhoeven bu tweete cevap vermemişti.

Sessizliğini koruyan Verhoeven, bugün sabah saatlerinde bir TV Talk şovuna katıldı. Verhoeven’e Hari ile maça çıkıp çıkmayacağı sorulduğunda ise Verhoeven seyirciler önünde açıklamalarda bulundu.

Rico Verhoeven, bu maç için hazır olduğunu, bunu Badr Hari’nin de çok iyi bildiğini, bu maçı Badr Hari’ye karşı kazanırsa Hari’nin Kickboks’u bırakacağını dile getirdi.

Ayrıca maç tarihi ile ilgili soruya da Verhoeven, çok yakında tarihi açıklayacaklarını ve maçın bu yıl içinde kesin olacağını dile getirdi…


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
7 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
fatih
fatih
5 yıl önce

Bence bu maç kick boksun floyd pacmen maçı ile eş değer olur eski k1 şampiyonu Glory şampiyonuna karşı on numara takipteyiz . .

Yavuz
Yavuz
5 yıl önce

Önceden cok iyiydi badr hadi remy vardı semt schilt cok güzel maçlar izlerdik. Badr hadi profesyonelliği hiç öğrenemedi bu yüzden hakettiğinin cok altında

sakiciler
sakiciler
5 yıl önce

wow olay var olay

Team AAA
Team AAA
5 yıl önce

Bu çocuk bu gevşek haliyle bu kariyeri elde etti. Rico ise yetenekten ziyade disiplinle ve sıkı çalışma ile gelinebilecek bir yerde.rico’daki disiplinin yarısı hari’de olsaydı güneş gibi parlayan bir efsaneyi hala izliyor olurduk.Bu maç 5*3 yapılırsa 3. Raunt hari tko lose. Saygılar:))

Braddock
Braddock
5 yıl önce

Badr hari hep en iyilerle karşılaşmıştır. uzun zamandır gündemde değildi. Bu maçı alırsa tekrar gündeme gelir

Kubilay
Kubilay
4 yıl önce

Uzun zaman dır KıckBoks takip eden bir spocu olarak belirtmek isterim ki Badr bu maça çok ama çok iyi hazırlanıyor bunu ve suanda cok ıyı durumda kendi gözlemlerim den bir yana yada vıdeolarından ızleyerek söylemıyorum birebir bağlantılı olduğum hollanda da ki kişilerden de duyuyorum…İnsanlar yok rico iyi falan tarzında 2 macını ızleyıp bılıp bılmeden yorumlarda bulunuyorlar arkadaslar rıco hollanda yapımı… Devamını oku »

Kubilay
Kubilay
4 yıl önce

Uzun zaman dır KıckBoks takip eden bir spocu olarak belirtmek isterim ki Badr bu maça çok ama çok iyi hazırlanıyor ve suanda cok ıyı durumda kendi gözlemlerim den bir yana yada vıdeolarından bır yana bağlantılı olduğum hollanda da ki kişilerden de duyuyorum…Birde insanlar yok rico iyi falan tarzında 2 macını ızleyıp bılıp bılmeden spordan anlayıp anlamadan yorumlarda bulunuyorlar gerçi bizim… Devamını oku »

Başa dön tuşu