Hulk Hogan’dan Şok Söylem! (+18)


Hulk Hogan

Erotik Kaset skandalı nedeniyle mahkemelik olan Profesyonel güreş efsanesi ve aktör Hulk Hogan, katıldığı duruşmada, dinletilen radyo söyleşisi üzerine, cinsel organının 25 santimetre olmadığını söyledi.

Dedikosu sitesi Gawker ile kaset skandalı nedeniyle mahkemelik olan ABD’li efsane profesyonel güreşçi ve aktör Hulk Hogan, duruşmada Gawker’ın avukatlarının sorularını yanıtladı. Bu esnada mahkemede, ünlü yıldızın cinsel organının 25 santimetre olduğunu söylediği bir radyo söyleşisi dinletildi.

hulk hogan”O BENİMKİ DEĞİL”
Gerçek adı Terry Gene Bollea olan Hogan, bu konuda avukatlardan gelen “doğru mu” sorusunu “pekala, o benimki değil, çünkü benimki tartıştığımız ölçülerde değil” şeklinde yanıt verdi. Avukatın bastırması üzerine ABD’li yıldız, “yok cidden, cinsel organım 25 santimetre değil” demek zorunda kaldı.

100 MİLYON DOLARLIK DAVA
İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; özel hayatını ihlâl ettikleri iddiasıyla Gawker’a 100 milyon dolarlık dava açan Hogan, söz konusu röportajda cinsel hayatını abarttığını söyledi. Gawker sitesinin avukatları ise Hogan’ın cinsel hayatını kamusal bir mesele haline getirdiğini savunuyor.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

1 Yorum - "Hulk Hogan’dan Şok Söylem! (+18)"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Roman
Üye
★★
Roman

Böyle haber yapmayin. Sevmedim. Paylasmamaniz gerekirdi.