Pro WrestlingTNA

Jeff Hardy Şampiyonluk Maçına Çıkıyor!


Impact Wrestling’de bu hafta müthiş karşılaşmalar var! Gecenin en dikkat çeken maçı ise hiç şüphesiz Bobby Lashley ile Jeff Hardy arasında gerçekleştirilecek olan Dünya Ağırsiklet Şampiyonluk Maçı! Ayrıntılara göz atalım;

Bully Ray & Tommy Dreamer vs. Rhino & EC3

 

Gecenin önemli maçlarından biri Tommy Dreamer & Bully Ray vs. Rhino & Ethan Carter III maçı! TNA’in kadrosuna kazandırdığı iki önemli isim Tommy Dreamer ile Rhino, Impact Wrestling ringinde boy gösterecek. Bu ikili aynı maçta fakat birbirlerine rakip olarak ringe çıkacak!

 

Eric Young & Bobby Roode vs. MVP & Kenny King

Geçtiğimiz haftalarda Bobby Roode ile Kenny King’i , MVP ile de Eric Young’ı tekli maçlarda karşılaştıklarına tanık ettik. Bu hafta ise bir takım mücadelesi göreceğiz. Bobby Roode ile Eric Young, MVP & Kenny King ikisine karşı mücadele verecek!

 

Jeff Hardy vs. Bobby Roode

 

Gecenin hiç şüphesiz en önemli maçlarından biri Dünya Ağırsiklet Şampiyonluk Maçı! Geçtiğimiz hafta 20 Man Battle Royal maçından galip ayrılan Jeff Hardy, Bobby Lashley ile Dünya Ağırsiklet Şampiyonluk maçına çıkmaya hak kazandı. İkilinin mücadelesi nefes kesecek!

X-Division Gauntlet

 

X-Division’da da harika bir maç bizleri bekliyor. Şampiyon Austin Aries, Sanada, Tigre Uno, DJ Z , Manik, Eddie Edwards ve Davey Richards büyük mücadele verecek!

NOT: Impact Wrestling’e dair sonuçlar ve haberler CUMA gün içerisinde sitemizde yer alacak! İzleyebileceğiniz maçların özet videoları yine sitemizde ve şovu full olarak izleyebileceğiniz adresimiz ise Pro Wrestling Medya sayfamız! Takipte kalın..


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu