Pro WrestlingWWE

Kovulan O İsimler Konuştu!


WWE’nin dün kovduğu bazı isimler tepkilerini dile getirdi!

Evan Bourne

Dün kovulanlar listesi arasında en dikkat çeken isim olan Evan Bourne’de sessizliğini Twitter üzerinden bozdu ve şunları dile getirdi;

-“Teşekkürler sevgili arkadaşlar. Bu güzel zaman için teşekkürler WWE. Üzgünüm sevgili hayranlarım, ayağım kırıldıktan sonra RAW’a geri dönemediğim için”

Curt Hawkins

Dün akşam saatlerinde Mark Henry, 18 Yıldır WWE için çalıştığını dile getiren bir tweet attı. Curt Hawskins’in ise Mark Henry’e cevabı ağır oldu. Curt Hawskins “Senin arkadaşların kovuluyor ve sen böyle diyorsun öyle mi? Sen aptal değilsin Mark!” diyerek Mark Henry ve WWE’ye olan tepkisini dile geitridi. Ayrıca Curt Hawskins, gerekli mail adreslerini twitter üzerinden paylaşarak ilgilenenlere duyurdu.

Jinder Mahal

Jinder Mahal’de Twitter’dan konuşanlar arsında girdi ve şöyle dedi;

-“Bana inanılmaz fırsatlar veren WWE’ye teşekkür ederim. Dünya’yı görmek ve çok şaşırtıcı şeyler yapmak için bir şans daha var. Gelecekte ne olacağını göremek için heyecanlıyım.”

JTG

JTG ile de yollarını ayıran WWE anlaşılan yollarını ayırdığı süperstarlara haber vermiyor. WWE’nin en son kovduğu JTG ise tepkisini Twitter’dan dile getirdi ve “Lanet olsun! Neden beni aramadınız?” dedi.

Yoshi Tatsu

Dün serbest bırakılanların arasında yer alan Yoshi Tatsu, Twitter üzerinden şunları dile getirdi;

-“WWE’ye ve WWE Evrenine geçirdiğim 6 yıl için teşekkür etmek istiyorum. Bu inanılmaz bir deneyim oldu”

 

 


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu