Pro WrestlingWWE

Night Of Champions İçin Planlar Ne?


10988293_984858418238906_1819488758006213314_o

20 Eylül 2015 tarihinde gerçekleşecek olan Night Of Champions PPV’sinde şimdilik resmi olarak Seth Rollins vs. Sting WWE World Heavyweight şampiyonluk karşılaşması duyuruldu. Peki Night Of Champions için planlar neler? Buyurun okuyun…

20 Eylül’de gerçekleşecek olan Night Of Champions PPV’si için Nikki Bella vs. Chalotte Divas Championship karşılaşmasının duyurulması bekleniyor.

Tag Team Championship karşılaşması için ise The New Day ekibine rakip olarak Dudley Boyz ve The Prime Time Players ön görülüyor. Büyük ihtimalle maç Triple Threat Tag Team maç olacak.

Ryback ise Intercontinental unvanını savunmak için Big Show ile ringe çıkacak.

Olası bir Randy Ortons vs. Sheamus karşılaşması da söz konusu durumda. Yani Night Of Champions’da da Sheamus vs Randy Orton izleyebiliriz.

Kevin Owens ve Cesaro’nun da bir rövanş maçına çıkması bekleniyor.

Neville için ise rakip olarak Stardust gösteriliyor. Bu maç da Summerslam’in finali olarak gözüküyor.

PPV’de Dolph Ziggler ve Rusev maçının rövanşı olma olasılığı da yüksek. Fakat karşılaşma Mixed Tag Team karşılaşmasına da çevirilebilir.

Wyatt Family ekibi ise Dean Ambrose ve Roman Reigns ile bu PPV’de de uğraşmaya devam edecek. Karşılaşma ya 2’ye 2 ya da 3’e 3 tag team olabilir. Yeni bir Shield’ın oluşması da söz konusu olabilirmiş.

Son olarak gecenin önemli maçlarından biri ise United States Şampiyonluk maçı. Bu karşılaşmada da Seth Rollins’in rakibi tabii ki John Cena. Cena, rövanş için Rollins ile karşılaşacak. Rollins, bu PPV’de bir hayli çalışacak.


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
2 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
batuhan
batuhan
6 yıl önce

Sting’in de maçı vardı diye biliyorum?

selo
selo
6 yıl önce

evet sting seth rollins ile wwe and World heayveight championship maçına çıktı fakat seth rollins kurnaz tuş yaptı john cena new united states champion!

Başa dön tuşu