Pay Per ViewPro WrestlingWWE

Şampiyonluk Sahibini Buldu !


Dün geceki en dikkat çeken olaylardan biri de, sahipsiz kalan Intercontinental kemerinin sahibini bulmasıydı. Jack Swagger tarafından, haftalar önce WWE Smackdown şovunda sakatlanıp kemerini bırakmak zorunda kalmıştı Bad News Barret!

BAT14_Photo_218

Maç başlamadan önce Bad News Barret’ın müziği duyuldu ve Barret bazı açıklamalarda bulundu. Barret’ın konuşmasından sonra 20 kişilik çekişme başladı. Yalnız maçta 1 kişi eksikti. O kişi ise RVD idi.

BAT14_Photo_223

Maç git gide ısındı. Sona kalan 3 isim Sheamus, Dolph Ziggler ve The Miz idi. The Miz, akıllı davranıp maç boyunca ring dışında yer aldı. The Miz, dışarıda zaman geçirmeye devam ederken Dolph Ziggler, Sheamus’ı ringden düşürmeyi başardı. Tam kazandım diye sevinecekti ki, arkasından The Miz gelip Dolph Ziggler’ı saniyeler içerisinde ring dışarısına attı. Birden bire ring dışına düşen Ziggler, neye uğradığını şaşırdı. Neticede ise yeni Intercontinental şampiyonu The Miz olmuş oldu ve Intercontinental kemeri sahibini bulmuş oldu. Önümüzdeki günlerde Bad News Barret, The Miz ve Dolph Ziggler üçlüsü arasında bir kemer çekişmesi izleyebiliriz.

BAT14_Photo_248

BAT14_Photo_249

BAT14_Photo_250

BAT14_Photo_251

BAT14_Photo_254


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu