UFC Yıldızı Conor McGregor WWE Yıldızları İle Birbirine Girdi!


Roman-Reigns-Takes-Shot-at-Conor-McGregor-600x250

UFC yıldızı Conor McGregor’ın geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda WWE ile ilgili söyledikleri gündeme bomba gibi oturdu. Öyle ki bazı yıldızlardan ciddi tepkiler geldi…

Gelen tepkiler doğrultusunda dün twitter hesabı üzerinden bir Tweet atan Conor McGregor, tweetinde “Amacım WWE hayranlarına saygısızlık etmek değildi. Söylediklerimde belirtmek istediğim kadronuzda kimler varsa kafasını kopartırım. Pazar geceleri ise 2 kere bunu yapabilirim.” şeklinde bir yazıyı gündeme getirdi.

Yaptığı bu açıklamaya ilk tepki eski WWE ve TNA yıldızı Kurt Angle’dan geldi. Kurt Angle, Conor McGregor’a cevap olarak “Çok komiksin küçük adam. Dana White’ın kıçından neden başını çekemiyorsun?” şeklinde bit tweet gönderdi.

Hemen ardından gelen bir diğer büyük tepki ise eski WWE Dünya Ağırsıklet şampiyonu Roman Reigns’den oldu. Reigns, McGregor’un tweetini RT yaparken üzerine “Bacağım kadar boyun var. Kes sesini.” şeklinde bir yazı bıraktı.

WWE yıldızları ve UFC yıldızı Conor McGregor arasında çıkan bu sözlü atışma nereye kadar devam edecek, sonucunda neler olacak bunu ilerleyen günlerde göreceğiz…


Haberle ilgili başlıklar: , , , ,

Benzer Haberler

4
Yorumlar

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
emreSedatANIL Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
ANIL
Ziyaretçi
ANIL

ONLAR SAHTE DÖVÜŞLERİNE DEVAM ETSİN CONOR KRALDIR.

Sedat
Ziyaretçi
Sedat

Doğru söylüyor Conor hepsinin kafasını koparırsın da birader onlar yarı dövüşçü yarı sporcu senin gibi hayatı MMA ile dövüş ile geçmemiş bunu söylemenin mantığı yok zaten.

Sedat
Ziyaretçi
Sedat

Diğer yarısı oyunculuk üzerine görsellik göze hoş hitap eden hareketleri yapmak üzerine ve yapılanlar senaryo.

emre
Ziyaretçi
emre

kurt angle gercek te minderde güresci wwede sow yapmadan önce yani biraz arastırın