Pro WrestlingWWE

Undertaker’ın Dönüşü Neden Gerçekleşmedi?


undertaker-vs-bray-wyatt-ses-1

Bir süredir Undertaker’ın dönüşü ile ilgili çeşitli söylentiler ortaya atılıyor. Kısa bir zaman öncede Undertaker’ın dönmesi bekleniyordu…

Bray Wyatt, Undertaker’a göndermelerde bulunmaya devam ediyor. En son Fastlane PPV’sinde Undertaker’ın giriş müziği ile kendisi tabut içerisinde gelmiş ve Undertaker’a meydan okumuştu. Bizler de sizlere Undertaker’ın Fastlane PPV’sinde ya da sonraki Raw şovunda dönebileceğini söylemiştik. Yabancı kaynaklı siteler bu yönde iddialar ortaya atmıştı.

Gelen bilgilere göre Undertaker’ın Wrestlemania 31’e kadar dönmesi pek beklenmiyor. WWE, Undertaker’ı Wrestlemania 31’e kadar saklıyormuş. Yine bir söylenti habere göre Undertaker’ın Wrestlemania 31 öncesi dönme ihtimali var.

WWE’nin Wrestlemania 31’e kadar dönmeyeceği sebebi olarak ise bir takım gizemli şeyler olacağından dolayı olarak belirtiliyor. Bray Wyatt, Undertaker’a o güne kadar yine göndermelerde bulunacak ve Wrestlemania 31’de de kendisini bekleyecek ve Undertaker’ın da sürpriz bir şekilde Wrestlemania 31’de dönüş yaparak karşısına çıkacak. WWE’nin bu planı internette bazı kaynaklarca belirtiliyor. Son 1 ay kala Undertaker ile ilgili nasıl gelişmeler olacak bekleyip göreceğiz…


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
2 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
TheRockYali
TheRockYali
6 yıl önce

bray wyatt promo lara devam edecek taker ında wrestlemania haftasındaki raw dönme ihtimali var ordada dönmese wrestlemania günü dönecek.

selo
selo
6 yıl önce

wrestlemania 31 de geri döndü

Başa dön tuşu