Pro WrestlingWWE

WWE Bombayı Patlattı! Bu Haber Çok Sevindirecek!


Gün içerisinde WWE’nin resmi internet sitesinden yayınlanan resmi haberde büyük ve herkesin beklediği bir haber verildi…

WWE-SmackDown-VS-Raw-HD-Wallpapers0

19 Temmuz’dan itibaren WWE’de New Era dönemi başlıyor. Yayınlanan haberde 19 Temmuz’da canlı yayınlanacak Smackdown şovuyla birlikte WWE’de brand kavramı şekillenecek ve roster Smackdown – Raw şeklinde ayrılacak.

Herkesin istediği, beklediği brand kavramı uzun zaman sonra yeniden geri gelecek. Ayrıca uzun senelerdir bant olarak yeni bölüm yayınlanan Smackdown şovu, 19 Temmuz’dan itibaren her hafta Raw şovu gibi USA kanalından canlı yayınlanacak.

Son olarak belirtelim Perşembe günleri yayınlanan Smackdown şovu 19 Temmuzdan itibaren Salı günleri canlı bir şekilde yayınlanmaya başlayacak.


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
4 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
5 yıl önce

Salim bey sitede wwe ve smackdown konulu kısımları takip eden pek bir şahıs olmadığını düşünüyorum. Buranın adı hepimizin bildiği üzre Türkiyenin dövüş sporları sitesi. Ve pro wrestlingde bir dövüş sporu olmasa gerek. Tam boks veya kickboks hakkında güzel heyecan verici bir konu beklerken, merakla siteyi açarken pro wrestling konulu bir haber görünce zevkim kaçıyor. Hayal kırıklığına uğruyorum. Zaten bu konuları… Devamını oku »

Hasan
Hasan
5 yıl önce

Ben şahsen her gün pro wrestling haberlerine bakıyorum. Ve bunun sanada zararı yok. İnsanların zevklerine karışma.

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
5 yıl önce
Reply to  Hasan

Kardeşim yanlış anlama hemen. Ben daha önce de sitede bunu yazmıştım ve kimse bana kalkıp itiraz etmedi. Dedim ki heralde izleyen takip eden biri yoktur. Bunu da bir nevi pro wrestlingi takip eden var mı onu anlamak için yazdımda denebilir. Hiç bir pro wrestling sayfasının altında yorum görmeyince boşa harcanan bir zaman olduğunu düşündüm. Neyse saygılar…

umut
umut
5 yıl önce

pro wrestling’e devam abi site harika

Başa dön tuşu