Pro WrestlingRAWWWE

WWE Raw Şovuna Vince McMahon Damga Vurdu! Sheamus Şampiyonluğundan Oldu!


060_RAW_12142015ej_0393-3077716550

Dün gece gerçekleştirilen WWE Raw şovunda yer yerinden oynadı. Heyecanın hat safhada olduğu şov, büyük bir ilgi ile izlendi.

2015 yılının son Raw şovlarından biri olan bu gecede, önceki gece gerçekleştirilen WWE TLC şovu ön plana çıkartıldı. Önceki gece ana karşılaşmada Sheamus ve Roman Reigns WWE Dünya Ağırsıklet şampiyonluğu için karşılaşmış ve Sheamus kemerini korumuştu.

Dün geceki WWE Raw şovunda WWE’nni sahibi, patronu, başkanı Vince McMahon geri dönüş gerçekleştirdi. R-Trtuh vs. Bo Dallas karşılaşmasını bölen McMahon, ringdeki isimleri ringden kovdu.

Eline bir mikrofon alan Vince McMahon, Roman Reigns’i ringe çağırdı. McMahon, ringe gelen Roman Reigns’den Triple H için özür dilemesini hatta ayaklarına kapanmasını söyledi. Roman Reigns ise bunu kabul etmedi.

Bu sırada konuşmayı Shemaus böldü ve Roman ile maç yapmak istediğini, hatta bu karşılaşmanın WWE Dünya Ağırsıklet karşılaşması olabileceğini söyledi.

McMahon, bu maçı tek şart ile başlattı. O da eğer bu maçı kaybeden taraf Roman Reigns olsaydı WWE’den tamamen kovulacaktı.

204_RAW_12142015dog_1439-3042430418

Karşılaşma teklifini kabul eden Roman Reigns, gecenin ana karşılaşmasında Sheamus ile yüzleşti. Uzun soluklu geçen bu karşılaşmayı Roman Reigns kazandı ve yeni WWE Dünya Ağırsıklet şampiyonu oldu. Maçtan sonra The Usos ve Dean Ambrose ile şampiyonluğunu kutladı. İşte o görüntüler;

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]PLACE_LINK_HERE[/youtube]

0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu