Pro WrestlingWWE

WWE, Rey Mysterio ile Devam Edecek mi?


rey mysterio big show

Bazı kaynakların bildirdiği haberde WWE’nin Rey Mysterio ile yola devam karar aldığı belirtildi.

Bildiğiniz üzere daha önce de Rey Mysterio hakkında bir haber yapmıştık. Rey Mysterio’nun şöyle bir sorunu var. Eğer ki Rey Mysterio bir daha sakatlanırsa kontratı süresiz olarak askıya alınacak! Bu sebeple WWE bu konuda çok dikkatli davranmak istiyor.

Rey Mysterio’nun son dönem içerisinde sakatlıklarla boğuşması WWE’nin oldukça keyfini kaçırmıştı. Rey Mysterio’nun her ne kadar çalışmalara devam ettiği bilgisi gelse de WWE’de güreşmek için kendisini şimdilik hazır etmiyor ve WWE de zaten Rey Mysterio’nun acele etmesini istemiyor. Bu son şansını iyi değerlendirmek adına ve sakatlık yaşamaması adına kendisini tam hazırlamak istiyorlar.

Öte yandan Rey Mysterio’nun sakatlığından ötürü şovlara çıkmamasına rağmen maaşı tam olarak ödeniyor. Rey Mysterio’nun da bu konuda WWE’ye katkı sağlaması bekleniyor. Şöyle ki; Rey Mysterio şovlara çıkmadığından maaşını tam olarak almak istemiyor. WWE’nin kendisi için tanınan fırsatlara karşı böyle birşey yapma kararı almış.

Rey Mysterio’nun ne zaman döneceği şimdilik belirsiz. WWE’nin de kendisi için şov içerisinde nasıl bir rol alacağına dair bir senaryo bulamıyormuş. Rey Mysterio hakkında yeni gelişme oldukça aktarmaya devam edeceğiz.


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
1 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Mert
Mert
5 yıl önce

Bu yıl yok tekrar bilgi verin eski olmasın

Başa dön tuşu