Lakabı : Orelha "Kulak"
Boy : 1.80 m
Kilo : 84 Kg
Toplam Maç : 8
Galibiyet Sayısı : 6
Mağlubiyet Sayısı : 2
Doğum Tarihi : 8 Ocak 1983
Doğum Yeri : İstanbul
Memleket : Türkiye
Debut : 2005

Biyografi1983′te doğdu. Üniversite eğitimi dolayısıyla Amerika’nın Indiana eyaletine taşındı. Shorin-Ryu karate şampiyonalarında 3 kere eyalet şampiyonu oldu. Daha sonra kick-boks öğrenmeye başladı ve ilk turnuvası olan King of the Ring’de orta sıklette şampiyon oldu.

Katıldığı No Gi Jiu-Jitsu turnuvasında 2006 Great Lake şampiyonu oldu. Midwest MMA Challange, Warriors Quest Extreme Fighting, Danger Zone, Total Fight Challange ve Brawl Till You Crawl turnuvalarında 5 MMA maçına çıkıp 5 galibiyet aldı. 2007′de Türkiye’ye dönüş yapıp MMA İstanbul takımını kurdu.

2008 yılında Brasa takımına katıldı. İlk katıldığı Brazilian Jiu-Jitsu turnuvası, Brezilya’nın en önemli yerel turnuvalarından biri olan Brazilian Nationals’ta bronz madalya aldı. 2010 yılında Equipe Corvos takımını kurdu. 2010 yılı sonunda Slovenya’da katıldığı WFC 12 turnuvasında rakibini ilk round’ta rear naked choke ile submit ederek 6.maçında 6.galibiyetini kazandı. İstanbul’da yapılan Ertan Balaban vs Vitali Bigdash maçını ise kaybetti…