Uncategorized

Mayweather-Maidana Arasındaki Rövanş Öncesi Eldiven Krizi!!


mayweather vs maidana

Floyd Mayweather ile Marcos Maidan arasında 3 Mayıs’taki ilk maçları öncesi başlayan eldiven krizi 13 Eylül’de gerçekleşecek rövanş maçı öncesi hala devam ediyor.

Maidana “Eldiven meselesi hala ekibimle konuşmam gereken bir konu. İlk maçta kullandığım eldivenler çok rahat değil ve sanki yastık gibiydi. Eldivenle ilgili mesele, kullandığım eldivenleri kullanmak istememdir, ama her türlü dövüşeceğim. Onu nakavt etmek istiyorum.”dedi.

Floyd “Ben eşit şartlarda bir maç istiyorum. [Maidana] çok sayıda nakavt yaptı, kullandığı eldivenlerin dolgu malzemesi yok. İlk maçta beni yeneceğini söylüyor. Beni yeneceğine eminse, o eldivenleri yine giysin. Çok güçlü, ama beni dürüstçe yensin.” İfadelerini kullandı.

Ayrıca Mayweather “İlk maçtan daha iyi bir performans sergileyemez. İlk sefer kolay bir maçtı. Hiçbir özel ayarlama yapmıyorum. Ayarlamaya ihitiyacı olan kendisi. Tüm bildiğim, 13 Eylül’de bir jilet kadar keskin olacağımdır.”dedi.


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
1 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
FLOYD
7 yıl önce

maidana’nın 4 raund boyunca attığı isabetli yumruklar floyd’ın attığı 8 raund boyunca attığı isabetli yumruklardan daha fazlaydı.. ama floyd 8 raund aldı maidana 4 raund aldı.. en çok isabetli yumruk maidana.. ama en çok raund’u alan kişi floyd..

Başa dön tuşu