Nisan 2018 Boks Takvimi

 

Tarih Maç Raunt
1 Mart Ryosuke Iwasa vs. Ernesto Saulong 12×3
IBF Süper Horoz Sıklet Unvan Maçı


7 Nisan Cumartesi Damien Hooper vs. Renold Quinlan 10×3
WBO Hafif Ağır Sıklet Uluslararası Kemer Maçı


7 Nisan Cumartesi Dennis Hogan vs. ‘Jimmy’ Kilrain Kelly 12×3
WBO Kıtalararası & WBO Doğru Süper Yarı Orta Sıklet Kemer Maçı


8 Nisan Pazar 05:00 Sergio Mora vs. Alfredo Angulo 8×3


8 Nisan Pazar 05:00 Julian Williams vs. Nathaniel Gallimore 10×3
IBF Süper Orta Sıklet Unvan Maçı Final Elemesi


8 Nisan Pazar 05:00 Caleb Truax vs. James DeGale II 12×3
IBF Dünya Süper Orta Sıklet Unvan Maçı


8 Nisan Pazar 05:00 Erislandy Lara vs. Jarrett Hurd 12×3
WBA, IBF & IBO Süper Yarı Orta Sıklet Unvan Maçı


12 Nisan Perşembe Richard Pumicpic vs. Yoshimitsu Kimura 12×3
WBO Asya Pasifik Tüy Sıklet Kemer Maçı


13 Nisan Cuma Edner Cherry vs. Dennis Galarza 10×3

13 Nisan Cuma Jamal James vs. Abel Ramos 10×3

14 Nisan Cumartesi Sam Bowen vs. Maxi Hughes 12×3
Britanya Süper Tüy Sıklet Unvan Maçı


15 Nisan Pazar Daigo Higa vs. Cristofer Rosales 12×3
WBC Sinek Sıklet Unvan Maçı


15 Nisan Pazar Ryota Murata vs. Emanuele Felice Blandamura 12×3
WBA Orta Sıklet Unvan Maçı


19 Nisan Perşembe Lamont Roach vs. Orlando Cruz 10×3

20 Nisan Cuma Michael Dasmarinas vs. Karim Guerfi 12×3
IBO Bantam Sıklet Unvan Maçı


20 Nisan Cuma Muhamad Ridhwan vs. Jeson Umbal 12×3
IBO Tüy Sıklet Kıtalararası Kemer Maçı


21 Nisan Cumartesi Nawaphon Kaikanha vs. Amnat Ruenroeng 12×3
WBC Asya Süper Sinek Sıklet Kemer Maçı


21 Nisan Cumartesi Damian Jonak vs. Lukas Ndafoluma 8×3

21 Nisan Cumartesi Mateusz Masternak vs. Youri Kayembre Kalenga 10×3

21 Nisan Cumartesi Tomasz Adamek vs. Joey Abell 10×3

21 Nisan Cumartesi Otto Wallin vs. Adrian Granat 12×3
EBU-EU Ağır Sıklet Kemer Maçı


21 Nisan Cumartesi 21:00 Tom Schwarz vs. Senad Gashi 12×3
WBO Ağır Sıklet Kıtalararası Kemer Maçı


21 Nisan Cumartesi 21:00 Agit Kabayel vs. Miljan Rovcanin 12×3
EBU Ağır Sıklet Unvan Maçı


21 Nisan Cumartesi Sean Dodd vs. Tommy Coyle 12×3
İngiliz Milletler Cemiyeti Hafif Sıklet Kemer Maçı


21 Nisan Cumartesi Amir Khan vs. Phil Lo Greco 12×3

21 Nisan Cumartesi Tyrone McKenna vs. Philip Sutcliffe Jnr 10×3

21 Nisan Cumartesi Zolani Tete vs. Omar Andres Narvaez 12×3
WBO Dünya Horoz Sıklet Unvan Maçı


21 Nisan Cumartesi Carl Frampton vs. Nonito Donaire 12×3
Geçici WBO Dünya Tüy Sıklet Unvan Maçı


21 Nisan Cumartesi Duke Micah vs. Yoan Boyeaux 8×3

22 Nisan Pazar 05:00 Gervonta Davis vs. Jesus Marcelo Andres Cuellar 12×3
WBA Dünya Süper Tüy Sıklet Unvan Maçı


22 Nisan Pazar 05:00 Adrien Broner vs. Jessie Vargas 12×3


22 Nisan Pazar 05:00 Jermall Charlo vs. Hugo Centeno Jr. 12×3
Geçici WBC Dünya Orta Sıklet Unvan Maçı


22 Nisan Pazar Ramon Alvarez vs. Jorge Paez Jr. 10×3

22 Nisan Pazar Zaur Abdullaev vs. Deiner Berrio 12×3

22 Nisan Pazar Pavel Malikov vs. Daud Yordan 12×3

27 Nisan Kevin Lerena vs. Roman Golovashchenko 12×3
IBO Yarı Ağır Sıklet Unvan Maçı


27 Nisan Cuma Francisco Santana vs. Paddy Gallagher 10×3

27 Nisan Cuma Radzhab Butaev vs. Brad Solomon 10×3

27 Nisan Cuma Fredrick Lawson vs. Baishanbo Nasiyiwula 10×3

27 Nisan Cuma Chris van Heerden vs. Timo Schwarzkopf 10×3

27 Nisan Cuma Felix Diaz vs. Derrieck Cuevas 10×3

28 Nisan Cumartesi Shun Kubo vs. Hiroshige Osawa 10×3

28 Nisan Cumartesi Arthur Abraham vs. Patrick Nielsen TBD

28 Nisan Cumartesi Vincent Legrand vs. Andrew Selby 12×3

28 Nisan Cumartesi Kamil Laszczyk vs. Andoni Gago 12×3
EBU-EU Tüy Sıklet Unvan Maçı


28 Nisan Cumartesi Kerman Lejarraga vs. Bradley Skeete 12×3
EBU Yarı Orta Sıklet Unvan Maçı


28 Nisan Cumartesi Duarn Vue vs. Nehomar Cermeno 12×3
WBA Kıtalararası Tüy Sıklet Unvan Maçı


29 Nisan Pazar 05:00 Bryant Jennings vs. Joey Dawejko 10×3

29 Nisan Pazar 05:00 Jesse Hart vs. Demond Nicholson 10×3

29 Nisan Pazar 05:00 Jessie Magdaleno vs. Isaac Dogboe 12×3
WBO Süper Horoz Sıklet Unvan Maçı


29 Nisan Pazar Jarrell Miller vs. Johann Duhaupas 12×3
WBA Ağır Sıklet Unvan Maçı Final Elemesi


29 Nisan Pazar Daniel Jacobs vs. Maciej Sulecki 12×3

29 Nisan Pazar Josesito Lopez vs. Miguel Cruz 10×3

29 Nisan Pazar Jorge Lara vs. Claudio Marrero 10×3

29 Nisan Pazar Anthony Dirrell vs. Abraham Han 10×3

29 Nisan Pazar Carlo Magali vs. Yoon Sung Kim 12×3
OPBF Süper Tüy Sıklet Unvan Maçı