Profesyonel Boksta Dünya Şampiyonları
Profesyonel Boksta Dünya Şampiyonları Bölümü’ne Hoş Geldiniz!
Yenilenme Tarihi : 26 Şubat 2024
Dünya şampiyonlarına odaklanan bu özel bölümde, boks dünyasının en üst seviyesindeki isimleri yakından tanıyabilirsiniz. Fight Club Türkiye olarak, sizlere 2024 yılının anlık dünya şampiyonlarının listesini hazırlıyoruz.
Profesyonel Boksta Dünya Şampiyonları bölümünde güncel şampiyonları keşfetmek için yerinizi alın.
Dünya şampiyonlarının büyülü rekabetine göz atmak için Fight Club Türkiye Profesyonel Boksta Dünya Şampiyonları bölümünü sürekli ziyaret edin. Şampiyonlar değiştikçe ilk siz haber alın! Sizleri bu heyecan dolu dünyada ağırlamaktan mutluluk duyacağız!
YARI AĞIR SIKLET (90.7 KG / 200 Pound)
WBC – BOŞTA
WBA – Arsen Goulamirian (Ermenistan)
IBF – BOŞTA
WBO -Chris Billam-Smith (İngiltere)
IBO – Yves Ngabu (Belçika)
HAFIF AĞIR SIKLET (79.4 KG / 175 Pound)
WBC – Artur Beterbiev (Rusya)
WBA – Dmitry Bivol (Kırgızistan)
IBF – Artur Beterbiev (Rusya)
WBO -Artur Beterbiev (Rusya)
IBO – Dmitry Bivol (Kırgızistan)
SÜPER ORTA SIKLET (76.2 KG / 168 Pound)
WBC – Canelo Alvarez (Meksika)
WBA – Süper – Canelo Alvarez (Meksika) / David Morrel (Küba) – Normal Seviye
IBF – Canelo Alvarez (Meksika)
WBO – Canelo Alvarez (Meksika)
IBO – Osleys Iglesias (Küba)
ORTA SIKLET (72.5 KG / 160 Pound)
WBC – Jermall Charlo (ABD)
WBA Süper – Erislandy Lara (Küba)
IBF – Janibek Alimkhanuly (Kazakistan)
WBO – Janibek Alimkhanuly (Kazakistan)
IBO – Etinosa Oliha (Meksika)
HAFİF ORTA SIKLET (69.9 KG / 154 Pound)
WBC – Jermell Charlo (ABD)
WBA -Israil Madrimov(ABD) Normal Seviye Şampiyonu Israil Madrimov (Özbeksitan)
IBF – BOŞTA
WBO – Tim Tszyu (Avustralya)
IBO – James Metcalf (İngiltere)
YARI ORTA SIKLET (66.7 KG / 147 Pound)
WBC – Terrence Crawford (ABD)
WBA – Terrence Crawford (ABD)
IBF – Jaron Ennis (ABD)
WBO – Terrence Crawford (ABD)
IBO – Boşta
SÜPER HAFİF SIKLET (63.5 KG / 140 Pound)
WBC – Devin Haney (ABD)
WBA – Rolando Romero (ABD)
IBF – Subriel Matias (Porto Riko)
WBO – Teofimo Lopez (Honduras-ABD)
IBO – Zhankosh Turarov (Kazakistan)
HAFİF SIKLET (61.2 KG / 135 Pound)
WBC – Shakur Stevenson (ABD)
WBA Süper – BOŞTA / WBA Normal Seviye – Gervonta Davis (ABD)
IBF – BOŞTA
WBO – BOŞTA
IBO – George Kambosos (Avustralya)
SÜPER TÜY SIKLET (59 KG / 126 Pound)
WBC – O’Shaquie Foster (ABD)
WBA – Lamont Roach (ABD)
IBF – Joe Cordina (Galler)
WBO -Emanuel Navarrete (Meksika)
IBO – Anthony Cacace (İrlanda)
TÜY SIKLET (57.2 KG / 126 Pound)
WBC – Rey Vargas (Meksika)
WBA Süper – BOŞTA
IBF – Luis Alberto Lopez (Meksika)
WBO – Rafael Espinoza (Meksika)
IBO – Hector Andres Sosa (Arjantin)
SÜPER HOROZ SIKLET (55.3 KG / 122 Pound)
WBC – Naoya Inoue (Japonya)
WBA – Naoya Inoue (Japonya)
IBF – Naoya Inoue (Japonya)
WBO – Naoya Inoue (Japonya)
IBO – Erik Robles Ayala (Meksika)
HOROZ SIKLET (53.5 KG / 118 Pound)
WBC – Junto Nakatani (Japonya)
WBA – Takuma Inoue (Japonya)
IBF – Emmanuel Rodriguez (Porto Riko)
WBO – Jason Moloney (Avustralya)
IBO – BOŞTA
SÜPER SİNEK SIKLET (52.2 KG / 115 Pound)
WBC – Juan Francisco Estrada (Meksika)
WBA Süper – Kazuto Ioka (Japonya)
IBF – Fernando Martinez (Arjantin)
WBO – Kosei Tanaka (Japonya)
IBO – Ricardo Malajika (G. Afrika)
SİNEK SIKLET (50.8 KG / 112 Pound)
WBC – Julio Cesar Martinez (Meksika)
WBA – Seigo Yuri Akui (Japonya)
IBF – Jesse Rodriguez (ABD)
WBO – Jesse Rodriguez (ABD)
IBO – BOŞTA
HAFİF SİNEK SIKLET (49 KG / 108 Pound)
WBC – KenShiro Teraji (Japonya)
WBA Süper – KenShiro Teraji (Japonya) / WBA Normal Seviye – BOŞTA
IBF – Adrian Curiel (Meksika)
WBO – Jonathan Gonzalez (Porto Riko)
IBO – BOŞTA
SAMAN SIKLET (47.6 KG / 105 Pound)
WBC – Yudai Shigeoka (Japonya)
WBA Süper – Thammanoon Niyomtrong (Tayland) / ?? – Normal Seviye
IBF -Ginjiro Shigeoka (Japonya)
WBO – Oscar Collazo (Porto Riko)
IBO – BOŞTA
Profesyonel Boksörlerin Dünya Sıralaması
Profesyonel Boksörlerin Dünya Sıralaması
Ağır Sıklet
WBC
Tyson Fury
|
Anthony Joshua |
Frank Sanchez |
Joseph Parker |
Agit Kabayel |
Efe Ajagba |
Jared Anderson |
Daniel Dubois |
Deontay Wilder |
Filip Hrgovic |
Francis Ngannou |
Martin Bakole |
Joe Joyce |
Bakhodir Jalolov |
Arslanbek Makhmudov |
Fabio Wardley |
WBA
Oleksandr Usyk
Mahmoud Charr
|
Martin Bakole |
Anthony Joshua |
Joseph Parker |
Daniel Dubois |
Frank Sanchez |
Lenier Pero |
Cassius Chaney |
Agit Kabayel |
Deontay Wilder |
Kubrat Pulev |
Fabio Wardley |
Jared Anderson |
Jonathan Guidry |
Justis Huni |
Ivan Dychko |
IBF
Oleksandr Usyk
|
Filip Hrgovic |
BOŞ |
Anthony Joshua |
Daniel Dubois |
Jared Anderson |
Frank Sanchez |
Agit Kabayel |
Otto Wallin |
Efe Ajagba |
Arslanbek Makhmudov |
Fabio Wardley |
Martin Bakole |
Murat Gassiev |
Bakhodir Jalolov |
Justis Huni |
WBO
Oleksandr Usyk
Zhilei Zhang
|
Anthony Joshua |
Joseph Parker |
Frank Sanchez |
Jared Anderson |
Filip Hrgovic |
Fabio Wardley |
Daniel Dubois |
Agit Kabayel |
Jermaine Franklin |
Efe Ajagba |
Kevin Lerena |
Justis Huni |
Deontay Wilder |
Martin Bakole |
Bakhodir Jalolov |
Yarı Ağır Sıklet – 90,89 Kg
WBC
Noel Mikaelyan
Badou Jack
|
Ryan Rozicki |
Michal Cieslak |
Thabiso Mchunu |
Yamil Peralta |
Ilunga Makabu |
Marcus Browne |
Yuniel Dorticos |
Simone Federici |
Yves Ngabu |
Joe Smith Jr |
Brandon Glanton |
Krzysztof Wlodarczyk |
Mike Perez |
Isaac Chamberlain |
Cheavon Clarke |
WBA
A. Goulamirian
|
Yuniel Dorticos |
Gilberto Ramirez |
Mike Perez |
Aleksei Egorov |
Huseyin Cinkara |
Joe Smith |
Cheavon Clarke |
Ryan Rozicki |
Isaac Chamberlain |
Brandon Glanton |
Edin Puhalo |
Richard Riakporhe |
Ellis Zorro |
Simone Federici |
Craig Parker |
IBF
BOŞTA
|
BOŞ |
BOŞ |
Mairis Briedis |
Jai Opetaia |
Huseyin Cinkara |
Michal Cieslak |
Armend Xhoxhaj |
Yves Ngabu |
Isaac Chamberlain |
Cheavon Clarke |
Lawrence Okolie |
Roman Fress |
Mike Perez |
Krzysztof Wlodarczyk |
Zhaoxin Zhang |
WBO
Chris Billam-Smith
|
Richard Riakporhe |
Michal Cieslak |
Gilberto Ramirez |
Marcus Browne |
Ryan Rozicki |
Krzysztof Wlodarczyk |
Callum Johnson |
Kevin Melhus |
Brandon Glanton |
Roman Fress |
Tahir Kahrovic |
Ali Baloyev |
Mateusz Masternak |
Richard Rivera |
Lawrence Okolie |
Hafif Ağır Sıklet – 79,37 Kg
WBC
Artur Beterbiev
|
Joshua Buatsi |
Oleksandr Gvozdyk |
Anthony Yarde |
Callum Smith |
Albert Ramirez |
Dan Azeez |
Richard Rivera |
Robert Krasniqi |
Ahmed Elbiali |
Connor Wallace |
Michael Eifert |
Willy Hutchinson |
Jerome Pampellone |
Radivoje Kaladjzic |
Paulo Aokuso |
WBA
Dmitry Bivol
|
Joshua Buatsi |
Dan Azeez |
Albert Ramirez |
Anthony Yarde |
Richard Rivera |
Oleksandr Gvozdyk |
Connor Wallace |
Lawrence King |
Ahmed Elbiali |
Lerrone Richards |
Lyndon Arthur |
Radivoje Kalajdzic |
Kareem Hackett |
Shefat Isufi |
Yunior Menendez |
IBF
Artur Beterbiev
|
Michael Eifert |
BOŞ |
Joshua Buatsi |
Jerome Pampellone |
Oleksandr Gvozdyk |
Ali Izmailov |
Anthony Yarde |
Connor Wallace |
Richard Rivera |
Albert Ramirez |
Dan Azeez |
Callum Smith |
Jean Pascal |
Malik Zinad |
Ahmed Elbiali |
WBO
Artur Beterbiev
|
Joshua Buatsi |
Oleksandr Gvozdyk |
Anthony Yarde |
Michael Eifert |
Albert Ramirez |
Adam Deines |
Ali Izmailov |
Dan Azeez |
Jerome Pampellone |
Willie Hutchinson |
Conor Wallace |
Zack Parker |
Bilel Latreche |
Diyab Dabschah |
Harald Pfingstl |
Süper Orta Sıklet – 76,2 Kg
WBC
Saul Alvarez
David Benavidez
|
Jaime Munguia |
Christian Mbilli |
Erik Bazinyan |
Diego Pacheco |
Caleb Plant |
Kevin Sadjo |
Sergiy Derevyanchenko |
Demetrius Andrade |
Vladimir Shishkin |
Edgar Berlanga |
Carlos Gongora |
Bektemir Melikuziev |
Lester Martinez |
Luka Plantic |
Serhat Guler |
WBA
Saul Alvarez
David Morrell
|
Christian Mbilli |
Erik Bazinyan |
Padraig McCrory |
Uwel Hernandez |
Caleb Plant |
Bektemir Melikuziev |
Diego Pacheco |
Edgar Berlanga |
Pablo Corzo |
Bek Nurmaganbet |
Luis Fernandez |
Simon Zachenhuber |
Pavel Silyagin |
Ernesbadi Begue |
Callum Simpson |
IBF
Saul Alvarez
|
William Scull |
Vladimir Shishkin |
Christian Mbilli |
Diego Pacheco |
Erik Bazinyan |
Edgar Berlanga |
Kevin Sadjo |
Petro Ivanov |
Simon Zachenhuber |
Jaime Munguia |
Caleb Plant |
Mark Jeffers |
Padraig McCrory |
Rohan Murdock |
Zak Chelli |
WBO
Saul Alvarez
|
Jaime Munguia |
Diego Pacheco |
Erik Bazinyan |
Christian Mbilli |
Edgar Berlanga |
Paulinus Ndjolonimu |
Bektemir Melikuziev |
Kevin Sadjo |
Jacob Bank |
Vladimir Shishkin |
Simon Zachenhuber |
Pablo Corzo |
Petro Ivanov |
Padraig McCrory |
Ernesbadi Begue |
WBC
jermall Charlo
Carlos Adames
|
Meirim Nursultanov |
Hamzah Sheeraz |
Chris Eubank Jr. |
Elijah Garcia |
Austin Williams |
Shane Mosley Jr. |
Liam Smith |
Maciej Sulecki |
Vincent Feigenbutz |
Esquiva Falcao |
Amilcar Vidal |
Kazuto Takesako |
Bilel Jkitou |
Etinosa Oliha |
Nathan Heaney |
WBA
Erislandy Lara
|
Michael Zerafa |
Elijah Garcia |
Austin Williams |
Thomas LaManna |
Connor Coyle |
Danny Garcia |
Ian Green |
Shane Mosley Jr. |
Chris Eubank Jr. |
Francisco Veron |
Hamzah Sheeraz |
Etoundi William |
Nathan Heaney |
Kieron Conway |
Amilcar Vidal |
IBF
Janibek Alimkhanuly
|
BOŞ |
BOŞ |
Denis Radovan |
Andrei Mikhaillovich |
Elijah Garcia |
Austin Williams |
Meirim Nursultanov |
Shane Mosley Jr. |
Vincenzo Gualtieri |
Anuel Ngamissengue |
Esquiva Falcao |
Tyler Denny |
Einosa Oliha |
Fiodor Czerkaszyn |
Thomas Piccirillo |
WBO
Janibek Alimkhanuly
|
Hamzah Sheeraz |
Chris Eubank Jr. |
Meiirim Nursultanov |
Shane Mosley Jr. |
Nathan Heaney |
Denzel Bentley |
Andrei Mikhailovich |
Anuel Ngamissengue |
Isaac Hardman |
Elijah Garcia |
Etoundi William |
Liam Smith |
Fiodor Czerkaszyn |
Ainiwaer Yillxiati |
Hassan Mwakinyo |
Süper Yarı Orta Sıklet – 69,9 Kg
WBC
Jermell Charlo
Brian Mendoza
|
Charles Conwell |
Serhii Bohachuk |
Sebastian Fundora |
Jesus Ramos |
Erickson Lubin |
Vergil Ortiz |
Yoenis Tellez |
Israil Madrimov |
Brian Mendoza |
Josh Kelly |
Xander Zayas |
James Metcalf |
Roarke Knapp |
Callum Walsh |
Ermal Hadribeaj |
WBA
Jermell Charlo
|
Israil Madrimov |
Magomed Kurbanov |
Vergil Ortiz |
Erickson Lubin |
James Metcalf |
Vito Mielnicki |
Austin Trout |
Michel Soro |
Johan Gonzalez |
Yoenis Tellez |
Abass Baraou |
Tewa Kiram |
Slawa Spomer |
Oliver Meng |
Sam Eggington |
IBF
BOŞTA
|
Bakhram Murtazaliev |
Jack Culcay |
Erickson Lubin |
Josh Kelly |
Jesus Ramos |
Haro Matevosyan |
Brian Mendoza |
Slawa Spomer |
James Metcalf |
Tewa Kiram |
Roarke Knapp |
Israil Madrimov |
Xander Zayas |
Takeshi Inoue |
Callum Walsh |
WBO
Tim Tszyu
|
Josh Kelly |
Erickson Lubin |
Xander Zayas |
Takeshi Inoue |
Slawa Spomer |
Patrick Teixeira |
Vergil Ortiz |
Terrell Gausha |
Brian Mendoza |
Jorge Garcia Perez |
Brandon Cook |
Ilias Essaoudi |
Chordale Booker |
Jesus Ramos |
Ardreal Holmes |
WBC
Terence Crawford
|
Cody Crowley |
Souleymane Cissokho |
Conor Benn |
Josh Taylor |
David Avanesyan |
Giovanni Santillan |
Jamal James |
Raul Curiel |
Egis Kavaliauskas |
Abel Ramos |
Jin Sasaki |
Adrien Broner |
Roiman Villa |
Shakhram Giyasov |
K. Chukhadzhiann |
WBA
Terence Crawford
Eimantas Stannionis
|
Shakhram Giyasov |
Radzhab Butaev |
Errol Spence |
Gabriel Maestre |
Pablo Cesar Cano |
Conah Walker |
Jin Sasaki |
Adrien Broner |
Cletus Seldin |
Derrieck Cuevas |
Damian Lescaille |
Alberto Palmetta |
Paddy Donovan |
Tresean Wiggins |
Giovani Santillan |
IBF
Jaron Ennis
|
BOŞ |
BOŞ |
Cody Crowley |
Giovani Santillan |
Errol Spence |
Jin Sasaki |
K. Chukhadzhian |
Roiman Villa |
Harry Scarff |
Ekow Essuman |
Alexis Rocha |
Josh Taylor |
Gabriel Valenzuela |
David Avanesyan |
Shakhram Giyasov |
WBO
Terence Crawford
|
Giovani Santillan |
Cody Crowley |
Shakhram Giyasov |
Errol Spence |
Jin Sasaki |
Karen Chukhadzhian |
Derreick Cuevas |
Alexis Rocha |
Liam Taylor |
Brian Norman |
Charles Shinima |
Ethan James |
Santiago Dominguez |
Zsolt Daranyi |
Jamal James |
Süper Hafif Sıklet – 63,5 Kg
WBC
Devin Haney
|
Sandor Martin |
Richardson Hitchins |
Gary Antuanne Russell |
Jack Catterall |
Arnold Barboza |
Ryan Garcia |
Steve Claggett |
Jose Carlos Ramirez |
Lindolfo Delgado |
Regis Prograis |
Jose Angel Rosa |
Dalton Smith |
Michel Rivera |
Alberto Puello |
Liam Paro |
WBA
Rolando Romero
Ismael Barroso
|
Kenneth Sims |
Isaac Cruz |
Alberto Puello |
Ryan Garcia |
Nestor Bravo |
Jack Catterall |
Zhankozh Turarov |
Batyr Akhmedov |
Ohara Davies |
Orestes Velazquez |
Batyrzhan Jukembayev |
Khariton Agrba |
Kevin Brown |
Alex Vargas |
Jose Rosa |
IBF
Subriel Matias
|
BOŞ |
BOŞ |
Richardson Hitchins |
Jack Catterall |
Ryan Garcia |
Regis Prograis |
Liam Paro |
Gustavo Lemos |
Mathieu Germain |
Arnold Barboza |
Elvis Rodriguez |
Jose Carlos Ramirez |
Andy Hiraoka |
Shohjahon Ergashev |
Steve Claggett |
WBO
Teofimo Lopez
|
Arnold Barboza |
Jose Ramirez |
Richardson Hitchins |
Sandor Martin |
Josh Taylor |
Jack Catterall |
Elvis Rodriguez |
Sean McComb |
Liam Paro |
Nestor Bravo |
Jamaine Ortiz |
Gabriel Valenzuela |
Steve Claggett |
Harlem Eubank |
Koki Inoue |
Hafif Sıklet – 61,23 Kg
WBC
Shakur Stevenson
|
William Zepeda |
Raymond Muratalla |
Keyshawn Davis |
Frank Martin |
Edwin De Los Santos |
Maxi Hughes |
Denis Berinchyk |
Zaur Abdullaev |
Artem Harutyunyan |
Pablo Vicente |
Shuma Nakazato |
Andy Cruz |
Claudio Daneff |
Giovanni Cabrera |
Francesco Patera |
WBA
Gervonta Davis
|
William Zepeda |
Frank Martin |
Edwin De Los Santos |
Floyd Schofield |
Maxi Hughes |
Jose Valenzuela |
Chann Thonson |
Fradmil Macayo |
Albert Batyrgaziev |
Zaur Abdullaev |
Gary Cully |
Roger Gutierrez |
Lucas Bahdi |
Justin Pauldo |
Andy Cruz |
IBF
BOŞTA
|
BOŞ |
George Kambosos |
Vasyl Lomachenko |
Maxi Hughes |
William Zepeda |
Keyshawn Davis |
Denis Berinchyk |
Raymond Muratalla |
Frank Martin |
Juan Javier Carrasco |
Lucas Bahdi |
Angel Fierro |
Mark Chamberlain |
Zaur Abdullaev |
Andy Cruz |
WBO
BOŞTA
|
Denis Berinchyk |
Angel FIerro |
William Zepeda |
Frank Martin |
Raymond Muratalla |
Keyshawn Davis |
Zaur Abdullaev |
Sheriff Quaye |
Edwin De Los Santos |
Sam Noakes |
Katsuya Yasuda |
Jose Matias Romero |
Nahir Albright |
Maxi Hughes |
Andy Cruz |
Süper Tüy Sıklet – 59,9 Kg
WBC
O’Shaquie Foster
|
M. Yaqubov |
Robson Conceicao |
Eduardo Hernandez |
Abraham Nova |
Shavktzhon Rakhimov |
Masanori Rikishi |
Michael Magnesi |
Mark Magsayo |
Oscar Valdez |
Leigh Wood |
Jadier Herrera |
Albert Bell |
Kenichi Ogawa |
Jordan White |
Jamel Herring |
WBA
Lamont Roach
|
Otar Eranosyan |
Jono Carroll |
Kenichi Ogawa |
Leigh Wood |
Sultan Zaurbek |
Hector Luis Garcia |
Mark Magsayo |
Zelfa Barrett |
Francisco Fonseca |
Abel Mendoza |
Jordan White |
Jordan Gill |
Orlando Gonzalez Ruiz |
Zhora Hamazaryan |
Vildan Minasov |
IBF
Joseph Cordina
|
BOŞ |
BOŞ |
Shavkatzhon Rakhimov |
Eduardo Nunez |
Kenichi Ogawa |
Henry Lebron |
Charly Suarez |
Masanori Rikiishi |
Anthony Cacace |
Michael Magnesi |
Mark Magsayo |
Zelfa Barrett |
Sultan Zaurbek |
Edward Vazquez |
Jono Carroll |
WBO
Emanuel Navarrete
|
Albert Bell |
Liam Wilson |
Andres Cortes |
Oscar Valdez |
Archie Sharp |
Leigh Wood |
Kenichi Ogawa |
Henry Lebron |
Jamel Herring |
Masanori Rikishi |
Charly Suarez |
Mark Magsayo |
Tevin Farmer |
Joshua Wahab |
Neri Romero |
Tüy Sıklet – 57,15 Kg
WBC
Rey Vargas
|
Nick Ball |
Ruben Villa |
Mauricio Lara |
Robeisy Ramirez |
Carlos Castro |
Nathaniel Collins |
Josh Warrington |
Joet Gonzalez |
Hayato Tsutsumi |
Luis Nunez |
Mauro Forte |
Isaac Dogboe |
Victor Morales |
Angelo Leo |
Lerato Dlamini |
WBA
BOŞTA
|
Otabek Kholmatov |
Raymond Ford |
Stephen Fulton |
Mirco Cuello |
Victor Morales |
Luis Nunez |
Angelo Leo |
Dominique Francis |
Anselmo Moreno |
Hayato Tsutsumi |
Hopey Price |
Edward Vazquez |
Ruben Villa |
Mauricio Lara |
Arnold Khegai |
IBF
Luis Lopez
|
Reiya Abe |
Lerato Dlamini |
Arnold Khegai |
Luis Nunez |
Tomoki Kameda |
Hector Sosa |
Jonathan Lopez |
Jordan Gill |
Brandon Leon Benitez |
Ruben Villa |
Joet Gonzalez |
Angelo Leo |
Keisuke Matsumoto |
Victor Morales |
Stephen Fulton |
WBO
Rafael Espinoza
|
Arnold Khegai |
Sergio Sanchez |
Robeisy Ramirez |
Stephen Fulton |
Mauricio Lara |
Bruce Carrington |
Ruben Villa |
Brandon Leon Benitez |
Mauro Forte |
Toshiki Shimomachi |
Luis Nunez |
Christian Olivo |
Tomoki Kameda |
Kenji Fujita |
Alberto Melian |
Süper Horoz Sıklet – 55,22 Kg
WBC
Naoya Inoue
|
Luis Nery |
David Picasso |
Murodjon Akhmadaliev |
Stephen Fulton |
Liam Davies |
Chainoi Worawut |
Sam Goodman |
John Riel Casimero |
Azat Hovhannisyan |
TJ Doheny |
Bryan Mercado |
Ionut Baluta |
Aaron Alameda |
Jesus Arechiga |
Israel Rodriguez Picazo |
WBA
Naoya Inoue
|
Murodjon Akhmadaliev |
Oleh Dovhun |
Shabaz Masoud |
Israel Picazo |
Luis Nery |
Ramon Cardenas |
Marlon Tapales |
Yegeniy Pavlov |
Mukhammad Shekhov |
Elijah Pierce |
Kevin Gonzalez |
Lorenzo Parra |
Subara Murata |
Liam Davies |
Jarico O’Quinn |
IBF
Naoya Inoue
|
Sam Goodman |
BOŞ |
Murodjon Akhmadaliev |
Carl Jammes Martin |
Marlon Tapales |
John Riel Casimero |
TJ Doheny |
Liam Davies |
Yoshiki Takei |
Toshiki Shimomachi |
Elijah Pierce |
Israel Rodriguez Picazo |
Rodrigo Ruiz |
Ramon Cardenas |
Erik Robles Ayala |
WBO
Naoya Inoue
|
Sam Goodman |
Luis Nery |
TJ Doheny |
John Riel Casimero |
Carl Jammes Martin |
Ra’eese Aleem |
Murodjon Akhmadaliev |
Mukhammad Shekhov |
Elijah Pierce |
Ramon Cardenas |
Dennis McCann |
Brad Strand |
Israel Rodriguez Picazo |
Fillipus Nghitumbwa |
Ja’Rico O’Quinn |
WBC
Alexandro Santiago
|
Junto Nakatani |
Vincent Astrolabio |
Petch Sor Chitpattana |
Juan Martinez Ayala |
David Cuellar |
Keita Kurihara |
Daigo Higa |
Paul Butler |
Seiya Tsutsumi |
Yoshiki Takei |
Landi Ngxeke |
Victor Reyes |
Saul Sanchez |
Charlie Edwards |
Thomas Essomba |
WBA
Takuma Inoue
|
Sho Ishida |
Antonio Vargas |
Jonathan Rodriguez |
Seiya Tsutsumi |
Daigo Higa |
Victor Santillan |
Tenshin Nasukawa |
Larence Newton |
Jerwin Ancajas |
Eros Correa |
Arturo Cardenas |
Yoshiki Takei |
Dominirque Crowder |
Yuttapong Tongdee |
Liborio Solis |
IBF
Emmanuel Rodriguez
|
Ryosuke Nishida |
BOŞ |
Sho Ishida |
Seiya Tsutsumi |
Reymart Gaballo |
Christian Medina Jimenez |
Wisaksil Wangek |
Melvin Lopez |
Dylan Price |
Daigo Higa |
Vincent Astrolabio |
Landi Ngxeke |
Aran Dipaen |
Eros Correa |
Anachai Donsua |
WBO
Jason Moloney
|
Reymart Gaballo |
Ryosuke Nishida |
Sho Ishida |
David Cuellar |
Daigo Higa |
Jonas Sultan |
Christian Medina |
Landi Ngxeke |
Antonio Vargas |
Yoshiki Takei |
Saul Sanchez |
Seiya Tsutsumi |
Victor Santillan |
Tenshin Nasukawa |
Jose Andres Teran |
Süper Sinek Sıklet – 52,16 Kg
WBC
Juan Francisco Estrada
|
Roman Gonzalez |
Kenta Nakagawa |
Srisaket Sor Rungvisai |
Andrew Moloney |
Jayr Raquinel |
Pedro Guevara |
Israel Gonzalez |
Norbelto Jimenez |
Phumelele Cafu |
Juan Carlos Camacho |
Argi Cortes |
Ricardo Malajika |
Yanga Sigqibo |
Suzumi Takayama |
Willibaldo Garcia |
WBA
Kazuto Ioka
|
John Ramirez |
David Contreras |
Roman Gonzalez |
Kenta Nakagawa |
Bin Lu |
Phumelele Cafu |
Winston Guerrero |
Andrew Moloney |
Argi Cortes |
Rene Calixto Bibiano |
Sikho Nqothole |
Josber Perez |
KJ Cataraja |
Sirichai Thaiyen |
Ronal Batista |
IBF
Fernando Martinez
|
BOŞ |
BOŞ |
Willibaldo Garcia |
Phumelele Cafu |
Andrew Moloney |
Israel Gonzalez |
Jonathan Rodriguez |
Jade Bornea |
Sikho Nqothole |
Kenta Nakagawa |
KJ Cataraja |
Jayr Raquinel |
David Cuellar |
Suzumi Takayama |
John Ramirez |
WBO
BOŞTA
|
Kosei Tanaka |
Christian Bacasegua |
Andrew Moloney |
Cristofer Rosales |
Kenta Nekagawa |
Francisco Rodriguez Jr. |
KJ Cataraja |
Tasif Khan |
Roman Gonzalezx |
Sikho Nqothole |
Jayr Raquinel |
Argi Cortes |
Jonathan Rodriguez |
Phumelele Cafu |
Juan Carlos Camacho |
Sinek Sıklet – 50,8 Kg
WBC
Julio Cesar Martinez
|
David Jimenez |
Angel Ayala Lardizabal |
Francisco Rodriguez Jr. |
Sunny Edwards |
Cristofer Rosales |
Ricardo Sandoval |
Galal Yafai |
Taku Kuwahara |
Felix Alvarado |
Thananchai Charunphak |
Hiroto Kyoguchi |
Miel Fajardo |
Artem Dalakian |
Angelino Cordova |
Josue Morales |
WBA
Seigo Yuri Akui
|
Dave Apolinario |
Hiroto ‘Glover’ Kyoguchi |
Taku Kuwahara |
Andy Velasquez |
Artem Dalakian |
David Jiminez |
Ricardo Sandoval |
Samuel Carmona |
Ramon Quiroga |
Galal Yafai |
Cristofer Rosales |
Yankiel Figueroa |
Wulan Toulehazi |
Mel Fajardo |
Matthew Griego |
IBF
Jesse Rodriguez
|
Angel Ayala |
BOŞ |
Dave Apolinario |
Hiroto Kyoguchi |
Sunny Edwards |
Felix Alvarado |
Taku Kuwabara |
Galal Yafai |
Cristofer Rosales |
Vince Paras |
Tobias Reyes |
Andres Campos |
Anthony Olasuaga |
Kento Hatanaka |
Ricardo Sandoval |
WBO
Jesse Rodriguez
|
Riku Kano |
Angelino Cordova |
Angel Ayala Lardizabal |
Ricardo Sandoval |
Olimjon Nazarov |
Anthony Olascuaga |
Junior Zarate |
Dave Apolinario |
Galal Yafai |
Tobias Reyes |
Felix Alvarado |
Taku Kuwahara |
Kento Hatanaka |
Cristian Gonzalez |
Yoali Mejia Mosqueda |
Hafif Sinek Sıklet – 49 Kg
WBC
Kenshiro Teraji
|
Shokichi Iwata |
Carlos Canizales |
Panya Pradabsri |
Elwin Soto |
Jairo Noriega |
Junior Zarate |
Hekkie Budler |
Azael VIllar |
Regie Suganob |
Masamichi Yabuki |
Daniel Matellon |
Christian Araneta |
Marco John Rementizo |
Toshiki Kawamitsu |
Kanamu Sakama |
WBA
Kenshiro Teraji
|
Erick Rosa |
Carlos Canizales |
Shokichi Iwata |
Anthony Olascuaga |
Christian Araneta |
Daniel Matellon |
Jairo Noriega |
Azael Villar |
Kanamu Sakama |
Rodrigo Ramirez |
Jayson Vayson |
Junior Zarata |
Yuga Ozaki |
Arvin Paciones |
Neider Aguilar |
IBF
Adrian Curiel
|
Christian Araneta |
Masamichi Yabuki |
Jayson Vayson |
Miel Fajardo |
Sivenathi Nontshinga |
Regie Suganob |
Shokichi Iwata |
Carlos Canizales |
Junior Zarate |
Masataka Taniguchi |
Kanamu Sakama |
Elwin Soto |
Arvin Magramo |
John Michael Zuleta |
Kyosuke Takami |
WBO
Jonathan Gonzalez
|
Shochiki Iwata |
Angel Acosta |
Regie Suganob |
Thanongsak Simsri |
Masamichi Yabuki |
Christian Araneta |
Azael Villar |
Mpumelelo Tshabalala |
Jayson Vayson |
Sergio Mendoza |
Jairo Noriega |
Vince Paras |
Gerardo Sanchez |
Miel Fajardo |
Leobardo Lopez |
WBC
Yuidai Shigeoka
|
Luis Castillo |
Alex Winwood |
Joey Canoy |
Pedro Taduran |
Hasanboy Dusmatov |
Melvin Jerusalem |
Siyakholwa Kuse |
Goki Kobayashi |
Jake Amparo |
Garen Diagan |
Daniel Valladres |
Bangile Nyangani |
Siphamandla Baleni |
Wilfredo Mendez |
Yuni Takada |
WBA
Thammanoon Niyomtrong
|
BOŞ |
Hasanboy Dusmatov |
Leandro Blanc |
Yuni Takada |
Masataka Taniguchi |
Victorio Saludar |
Luis Castillo |
Arar Andales |
Jake Amparo |
Rene Mark Cuarto |
Dianxing Zhu |
Alex Winwood |
Joey Canoy |
John Zulueta |
Wilfredo Mendez |
IBF
Ginjiro Shigeoka
|
Pedro Taduran |
BOŞ |
Alex Winwood |
Joey Canoy |
Daniel Valladares |
Jake Amparo |
Pranya Pradabsri |
Goki Kobayashi |
ArAr Andales |
Yudel Reyes |
DianXing Zhu |
Wilfredo Mendez |
Victorio Saludar |
Ian Abne |
Yuni Takada |
WBO
Oscar Collazo
|
Luis Castillo |
Victorio Saludar |
Masataka Taniguchi |
Panya Pradabsri |
Alex Winwood |
Hasanboy Dusmatov |
Samuel Salva |
Dian Xing Zhu |
Pedro Taduran |
Goki Kobayashi |
Joey Canoy |
Yudel Reyes |
Wilfredo Mendez |
Neider Valdez |
Christian Balunan |