Dillian Whyte’ın Bir Sonraki Rakibi ve Maç Tarihi Belli Oldu

whyte-lewison-1

Britanya’nın ünlü ağır sıklet boksörlerinden Jamaika kökenli İngiliz boksör Dillian Whyte’ın bir sonraki maçına 19 Ağustos’ta ABD’deki Crawford vs Julius Indongo gecesinde çıkacağı bir süredir biliniyordu.

Whyte’ın bu karşılaşmadaki rakibinin 90’lı ve 2000’li yılların ünlü boksörlerinden, 44 yaşındaki Michael Grant olacağı öğrenildi.

wilder-whyte

Whyte, bir süre önce Deontay Wilder’a maç teklifi yapmış, Wilder 3 milyon dolarlık teklifi reddetmişti. Whyte bunun üzerine alternatif arayışlarına girmişti. Whyte’ın ABD’de çıkacağı ilk maç için Michael Grant ile anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. lenolewis

  michael grant mı iyice şova çevirdiler işi ağır siklet bitmiş bitmiş

 2. Murat Koc

  Su adami kotuluyorlar ama joshua hariç kimse maça da çıkmıyor.yazık o kadar sıralamada ilerledi şimdi formunun zirvesinde resmen enerjisini ve azmini torpuluyorlar.whyteye şans verirse yine joshua verir diğerleri cikamaz ringe.3milyon dolar begenmiyorlar whyte nin eti ne budu ne sana 10milyon dolarmi versin

 3. Tolga

  Başka rakip bulamadı mi 44 yasında son 3 maçında nakavt olmuş bir isim. En azından Charles Martin falan la yapsaydi ona da raziydik .çok vasat bir isim seçmiş

 4. Bankaci

  Whyte ağır siklet boksor udur.kim ne derse desin.3-3;5 yıldızlı bir boksordur.firstclass değildir ama sitedeki yorumcuların kotuledigi kadar da kötü değil.

  joshuanin wlad maçı olmasa kesin rövanş olacaktı başka bahara kaldı:).

 5. Big George

  Hearn’ın makyajladığı, bana kalırsa olduğundan daha iyi boksör olarak gösterilen bir boksör Whyte. Ama azimli, saygı duyulması gereken birisi.

  Fakat bu adamı Chisora bile yendi, kusura bakmayın ama bundan bir halt olmaz. Haye, Chagaev, Vitali, Lennox, Holyfield gibi adamları izledikten sonra bu adamı ağır siklet klansmanında boksörden saymamak normal.

 6. Deontay_Wilder

  ağır siklet can çekişiyor

 7. EmreOzcelik

  Agir siklet bitmis be abi . joshuadan baskasi yalan …

 8. Horozkentli

  anlamak zor crawford indongo maçında izlenme oranı ve ilgiyi düşünürsek böyle yaşlanmış bir rakibi seçmesi zaten bir türlü oluşmayan popülaritesini dibe vurdurmak demek charles martin olabilirdi veya daha iyi yeni yükselen ağır sikletlerden biri..

 9. Roman

  Soner kankamiz konu wilder ise objektif olamiyor. Eh be adam whyte sampiyon degil birakalimda istedigi adamla mac yapsin.
  wilderin belinde koskoca wbc agir siklet kemeri var. Coplerle zaman kaybediyor ama whyte’ dan kacan adamdan bile ne beklenir ki zaten patlayacak cok az kaldi.

 10. ömer uzel

  bu rakip dillian white’ye yakışmadı..Ortiz kemer için beklemeyi para karşılığında Jashua’nın kliçko maçı için kabul etmişti..keşke dillian white ortiz’le maç yapsaydı ve ya ikinci bir chisora rövanşı olsaydı..çünkü ilk maçı bence kıl payıyla chisora kazanmıştı..

 11. conan

  4 kasım wilder – ortiz
  Kaynak : b.demir

 12. Fatihhh

  inşallah conan pek umudum yok ama iyi maçlar olsun artık:)

Yorumlarınız