Floyd Mayweather vs. Gennady Golovkin Maçı Mı Geliyor?

mayweather-golovkin

Geçtiğimiz Eylül ayında Las Vegas’ta Canelo ile ringe çıkan Kazak orta sıklet dünya şampiyonu Gennady Golovkin, 12 raunt sonunda mücadeleden beraberlikle ayrılsa da, tüm kemerlerini (WBA, WBC, IBF ve IBO) korumayı başarmıştı.

Golovkin’in bir sonraki maçında Canelo ile rövanşa mı çıkacağı, yoksa federasyonların atayacağı zorunlu rakiplerinden biriyle mi karşı karşıya geleceği gündemi meşgul ederken, Kazak şampiyondan beklenmedik bir açıklama geldi.

Golovkin, kabul etmesi halinde Floyd Mayweather Jr ile süper yarı orta sıklette yani 70 kiloda dövüşmeye hazır olduğunu, bu kiloya sadece Floyd için ineceğini açıklarken, efsane şampiyon Mayweather’a kariyerinin ilk mağlubiyetini yaşatacağına emin olduğunu ifade etti.

Son maçında Conor McGregor’u nakavt ederek 50. galibiyetine ulaşan Floyd Mayweather’ın ise bu teklife nasıl cevap vereceği bilinmiyor. Floyd Mayweather’ın Conor McGregor veya Canelo ile rövanş maçına çıkması da kulislerde konuşulanlar arasında.

Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. riddickbowe

  floyd asla böyle bir risk almaz. adam 50 maç 50 galibiyet gibi bir rekor kırmış. gidip kariyerini formunun zirvesinde olan bir adama karşı riske atar mı ? hiç sanmıyorum. bence pacman ile maç yapar.

  • ahmet kurt

   floyd şuanda hala rekoru tam olarak kırmış değil. rekoru 49-0-0 la floyd ve rocky marciano paylaşıyor. yaptığın maç bir unvan maçı olmadıkça rekora eklenmiyor. yani floyd un kariyeri 50-0-0. ama yenilgisiz boksör rekoru kimde diye sorulduğu zaman 49-0-0 olarak gösteriliyor. çünkü son yaptığı maç unvan maçı değildi. zaten böyle bir mantık olmasaydı efsanevi bir boksör hayatı boyunca debut maçını yapan adamlarla dövüşür 100-0 la ulaşılamaz bir rekor kırardı 🙂

   • riddickbowe

    Doğru söylüyorsun hocam. O zaman rekora ortak boksör diye düzelteyim. 🙂

   • Chorniy

    Öyle birşey yok. Floydun 50-0 sayılıyor bu alanda rekor kendi elinde. Yeni yeni şeyler yazmayın kafanızdan, bir burda böyle saçma birşey okudum. Rocky Marciano da şuan Conor gibi kariyerindeki ilk maçı onunla yapan rakibi vardı hatta 0-1 ile bitirdi kariyeri onu da saymayalım? İnsanları yanlış yönlendirmeyin.

    • ahmet kurt

     neye göre bunu söylüyorsun? asıl sen insanları yanlış bilgilendirme. o maç floyd un kariyerine eklendi ama rekora dahil edilmedi.

  • AERIALS

   50-0 bişey ifade etmiyor. mesela 1900 başlarındaki boksörlerin kariyerlerine bak adam 150 maça çıkmış 5-10 yenilgisi var. ve 70-80 maçlarına namağlup gelmiş. bu adamlar o noktada kariyerlerini noktalasalar senin demene göre en baba rekorları kırmışlar.

   önemli olan galibiyet sayısı değil kaçının ünvan maçı oldğu vebu maçları kimlere karşı yaptığıdır. ve bu noktada rocky marciano efsanedir çünkü boksa çok geç yaşta başlamış ve 8 yıllık kariyerine çok önemli galibiyetler sığdırmıştır.

 2. ahmet kurt

  golovkin in emekli olmuş bir boksöre meydan okuması bence hoş bir şey değil. adam 40 yaşını geçmiş(gerçi golovkin de pek genç sayılmaz ama) o boyla o fizikle seninle mi dövüşecek? floyd golovkin den daha iyi bir boksör ama onun sikletin de bir boksör değil değil. arada ciddi bir size farkı var. dolayısıyla gençken bile golovkin i yenebileceğini pek sanmıyorum. hele şu haliyle yenme ihtimali %5 i geçmez.

  • TÜRK OĞLU TÜRK

   konu dışı…
   ahmetim josh kelly gümbür gümbür geliyor…bu çocuğu izle ahmet sıklete ambargo koymaya geliyor…adam rigo-loma karışımı gibi birşey

  • TÜRK OĞLU TÜRK

   çocuk bana biraz calzaghe yi anımsattı…big george bi bak derim bu çocuğa…

 3. Metehan Ateş

  Floyd antrenmanlarına devam ediyor ama yaşlandı artık golovkin karşısında çok zorluk çeker hem floyd 50 maçlık galibiyet serisini riske atmaz parayada ihtiyacı yok

 4. TÜRK OĞLU TÜRK

  about billions buradaysan josh kelly hakkında ne düşünüyorsun…rigo loma karışımı gibi birşey bu çocuk 23 yaşında henüz…

  • ahmet kurt

   a.billions ne düşünüyor bilmemde bu bebe inanılmaz ben böyle düşünüyorum 🙂 geleceğin efsanelerinden olabilir.

   • TÜRK OĞLU TÜRK

    foot workleri gördün mü… 1.78 boy var ortasıklete kadar yolu var bu çocugun…
    ingiliz boksörleri pek sevmem ama bu çocuk çok farklı bizim adam booth çalıştırıyor çocuğu…

  • About Billions

   Daha herhangi bi şey söylemek için bence çok erken. Yetenekli ama biraz fazla şovmen. Bulunduğu sikletlerde Şakaya yer yok. Umarım iyi yerlere gelir ama konuşmak için erken olduğunu düşünüyorum.

  • Junkie

   Benim avatardaki arkadaş geleceğin en büyük sampiyonu

 5. About Billions

  Zamanında Floydla maça çıkmayı hayal bile edemeyecek bi boksör, boksu bırakmış, 42 yaşına gelmiş, boks tarihine geçmiş bi boksörü yeneceğine emin. Hem de aynı siklet bile değiller. Para ne kadar tatlı geliyor insana. Rakip seçmeyen, açık, mert, korkusuz golovkin, şov maçı yaparak kendisinin hayal bile edemeyeceği paralar kazanan floyda meydan okuyor. Kapanmamış bi hesabı varken, başka zorunlu rakipleri varken, hatta bi çok kişi, siklet yükseltmesini beklerken. charlo, canelo, eubanki Brutal nakavt etmen lazım golovkin efendi 🙂 .

  • About Billions

   Floyd, sadece para için dövüşeceğini söyleyen bi adam. Golovkinin amacı sadece para değil bildiğim kadarıyla, bu maç için değil, genel anlamda. Boksu, floydu döverek tekrar sadece boks olduğu zamana geri götürebilmesi için, floyddan farklı bi olay yapmalı bence. Şimdi floydun açtığı yoldan devam edip, floyd gibi büyük paralar kazanmak isteyen bi boksör, nasıl boksun, sadece boks olduğu zamanlara geri dönüş olmasını sağlayabilir? Floyddan bi farkı kalmıyor bu şekilde olursa. floydun yaptıklarını eleştirip, golovkin onu dövdü, boks artık eskisi gibi sadece boks olduğu zamanlara döndü, nasıl denebilir? Bence hiç bi şekilde. Sadece floydun yaktığı meşale el değiştirmiş olur. Golovkin de floyd gibi dövüşme amacı para olan bi insan olur. Bu durumda floydu eleştirip, golovkini Yüceltmek, bence taraflı yaklaşım olur. Ben golovkin hayranı olsam, bu hareketinden ötürü kendisine çok kızardım. Golovkini yaptığı boks için seviyorsam, kendi sikletinde olmayan, boksu bırakmış bi boksöre karşı boksunu izlemek istemem mesela. Karakterini seviyorsam, sırada bekleyen o kadar boksör varken, emekli olan boksöre saygısızca onu yeneceğimden eminim demesinden de rahatsız olurdum. Bence bu olayda golovkinin savunulacak bi tarafı yok. Daha önce de buna benzer konular gündeme gelmişti. Floydda, tam hatırlamıyorum ama “ben jr. Middleweightte bile zor dövüşüyorum, golovkin çok istiyorsa, badou jackle maç yapsın.” Gibi bi şey söylemişti. Tam olarak bu demiyorum ama ana fikir öne badou jacki sürmesiydi. Golovkin tabiki cevapsız bıraktı ya da olumsuz yanıt verdi bilemiyorum. Golovkinin yaptığını şahsen, saçma, gereksiz, boş bi olay olarak görüyorum.

   • About Billions

    Anladım. “Ggg bunu öyle bi dövemeli ki” diye devam ettiği için olayı golovkin ve floyd arasında tutuyorsun diye düşündüm. Diğer türlü saygı duyarım öyle düşünmesem de.

 6. conan

  Bu maç.olursa çok güzel bir maç.olur.

  • ahmet kurt

   güzel olacağı yok golovkin floyd u dayak manyağı yapar 🙂 bu yaşta, o boyla bu maça çıkmaz zaten. floyd en zeki en kurnaz boksörlerden biridir.

 7. fix1

  floyd açık ara favoridir. nedeni ise bodoslama floydun üzerine gidersen paquao gibi hızlı adamdan dahi yumruk yememiş adam senden hiç yemez.

 8. Adem Aktaş

  Floyd, son maçında rakibe göre dövüştü o yüzden eskisi gibi olmadığı gözlemlenmedi. Diğer taraftan canelo maçındaki gggden kolayca 12 raund kalabileceğini düşünüyor olabilir.
  Gggnin sinek ısırığı gibi yumruklarını da ele alırsak 🙂
  Floyd kolayca en sevdiği şarkıyı söyleye söyleye gggnin eline mendili verir.
  Floyd kontra kontra kontra !!! raund başına iki yumrukla maçı alır. Ne de olsa gggnin her iki yumruğundan ikisi de havada kalıyor:)

  • ahmet kurt

   ciddi olamazsın 🙂

   • Adem Aktaş

    Evet ciddi olamıyorum

    • ahmet kurt

     bir şey sormak istiyorum. eskiden duke ve duke reis nickleriyle yazan arkadaş sen misin?

     • Adem Aktaş

      Evet dostum

     • Adem Aktaş

      O zamanlar 4 5 kişi yazıyordu. Hayrettin yeğin(David haye) Ve sen en Çok aklımda kalanlardansınız.

      • ahmet kurt

       o zamanlar site daha bi zevkliydi bence 🙂

      • Adem Aktaş

       Daha bi farklıydı evet. Şimdi yüzlerce kimlik var 🙂

 9. Emre Demir

  ya golovkin boş işlerle ugraşma. ha para kazanmak için diyorsan mantıklı. canelo ile 3 ay sonra rovans yap. eğer 3 ay erken diyorsa daha da hiç yapma siklet atla sevdiğimiz bir boksörsün girme bu işlere

 10. Ordinaryus H

  breee iki yüzlü, masum ayağına yatan, yurdumun saf insanını kandıran, kalas, gelen geçen yumruğu alan, 35 yaşına kadar sadece 2 tane kaliteli rakiple dövüşmüş ve o maçlarda da dalga geçilmiş olan, mandatörün charlo’dan köşe bucak kaçmak için şimdi de mayweather’a meydan okuyan, yeteneksiz, indirici yumruğu olmayan sadece manav taksi şoförü ve su tesisatçılarını indiren, 10 yıldır amerikada yaşamış olmasına rağmen ‘this is boxing’ demekten başka bir şey bilmeyen golovkin. mayweather senin neyine? mayweather tüm zamanları en iyisi, kanıtlayacak bir şeyi kalmamış bir boks dehası. sen kimsin, o kim? 70 kiloya iniyorsun ama wardla maç yapmamak için 3 kilo çıkmıyorsun. 34 yaşına kadar manav dövmüş bir kalassın ve korkaksın. ama sabırla bekliyorum, canelo yenilginden sonra charlo’nun sana tecavüz edeceği günleri iple çekiyorum. 2018 yılı senin ve little g string fanboylarının tarihten silineceği yıl olacak.

  • TÜRK OĞLU TÜRK

   bak yine karıştırıyorsun tüm zamanların en iyisi floyd değil marciano bak bir daha düzeltmeyeceğim seni… 😀
   rahmetliye saygın olsun azıcık…

  • GGG

   2018 bence senin tarihten silineceğin yıl olacak ordi. O kadar saçmalamışsın, ama bir cümlenin altına imzamı gözüm kapalı atarım. Mayweather tartışmasız tüm zamanların en iyisi

 11. sa yo na ra

  golovkin her zaman en iyilerle dövüşmeyi isteyen bir boksör şurada canelo floyd maçı olsa herkes ooovv yeaah olsun süper olur diye dillendirirdi. ama golovkin isteyince nedense herkes negatif bir görüş belirtiyor. bence on numara bir maç olur. canelo maçını zaten kazanmıştı; floyd maçı için kilo düşerse yumruk gücü hafifler. yine de floyd’u k.o edebilme olasılığı yüksek.

 12. lenolewis

  josh kellyy mükemmel bir boks altyapısına sahip bir boksör geleceğin joe si diyorum hatta ondan bile daha teknik bir boksör yukarıda bahsi geçmiş söylemek istedim.

 13. lenolewis

  gard almadan dövüşebilen bir stile sahip maç içerisinde yaptığı inanılmaz eskivler var çeneside sağlamsa eğer floydun rekorunu kırar diye düşünüyorum

 14. Alp Eren TOKSOY

  haber başlığını okuyunca floyd bi açıklamada bulundu sandım. ggg daha öncesinde de meydan okumuştu.
  floyd akıllı adam çok uçuk paralar teklif edilmediği sürece riske girmez.

 15. lenolewis

  https://www.youtube.com/watch?v=aM6t9neRMSM
  geleceğin efsanesi mutlaka izleyin derim

 16. GGG44

  klicko o yasla genç jashuanin karsisina cikmayi ve bazi rauntlarda jashuaya ringi dar edebilecegini gosteriyorsa 40 lik mayweatherin 35 lik golovkinden kacmak istemesine tek bir cevabim olur; korkaksinnnnn…..

  • ahmet kurt

   neden kendisinden çok daha iri bir boksörle dövüşsün ki? zorunda mı? değil. ispatlayacak bir şeyi de kalmadı. floyd mal değilse bu maça çıkmaz.

 17. GGG44

  Ggg nin artik zaman kaybi yok en elit boksorlere yonelmesi dogru tachibana kardeslermidir nedir böyle abuk sabuk rakipler bulmasin yeter. Yapacagi adamlarin kariyeri olsun biraz kime meydan okuyacak adam boksu canlandirdi.canelo ile mac yapip bizi uykusuz birakti resmen.bize uykularımızı kaçıracak maclar lazim. Agir siklete bakiyorum bos maclar hic heyecan vermiyor. bari bu sikletler adam akilli maclara sahne olsun. Elin kafes dövüşçü cikacak bizde izleyecez boksun cıvkıni cikariyorlar iyice. Ahmet hocaya katiliyorum mg gregor maci hic sayilmamali bence.

 18. Gennady Golovkin

  floyd , kell brook kadar bile ayakta kalamaz.

 19. Big George

  Bu haber değil bir dedikodu, bence haber değeri yok. Boşuna yorum yapmaya da gerek yok, olmayacak duaya amin dememek lazım.

 20. WildervsJoshuaa

  Floyd asla kabul etmez. Niye ciksinki daha yeni milyon dolarlari cebe indirdi golovkin gibi bir adamla para icin kariyerini riske atarmi ? O 2 3 sene sonra paraya ihtiyaci olursa yine bulur birini cikicak siz rahat olun

 21. TÜRK

  Floyd mayweather gelmiş geçmiş en iyi boksör . İdmanlara devam ediyo bi kemer maçına çıkıp rekoru alma peşinde alıcaktırda.

 22. Garyosullivan

  Floyd pacman, canelo ve mcgregor maçlarında kaldırdığı paranın yarısını bile bu maçta kazanamaz. Hal böyleyken salak mı bu adam ggg nin karşısına çıksın. B
  Kemer sahibi bir sürü mazlum boksör var. Çeker alır kemeri.

  Ayrıca floydun kariyeri 10 ise golovkinin maksimum 4 tür.

 23. Gökmen BAHADIR

  Yorumlara bakıyorumda yok yumruk manyapı falan yapar diyen arkadaşlar var.saygı duyuyorum yorumlarına ama çılgın bir golovkin hayranı olarak söylüyorum canelo gibi helede manny pacquiao gibi adamların yumruklarını doğru dürüst hatta hiç yemeyen ringi en hızlı şekilde kullanan bir floydu ggg indiremez.ole dümdük floydun üstüne gidemessin.ayrıca para önemli ve bole bi maçın olmasını isterim inanılmaz bi maç olur.ben boksorlerin gururunu değil kendi maç zevkimi düşünürüm

  • ahmet kurt

   dostum emin ol floyd şuan golovkinle maç yapsın hayatının dayağını yer. mcgregor dan bile çok sayıda isabetli yumruk aldı. o mma dövüşçüsünden kontra bile yedi. floyd eski floyd değil artık.

 24. VolkanK

  Asılsız haber inanmayın

 25. Tugay Özay

  Eğer bu haber gerçekse yazık valla. Canelo orda, Charlo orda, Eubank Jr orda sen git floyda meydan oku…

  • ahmet kurt

   oooovvvv 🙂 tugay doğru söylemiş ama royjonesjr arkadaşın verdiği cevap gibisini site tarihinde görmedim :))

  • GGG

   Söylediğin adamlar Floyd’un eldiveni etmez. Floyd 6 antrenman yapsın, Canelo dahil sikletteki herkesi rahatlıkla yenebilir

  • Tugay Özay

   Yalnız ben floyd’u savunmadım, Golovkin’in o kadar rakip varken, neredeyse boksu bırakmış floyd’a meydan okumasını eleştirdim.

   Ayrıca Floyd’un Conor denen soytarı ile maç yapmasını da doğru bulmadığımı daha önceki yorumlarımda da belirtmiştim. Yani anlayacağın atarı yanlış kişiye yaptın, git başkasına yap.

 26. Big George

  McGregor maçı boks değil bir sirk maymunluğuydu… mcgregor faullü dövüştü, ortadaki para yüzünden hakemler bir şey diyemedi. 77 kilo çıktı, arkası dönük adamın ensesine bile vurdu. Kazandığı rauntlar aldatıcıdır.

  Floyd-McGregor maçı yok hükmündedir. Floyd’un çok yavaşladığını gördük sadece.

 27. GGG

  Ben bu rüya maçla ilgili düşüncelerimi daha önce çoğu kez dile getirdim. Tartışmasız, tarihteki en büyük boks maçı olur. Bir yanda tüm zamanların en iyi boksörü Mayweather, diğer yanda gerçek bir cehennem savaşçısı Golovkin. Keşke gerçek olsa, günlerce uyumadan bekleyebilirim. İhtimali bile uykuları kaçırabilecek bir maç. 70 kiloda böyle bir maçın olması mümkün, Golovkin’in kaybedecek birşeyi yok. Mayweather’a herkes yenilebilir. Ancak Mayweather’ın kaybedecek çok şeyi var. Yaşı sebebiyle de bu maç büyük bir risk olabilir. Çünkü karşısında sadece atak oynayan bir boksörden ziyade, kaçınca koşarak kovalayan bir boksör olacak. Her ne kadar böyle bir maçın neredeyse imkansız olduğunu bilsek de, hayali bile güzel bir maç. Eğer olursa dünya durur, yer yerinden oynar. Tüm dünya bu maçı istiyor. Herkes istiyor, bence dünyaya bunu armağan etmeliler…

 28. Ordinaryus H

  golovkin canelo maçı olmazsa ryoto murata ile dövüşmek istiyormuş 😀 😀 😀
  http://www.boxingscene.com/golovkin-willing-fight-murata-japan-says-promoter–121846

  little g string’den tam tahmin ettiğim hareket. ne kadar ilginç dimi, charlo mandatörün ve canelo olmazsa dövüşeceği kişi murata. golovkin charloyla falan maç yapmaz. hele siklet hiç atlamaz. canelo maçını kabul etmesinin tek sebebi zaten para. kendisi de biliyor charlo’nun kendisine tecavüz edeceğini. neyse golovkinin yolu belli oldu manav ve tesisatçılardan devam eder.

  • GGG

   Siklet yükseltmeden boksu bırakırsa Golovkin’i ben de eleştirim. Ama mutlaka yükseltecektir

 29. GGG

  @dovusclubu
  https://www.instagram.com/dovusclubu/ arkadaşlar bu sayfayı takip eder misiniz

 30. TÜRK OĞLU TÜRK

  şahsen bu maçın olmasını istemem…
  aklımdaki golovkinle tezatlık oluşturur…zira bu haberdeki laf yanlış hatırlamıyorsam bayağı önce söylemişti…o zamanlar floyd aktif boks yapıyordu…floyd maçı için kilo inerim demişti…bence şu an aklında floyd maçı ile ilgili birşey olduğunu düşünmüyorum… aklında bence tekrardan canelo maçı var ve çalışmaya başlamış bile…

 31. GGG44

  Rocky marciano gibi bir boksör gormedim full atak, adamda mangal gibi bir yurek var o kadar kırışmadan hep galip gelmesi muazzam… bazen o cesareti rakibin üstüne surekli gidisin yansimasini golovkinde görür gibi oluyorum.saglam çene, yakaladiginda bayiltici yumruklar bu tarz boksorleri elit yapiyor. Ahmet hocam virgül koymamisim oraya senden daha öğrenecegim çok şey var sen yaz cevap veremesem bile okuyorum yorumlarini kacirmadan.

 32. Roman

  Canelo da golovkin de floydu yener. Golovkin nakavt la indirir. Canelo da sayiyla alabilir.

 33. AnthonyJoshua K.O

  Golovkin sen gel 40 küsür yaşına rekorlar kır kariyerini sonlandır gelsin biri desin maç yapalım canelo yu yen sen Floydu bırak

 34. hitmonchan

  Floyd’un şu anki hali değil prime hali de golovkin’e karşı kazanamaz. Golovkin floyd’dan iyidir demiyorum bununla ama floyd’un stiline en ters stil GGG’nin. GGG’ yi defansif hiçbir boksör yenemez. Öyle floydun digerlerine yaptigi gibi jabıyla sindirip yaklaştirmadigi boksorler gibi degil golovkin. Jabla golovkini durduramazsınız. GGG’yi yenmek icin reach avantajiniz olacak ve öküz gibi seri saydiracaksiniz.Charlo’ya yenilebilir, eubanka yenilebilir, ama caneloya ve floyda yenilmez golovkin stili sayesinde.

  • hitmonchan

   Dığer yandan floyd’un onunla maç yapmayacağını o da biliyor. Ama artık ün peşinde ggg . Para peşinde. Bu açiklamalarla gündem yaratıyor.

 35. Gökmen BAHADIR

  Bence artık ggg yapabileceği şeyleri elinden geldiğince yaptı.büyük bi ünvan maçıyla parayı vurup bıraksın.çünkü ben kendi boks bilgim ve takip ettiğim kadarıyla söylüyorum süper ortayı kaldırabilecek bi boksör değil.orta siklettede yapacağını yaptı.önce canelo sonra bjs ile maç yapıp alırsa benim için iyi bir kariyer yapmış sayılır.

 36. MÜSLÜMAN TÜRK

  floyd bu maça çıkmaz

 37. MÜSLÜMAN TÜRK

  floyd mcgregor maçında 600 milyon dolar civarında bir para kazandı.golovkinle maç yapmayı kabul etmez imkansız çünkü floydda biliyor onu sadece golovkin yenebilir.floyd vs golovkin maçının olmasının garanti olması için floydun en az 3 milyar dolar para kazanacağını garanti etmeleri gerek yoksa floyd kaybedeceği maça 800 milyon dolar 1 milyar dolar için çıkmaz en az 3 milyar dolar verecekler ki floyd maça çıksın.floyd bu para konusunda her şey beklenir bakarsın 10 milyar dolar parada isteyebilir çünkü kariyerini bitirecek maçın geliri geleceğini kurtarması gerek.

 38. MÜSLÜMAN TÜRK

  golovkin vs floyd maçı bir şekilde oldu.golovkin içinde floyd içinde kariyerlerinin en zor maçı olur fakat golovkinin isabet ettireceği bir yumruk floyfu bitirir.

 39. hacı

  böyle bi maç ggg ye paradan başka bişey getirmez folyd zaten kabul etmez adam geberip gitmek istemiyorsa floyd da hızda kalmamış zaten omuzuyla çenesini kapatırken omzunu çıkartır ggg 1 net yumruk aldığında far tutulmuş tavşan gibi kalır öyle 2 yumrukla kill himmmmmmmm

Yorumlarınız