(GIF) Garcia’nın Solu Broner’ı Sallıyor


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Ordinaryus H

  ufak boylu iki boksör görünce aklıma nedense about billions geliyor.

  about billions , garcia sence bu yumrukla sallamış mı? bana broner pek etkilenmemiş gibi geldi. bu konu hakkında ne düşünüyorsun?

  • About Billions

   Ben de sallamandığını düşünüyorum. Ters bi yumruk. Sonucu kötü olabilirdi. Abrahamın maçın sonlarına doğru eubanke vurduğu yumruğa da benziyor. Çeneleri sağlam olduğundan, ikisi de pek etkilenmedi bence.

   • Ordinaryus H

    yalnız bronerın çenesi tahmin ettiğin kadar sağlam degil.bir kaç sene önce sparringde kafada ”kask” olmasına rağmen errol spence çok ağır bir şekilde bronerı ko etti.
    http://www.boxingscene.com/roach-i-there-spence-drilled-adrien-broner–84444
    madianaya karşı da knockdownlarını hesaba katarsak çenesi ne zayıf ne sağlam..mesela broner danny garciayla o keskin kroşelerden birinin isabet etmesi sonucu ağır bir ko yaşar.

    • About Billions

     Daha önce buna benzer bi yazıya denk gelmiştim. Belki de buydu tam hatırlamıyorum. Spence jr. Zaten bu sikletin çok daha üstünde bi fiziğe ve yumruk gücüne sahip. BronerLa aralarında iyi de boy farkı var. Broner o zaman lightweight sınırında dövüşüyordü, Spence jr., jr. Middleweightte. Kariyerine jr. Middleweightte başladı ve 2015 yılına kadar jr. Middleweight sınırında dövüştü, Spence. Şu an jermell charlo vs jorge linares gibi düşünebilirsin. Çenesi istediği kadar sağlam olsun, isterse kafasında titanyum bi miğfer olsun, linares, Charloya dayanamaz. O yüzden pek sağlıklı bi kıstas olmaz diye düşünüyorum. Maidana maçını izlemişsindir zaten. Boks yapmaya değil, şov yapmaya çıkmıştı. Ben iyi bi çenesi olduğunu düşünüyorum.

     • Big George

      Broner hala iş yapabilir ama Ward’ın dediği gibi kafayı kullanması lazım. Erroll Spence orta sikletlerin geleceği ve benim de en favori boksörümdür bu arada. 🙂

      • About Billions

       Aynen bronerın akıllı olması lazım, zirveye ulaşabilmesi için. Spence jr. Gelecek vadediyor gerçekten. Onun da akıllı olması lazım bence. Düzgün planlar kurması lazım. Aksi halde en iyi olma yolunda ilerlerken istemediği mağlubiyetler yaşayabilir. Düzgün tercihler yaparak, doğru zamanı beklerse, çok büyük bi boksör olabilir.

      • Big George

       Weltere göre fazla büyük bence en azından bir jr. middle’a çıkması lazım Spence.

 2. Big George

  Başlık ironi mi bilmiyorum ama bence yumruk isabet bile etmemiş.

 3. EmreOzcelik

  Sallanma yok broner kacarak oynadigi icin oyle gorunmus.

 4. GGG

  Yumruk isabet etmiş ama sallamamış

 5. About Billions

  Mehmet bey, bi alışamadınız şu klavyeye 🙂 . “Broner’ı sallıyor” değil, “broner’a sallıyor” olacak. Dün de buna benzer bi muhabbet dönmüş arkadaşlarımız arasında 😀 . Maç anında heyecandan sanırım bu kadar benzetmemiştim ama şu an maidanın bronerı yatırdığı ilk pozisyona çok benzettim. Buradan da, bronerın hatalarının üzerine gitmediğine, geçmişten ders çıkarmadığına tanık olabiliyoruz. Umarım çok geçmeden her şeyin farkına varır. Kendine yazık ediyor.

  • Mehmet Ertem

   Linares vs Campbell hakkında ne düşünüyorsunuz?

   • About Billions

    Luke Campbell, josh warrington, lee selby, bu üç ismi stil olarak benzetiyorum. Üçünün arasında da en zayıf halka olarak campbellı görüyorum. Aynı altyapıdan mı çıktılar? Bilmiyorum ama benzetiyorum. Ayakları iyi, ringi kullanabiliyorlar, direklerini iyi kullanıyorlar ve teknik boksörler. Esnek bi vücut yapısına sahip olmadıkları için rakip atağa kalktığında kafa, gövde hareketleri yerine, kapalı kalıyorlar. Campbellın özellikle son maçında, mesafe ayarı yapmaya çalıştığını, vücuda inmeye çalıştığını ve kontralar çıkarmaya çalıştığını gördüm. Ringi kullanmak yerine, biraz daha sabit kalmayı tercih etti bence. Linares, çok daha hızlı, çok daha çevik, çok daha teknik bi boksör bence Campbelldan. Yumruk çeşitliliği, dengesi, ring hakimiyeti, kıvrak yapısı, savunması, campbelldan çok daha iyi bence. Campbell daha çok toy bence. Özellikle linares gibi kurnaz ve tecrübeli bi boksör için. Linaresin, crolla galibiyeti kadar kolay olmasa da, rahat bi galibiyet alacağını düşünüyorum. Fikrimi sormanız, benim için büyük bi memnuniyetti, teşekkür ediyorum. Sakıncası yoksa, sizin görüşünüzü de almak isterim.

 6. Ordinaryus H

  buradan da paylaşıyım. bundan bir kaç sene önce errol spence ve broner olimpiyatlar hazırlık kampında sparring yaptılar.
  yıl 2014 (errol spence daha çok genç)
  ‘freddie roach: bence errol spence gelecegin yıldızı. amerika olimpiyat takımına yardım için oradaydım errolu tanımuyordum. sparringde adrien bronerı knockout etti. oradaydım. broner knockouttan sonra nerede olduguna dair hiçbir fikri yoktu. sonra maçı durdurduk. broner kendine geldikten sonra devam etmek istedi ama müsade etmedik. olay neredeyse sokak kavgasına dönecekti çünkü broner yediremedi, serseri gibi davrandı.’

  kaynak:http://www.boxingscene.com/roach-i-there-spence-drilled-adrien-broner–84444

 7. TÜRK OĞLU TÜRK

  broner dan bu saatten sonra bir cacık olmaz…
  üst düzey 5 yıldızlı her rakibine yenildi…maidana ya yenildi porter a yenildi şimdi de garcia ya…
  ancak gitsin granados gibi adamlara karşı şov yapsın…
  işini hiç ciddiye almıyor…floydun sadece kötü yanını örnek almış o da görgüsüzlüğü halbuki floyd un iş ahlakını çalışmasını ve disiplinini örnek alsaydı belki şu an 35-0 gibi bir kariyeri olabilirdi…

 8. Harun

  bir anlık denge kaybı diyebiliriz. bunlar boksta olabilecek şeyler

 9. Prorsum

  Linares ağır favori maçı kazanacaktır

Yorumlarınız