Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. sa yo na ra

  floyd: he he evet şimdi sarılacam ben sana evet bam güm 😀

 2. GGG

  Sen adama kafa atarsan, o da seni böyle indirir. Her zaman kendini korumalısın. Bokstaki en temel kuraldır bu. FLOYD Mayweather ustalığını yine konuşturmuş. Kazanmak önemlidir nasıl kazandığın değil. Yıllar sonra kimse Mayweather’ın ortiz’i nakavtı etik değildi demeyecek. Mayweather ortiz’i nakavt etti diyecekler. İşte kazanmak böyle birşey. Floyd Mayweather; tüm zamanların en iyisi !

  • Ordinaryus H

   dediklerine tamamen katılıyorum ama bunları bir little g fanından duymak çok şaşırtıcı. ilkokul mezununun diferansiyel denklemler çözmesi gibi bir şey.

  • Murat Koc

   Aynen öyle ağzına saglik herkes yıllar sonra sonuçlara göre yorum yapar oyüzden kimse ikincileri hatırlamaz

 3. GGG

  Mükemmel bir nakavt 🙂

 4. TÜRK

  floyd mu tüm zamanların en iyisi 😀

 5. TÜRK

  Valla bunlar kıçınıda yırtsa o ringde kelebek gibi uçup arı gibi sokan boksta tarz yaratmış ve yarattığı o tarzı seneler geçmesine rağmen kimsede görememiz aliyi goat yapıyor zaten.

 6. About Billions

  Bi kurdu öldürmek için asla bi çakal gönderme. Böyle yamulturlar. Ne kadar sinir olmuştum ortize. Sonuna kadar haketti bunu.

 7. Murat Koc

  Eğer ortizin o kafası floydu grogi yapsa vede bu hakemin gözünden kacsa hersey orda bitecekdi buna benzer bir kafayı castilloda zamanında floyda 2.raund da vurdu gözu davul gibi şişti adam o halde 10raund dovuse evam etti

  • TÜRK OĞLU TÜRK

   holyfield-tyson 2 de de holyfield attığı kafa darbeleriyle tyson un gözünü şişirmişti…
   holyfield ın kafaları meşhur zaten…haşim rahmana kafa ata ata adamın kafasından bir kafa daha çıkardı 😀

   • ahmet kurt

    ama bundan kimsenin haberi olmaz. çünkü tarihe holyfield ın attığı kafalar değil tyson ın kopardığı kulak geçmiştir 🙂 o maçta da defalarca kez kafa atmıştı. aralarındaki yegane fark tyson ın öfkesini dışa yansıtma şeklinin biraz daha vahşice olmasıydı o kadar 🙂

 8. VolkanK
 9. Harun

  maç sırasında kafa atıyorsun bunu da hakediyorsun. floyd iyi yapmış

 10. Severinus

  ikisinin yaptığı da rezillik,
  ne aşağı ne yukarı,

Yorumlarınız