HAZIR MISINIZ? Nefes Kesen Unvan Maçları Bu Gece 00:25’te, O Ses Türkiye’den Hemen Sonra TV8’de!

tv8-tekrar-kapak

Londra ve New York’tan hafta sonuna damga vuran unvan maçları bu gece 00:25’te, O Ses Türkiye’nin hemen ardından TV8 ekranlarında olacak.

Ağır sıkletin yeni süper starı Daniel Dubois, hafif ağır sıkletin nakavt makinesi Anthony Yarde, IBF süper orta sıklet unvan maçında James DeGale vs Caleb Truax ve 2017’nin en büyük maçlarından, çifte olimpiyat şampiyonu iki boksörün karşı karşıya geldiği Vasyl Lomachenko vs Guillermo Rigondeaux karşılaşmaları O Ses Türkiye biter bitmez TV8’de.

Sakın kaçırmayın!


Benzer Haberler

 1. sa yo na ra

  Lomachenko vs floyd maçı olsaydı favoriniz kim olurdu?

  • Don King

   Sadece floy icin degil, philly shell guard stiline sahip, kontra kovalayan tüm boksorlere karsi loma favoridir.yeterki fiziki boyutlar arasında cok uçurum olmasin.bence rigonun kafasinin üstüne aldigi yumruklari floyd almazdi, loma için daha zor olurdu ama loma temiz bir galibiyet elde ederdi.sahsi fikrim bu yönde

  • About Billions

   Bence prime floyd yenerdi. Floyda karşı fiziken daha ufak boksörlerin kazanma ihtimali daha düşük bence. Maidana yendi, Castillo yendi falan deniyor ama onlar da zaten lomachenkodan daha sert boksörler, fiziken de daha iriler lomachenkodan. Floydu sadece welterweight haliyle ele alırsak, yani savunmaya ağırlıklı dövüştüğü zamanları, lomachenkoya Belki şans verebilirim ama floydun aktif olarak savunma ve hücum yaptığı zamanlarda, lomachenkoyu yenerdi bence.

   • sa yo na ra

    Don king, about billions yorumlarınızdan kalite akıyor beyler.

   • Destiny

    Hocam daha iri ve sertler ama daha mı akıllılar,loma çok farklı bir düzeyde.ofans yaparken tek eliyle de defans yapıyor.aşırı hızlı ve teknik.yumruk çeşitliliği de fazla adamda.bence sd ile loma alırdı.

 2. AERIALS

  Sabah loma rigo macina kalkamadım. Aksam 8 deki boks gecesinde yayınlanır diye spoil yememek icin 8 e kadar haber sitelerine ve bu siteye bakmadım. Bekle bekle maç yayınlanmadı sonra glory başladı bende youtubedan izledim.

 3. AERIALS

  Lomayı favori görüyordum ama rigoyu bukadar çaresiz bırakacağını tahmin etmiyordum.

  Rigo elinin röntgenini göstermedikçe sajatlandığına inanmam. Bence maçtan umudunu yitirdi ve moral bozuntusuyla maçtan çekildi

Yorumlarınız