Luis Ortiz vs Ustinov Maçı O Dev Geceye Eklendi! Sadece 2 Ay Sonra! Hangi Gece Mi?

ortizz

Geçtiğimiz haftasonu NTV Spor’dan canlı olarak yayınlanan karşılaşmada Amerikalı rakibi Tony Thompson’ı 6. rauntta nakavt ederek WBA’de hükümranlığını devam ettiren yenilgisiz Kübalı şampiyon Luis Ortiz’in bir sonraki maçına ne zaman çıkacağı merak ediliyordu.

Maç sonu Ortiz ve ekibiyle yapılan bir ropörtaja göre, şampiyonun bir sonraki maçına yalnızca 2 ay sonra, 7 Mayıs’taki Canelo vs Khan gecesinde 2. ana maç niteliğindeki bir karşılaşmayla Alexander Ustinov karşısına çıkacağı öğrenildi.

Canelo’nun promotörü Oscar De La Hoya’nın Canelo vs Khan gecesine çok önem verdiği, bu nedenle elindeki en değerli 2. boksör olan Luis Ortiz’i de bu geceye dahil ederek 7 Mayıs’ı 2016’nın en büyük etkinliği yapma, o tarihlerde yapılacak olan diğer maçları da geride bırakmayı hedeflediği öngörülüyor.

Resmi açıklamanın Ustinov ile imzalar atılır atılmaz yapılması bekleniyor.

khanelo

Haberle ilgili başlıklar: , , , ,

Benzer Haberler

 1. levent ceylan

  Bu Ortiz çok tehlikeli adam hem tekniği hem savunması iyi yumrukları çok güçlü ve yaşına ve cüssesine göre çok hızlı kesinlikle tüm Ağır sikletlerin korkması gereken bir sporcu

 2. ahmet kurt

  İşte bu kadar ya. Millet yılda 1 veya 2 maç yapıyo bu yaşlı adam 2 ay sonra ringe çıkıcak. Helal olsun aslan gibi adam kimse ortiz balondur, yaşlıdır vs salak saçma yorumlar yazmasın.

 3. Roman

  Adamsın king Kong.

 4. Roman

  Ahmet kurt bu yasli adam 2 ay sonra ringe cikiyor diyon. Devamında kimse balon ortiz yasli demesin yazmissin kardeşim.

 5. ismail cil

  tuttugum boksörlerden biride luiz ortiz bu formuyla ustinovu 7 raund icinde ko yapar ve ayri sevinirim cünkü ustinov david tuayi yenerek kariyerini bitirmisti. herkese selamlar david tua

 6. Ahmet Arslan

  Yiğidi öldür hakkını ver demişler. Adamdaki özgüvene bayıldım. Herkes ile karşılaşabilirim diyor. Ortizin pro olmadan önce yüzlerce maçı var amatörde çok iyi bir boksör ve yumruklarının da farklında. Keşke daha erken pro olsaymış dediriyor. Ustinov ile maçı ko ile biter. Ustinov 2.02 olmasına rağmen yere serilecektir. Teknik, eskiv, kondisyon nanmını hiçbirşey yok. Gerçek bir boksör ile maç yapacak. Keşke böyle çerezlerle oynayacağına vilder, povetkin,jashua, fury, waladmir, haye, browne, charles martin gibi rakiplerle karşılaşsa. Neyse zamanı gelince inşaallah bu rakiplerle maçlarını izleriz. Favori boksörüm JASHUA..

Yorumlarınız