(CANLI YAYIN) Wladimir Klitschko vs Tyson Fury Tartım Verdi

CANLI YAYIN SONA ERMİŞTİR.

ÖNEMLİ: Videoyu izleyemiyorsanız AdBlock vb uygulamaları kapatıp Google Chrome veya Internet Explorer ile tekrar deneyiniz.

Cumartesi gecesi Almanya’da düzenlenecek dev maç öncesi Wladimir Klitschko ve Tyson Fury son defa yüz yüze geliyor. Canlı tartı Türkiye saatiyle 14:50‘de başlayacak.

Klitschko’nun her zamanki kilosuna yakın bir kiloda (110-112) gelmesi beklenirken, Fury’nin kaç kilo tartım vereceği ise merak konusu.

Gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

15:15 Güncelleme:

Wladimir Klitschko 111.5, Tyson Fury 112 kg şeklinde tartım verdi. Bu kilo Tyson Fury’nin son 3 yılda verdiği en düşük tartım olma özelliğini taşıyor.

Fury’nin son maçından bu yana 6 kilo verdiğini görüyoruz. Bu durumu Fury’nin maç öncesi çok güvendiği hızını ve çevikliğini daha da arttırmak istediği şeklinde yorumlayabiliriz.

Benzer Haberler

 1. halo

  Fury mim kilosu beni şaşırttı baya. Yani yanlış hatırlamıyorsam chisora maçında 130 kiloya yakındı. Sağlam kilo vermiş. Bu arada kendisinin boyu 2.06 değil bence. 2.01 civarı olsa gerek. Gene de iyi bir boy ama söylendiği kadar uzun değil

 2. DEONTAY WİLDER

  2 metre 6-8 cm arasında geçiyor boyu ama bence de o kadar boyu yok 2 metre 2 cm civarında

 3. Roman Gonzalez

  Klitschko 1.98 se fury 2.06 boyu olabilir ikisini boydan alınan bi resim var orada fark belli oluyor 8 Cm Lık fark.

 4. deniz

  Yuz yuze tum resimlerinde Klitschko daha uzun görundu bana.
  Umarim Pulev durumuna dusmez Fury öyle olursa tepe taplak gider kariyeri biter ama kora kor mucadele verip yenilse yasi 27 4,5 kaliteli mac daha yapma imkani olur.Gönlum Furyden yana ama mantik Klitscko diyor.

 5. Soner

  İşte bu. Ben aylardır Fury derken çoğunuz dalga geçiyordunuz. Öve öve bitiremediğiniz kliçkonun zavallı durumunu gördünüz değil mi? Kendisiyle aynı veya uzun biriyle dövüşemez, sarılamaz demiştim. Fury, kliçkonun suratını perşembe pazarına çevirecek demiştim. Suratı darmadağın oldu. Böylece bir balon da patladı. Bu deli oğlan Fury’i ancak yense yense Wilder yener. Povetkin de aynı durumda haşat olur.

Yorumlarınız