(VIDEO) Billy Joe Saunders ve Willie Monroe Jr İlk Kez Yüz Yüze Geldi

saunders-monroe-kapak

16 Eylül’de İngiltere’de WBO orta sıklet unvanı için ringe çıkacak olan İngiliz şampiyon Billy Joe Saunders ve ABD’li rakibi Willie Monroe Jr ilk kez yüz yüze geldi.

Gecede Daniel Dubois (ağır sıklet) ve Anthony Yarde (hafif ağır sıklet) gibi iki önemli yükselen yıldız da sahne alacak.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Abdullah yılmaz

  Bu maçlar golovkin-canelo gecesinde mi olacak ?

 2. Tek kral DEONTAY WİLDER

  Bu maçlar kaçmaz özellikle dubois denen canavarın performansını merak ediyorum… bakalım kaçıncı saniyede rakibini hastanelik edecek

 3. VolkanK

  Ya resmen ggg canelo maçını gölgede bırakmaya çalışıyorlar ppv azalsın diye ne kadar maç varsa hep aynı tarih aralığına sıkıştırdılar

 4. TÜRK OĞLU TÜRK

  saunders iyi hazırlanması durumunda monroe jr ı rahat yenecektir…ha akakov maçı gibi çıkarsa duman olur…
  site de çoğu kişinin aksine billy joe yu severim…yetenekli de hele eubank jr maçındaki performansı çok iyiydi…

  • Abdullah yılmaz

   bence saunders akkov maçını kaybetti. o maçtaki performansı çok kötüydü.

 5. About Billions

  Yarde hakkında konuşmak için erken olduğunu düşünüyorum. Fiziği iyi, gösterişi seviyor. Bu bakımdan ingilizlerin tutacağı bi boksör görünümünde. Light heavyweight, çok zor bi siklet. Tutunabilmesi için kendini çok geliştirmesi gerekiyor. Dubois için de aynı şekilde çok erken, konuşmak için. Site de şimdiden efsane potansiyeli görenler var ama ben bi şey diyemiyorum. Ağırsikletin şu perişan halinde iyi yerlere gelemezse, sıkıntı. Bu gece Tyson furynin çıkacağı da konuşuluyordu. Geceden en büyük beklentim de bu. Furynin dönmesini isterim. Povetkin döndü, sıra furyde. O da dönerse siklet bi nebze kendine gelir. Tv8,5 bu geceyi alır, ardından golovkin gecesine geçerse, güzel bi yayın olur. Saunders ve monreo maçının da güzel, farklı bi maç olacağını düşünüyorum.

  • Abdullah yılmaz

   kesinlikle haklısın. boksörlerin belirli bir mesafe kat ettiğini görmeden, onun sağlam rakiplerle mücadelelerine tanık olmadan erken yorum yapmak bizi yanıltabilir. bu durumu adrian granat maçında gördük. granat’ın; 13 maç 13 ko karnesi vardı. en son maçında Dimitrenko ile yaptı daha ilk rauntta dağıldı. bu maçta gördük ki granatın sadece fiziği varmış…

   • About Billions

    Aynen öyle. Ugonoh da aynı şekilde. Potansiyeli olan bi boksör gibiydi, breazeale maçında ne hallere düştüğünü hepimiz gördük.

 6. Murat Koc

  Boks sitelerine düşen habere göre parker doping kontrol testine girmekten kaciyormus.vada yetkilileri kampa numune almaya gittiğinde kendisini bulamiyorlarmis.kaynakta parkerin tamamen siliciler sayesinde kanını temizleyene kadar bunu yaptığına dair yorumlar var.vada şimdiye kadar testten kaçan 5kisilik boksor listesine parkeride eklemiş.

  • conan

   parkerın promotörüne göre ise tatilini uzatmış, teste katılamamış. razvan gibi dandik bir boksöre karşı bile doping kullandıysa vay parkerın haline. şu alemde tek dopingsiz boksör wilderdır.

 7. safkan

  Kamptan kaçtiysa kesin sıkıntı vardır. Parkerin savunma zaafiyeti var, sarilirken bile yüzüne gözüne darbe aliyor, antrenörünün iyi olmadigini düşünuyorum. İstediği kadar doping alsın joshua,wlad,povetkin,wilder,ortiz karşısında şansı yok belki wilderinde savunması iyi olmadığı için biraz mücadele edebilir.

 8. Antijoshua

  Wilder-ortiz 4 kasimda diye haber var.

 9. Prorsum

  Willie monroe alır her konuda daha yetenekli bir boksör zaten bily joe da baskı kurabilen bir boksör değil daha az yumruk yiyenin kazanacağını düşünüyorum

 10. VolkanK

  Fırlama joe kaybedeceği maça kolay kolay çıkmaz Bu maçı joe rahat alır

 11. Tyson Fury

  dubois’i cok abartıyolar 1-2 mac yapsın bakalım kuması cıkar ortaya ugonoh icinde aynı seyleri söylüyorlardı patladı

 12. Tugay Özay

  Eubank Jr ve Akavov maçlarında gülünç durumlara düşmesine rağmen kazanmıştı. Bu sebeple gıcığım bu lavuğa. Hak etmiyor şampiyonluğu falan.

  Ama yine de kazansın, kazansın ki Eubank Jr ile rövanşa çıksın. Temiz bir dayak yesin ben de burda rahatlayayım 😀

  • Ordinaryus H

   eubank billy joe ile maç yaptıgında 3 sene önceydi ve sanırım ilk 12 roundlık boks maçıydı.eubank dogru düzgün direk atmayı bilmiyordu bile. eubank 3 yılda kendini çok geliştirdi. billy joe yerinde bile saymadı daha kötü oldu. şimdi maç yapsalar sonuç eubank ırzına geçer.

Yorumlarınız