(VIDEO) Chavez Jr Bu Kez Tarih Yazmayı Başarabilecek Mi? İşte Buna En Çok Yaklaştığı An…

canelochavez-fb

Bu Cumartesi gecesi 04:00’ten itibaren TV8,5’tan canlı olarak yayınlanacak Las Vegas boks gecesinin ana maçında Canelo ile dev bir maça çıkacak olan Julio Cesar Chavez Jr’ın tek hedefi rakibini mağlup ederek yılın en büyük sürprizine imza atmak ve yaşayan bir boks efsanesi olan babasının soyadının hakkını gerçek anlamda vermek olacak.

Chavez Jr 2012 yılında bu fırsatı bir kez daha eline geçirmiş, büyük bir kısmını geride götürdüğü karşılaşmada Arjantinli şampiyon Sergio Martinez’i 12. rauntta yere sermeyi başarsa da nakavta gidememiş ve karşılaşmayı puanla kaybetmişti.

Bakalım Chavez Jr 2012’de çok yaklaştığı o dev galibiyeti bu kez Canelo karşısında alabilecek mi, yoksa tarih tekerrür edecek ve genç Chavez bir hayal kırıklığı daha mı yaşayacak? Bunu Cumartesi gecesi hep birlikte öğreneceğiz.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. ahmet kurt

  Tek avantajı canelo dan fiziki olarak daha iri olması(boy, uzanma mesafesi, kütle ve size farkı). Chavez sürekli canelo üzerinde baskı kurarak onu bunaltmalı. Chavez iyi hazırlandıysa bu maç, canelo için hiçbir şekilde çocuk oyuncağı olamaz. Hele bu andy lee yi ko ettiği dönemlerdeki formunda olsaydı caneloyu iyi bir hırpalardı bence. Alt maçlarıyla da birlikte çok Güzel bir boks gecesi\sabahı…

  • Tugay Özay

   Canelo çok güçlü hocam dayanamaz sanki bu adam

   • ahmet kurt

    chavez çeneden ters bir şekilde yakalanmazsa 12. raundun sonunu getirebilir bence. getiremiyorsa da savaşçı ruhu yok demektir. liam smith o cılız haliyle 9 raund dövüştü.

 2. Ferciouss

  Biliyorm joshua haberleriyle dolduk ama joshua’nın direk dansçısı nicole osborne’yle ilişkisi hatta çocuğu varmış. yazacak daha çok bol haberim var.(ama klavye kırık olduğu için yazamıyorum) 16 yaşında olduğum için kendimde alamıyorum 🙂

 3. Ferciouss

  dövüş sporlarını özellikle de boksu çok seviyorum.sorularınız olursa cevap vermeye çalışırım nasıl olsa genç ve bu işin içindeyim. tavsiyeleriniz varsa yardımlaşırız

 4. Ferciouss

  Siteyi uzun bir süredir takip ediyorum yazamamak kötü ama site haberler ve yorumları okumakla bağımlılık yaptı 😀

 5. Yavuz Mercan

  chavez jrın babasının maçlarını seyretmedim gerçekten iyi boksör müydü ? genelde kadrajda o var da merak ettim.

  • ahmet kurt

   sen ne diyosun 🙂 25 yıllık prof boks kariyeri boyunca tam 115 maç yapmış 107 sini kazanıp(86 nakavt) 6 kez kaybetmiş efsanevi bir boksördü. ilk 90 maçında mağlubiyet yüzü görmemiştir(1 beraberlik 89 galibiyet). 32 yaşına gelen kadar bileğini bükebilen bir mahlukat daha varolmamıştı 🙂 floydun amcası roger mayweather ı bir knockdown edişi vardır ki sorma. sıçrayarak vurduğu bir yumrukla adamı yere sermiştir 🙂 kısacası sikletinin gelmiş geçmiş en büyük efsanelerindendir kendisi.

  • ahmet kurt

   Efsanelerin efsanelerindendir. İlk 90 maçında kaybetmemiş bir boksörden bahsediyoruz.

  • Kaan TÜRK

   benim ve birçok kişi için dünyanın en iyi boksörüdür. mayweather da kendinden sonra 3. sıraya koydu chavezi.

 6. emregani yavuz

  Gamboa dunki macı rtd ile 7 raundta 12 yenilgisi bulunan rakibine kaybetti.

  • Abdullah yılmaz

   bundan önceki maçında da iyi değildi bence o maçı da kaybetmişti.

  • ahmet kurt

   O adamdan daha bi b.k olmayacağını yazmıştım görenler vardır 🙂

   • Kaan TÜRK

    valla ben görmüştüm de inanmak istememiştim… sevdiğim bokscuydu yazık oldu

Yorumlarınız