(VIDEO) Gamboa Tekme Tokat Girişti

gamboa-kavga

2004 olimpiyat şampiyonu ve eski dünya şampiyonu Kübalı Yuriorkis Gamboa, Miami’deki bir spor salonunda kavgaya karıştı.

Olayın detayları tam olarak bilinmezken, videoda sözlü başlayan tartışmanın fiziksel kavgaya dönüştüğü ve bir çok kişinin Gamboa ve adı bilinmeyen diğer şahsı ayırmaya çalıştığı görülüyor.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Yusuf

  aklıma deontey wider ın bir çılgınlığı geldi o da böyle birine dalmıştı her ne kadar wilder sevilmesede o tam bir çılgın

  • Metehan Ateş

   Şeyimi dedin internette biri onunla dalga geçmişti salonda tokatlamıştı 😀

  • ahmet kurt

   charlie zelenoff. o bir internet trolü. kendini dünyanın en iyi boksörü olarak gören manyağın biri. wilderın kızına küfür ettiğini bir yerlerde okumuştum. tabi bunun bedelini yediği sağlam bir dayakla ödedi.

   • metehan

    iyi olmuş adamın kızına niye sövüyon söversen öttürürler haketmiş

    • ahmet kurt

     Ben olsam yerdeyken suratına tekme falan atardım yada eldivensiz çıplak elle döverdim.

     • Yusuf

      Aynen öyle ama orda araya başkaları da giriyor ve kızına da küfrettiği pek doğru değil deniliyor

      • ahmet kurt

       yani küfrettiyse wilderın yerinde olsam öyle yapardım 🙂 bu arada profil fotoğrafında efsaneymiş. hemen hatırladım wlad ne vurmuştu bee. slow motionda izlerken pulevin tipi nasıl kaymıştı.

      • Yusuf

       aynn 🙂

 2. Denis Boystov

  Denis boystov dan haberi olan varmi ?

 3. Social

  adam gomboaya ıyı sallamıs ama denk gelmemıs,sonunda gamboa mide sonrası kroşeyı çakıyor

 4. Roman

  gamboa suratına vursaydı adamın suratı parçalanırdı net.

  • ahmet kurt

   Ama vuramadı. 2004 teki gamboa ile birkaç sene öncesi arasında dağlar kadar fark var. Sağlam bir zamanında o herifi öldürebilirdi.

  • ahmet kurt

   pardon hocam video 2004 yılına ait sandım. haberi dalgın okuyunca alakasız bir yorum yazmışım. ama şaşırdım şuan karşısındaki boş değilmiş.

 5. ahmet kurt

  Kavga esnasında biri güreşten daldı mı işte böyle kavga kitleniyor. Özellikle iki boksör kavga ederken dikkat edin hemen birbirlerine sarılırlar. Çünkü ikisi de birbirlerinin yumruklarından korkar. Çıplak elle vurmak başka eldivenle vurmak başka.

  • ahmet kurt

   bende şuanki yazdığın yorumun aynısını yazacaktım ki üşenip özetledim. güreşçilerin kavgada yumruk tekme kullanmasının sebebi birbirlerine güreşle zarar verememeleridir. 2 tane güreşçi birbirine güreşle saldırırsa sadece güreş müsabakası yapmış gibi olurlar. bunun bir anlamı olmayacağından birbirlerine vurarak saldırırlar. yani kavgada boksörler güreşirken güreşçiler dövüşüyor 🙂 enteresan

 6. İzmir Boks

  Gamboa bitiksin artık belli
  son çırpınışların bunlar,
  saçma sapan hareketlere devam et,
  bi yerde haberini okuruz artık,
  Eski olimpiyat sampiyonu öldürüldü vs …

 7. Metehan Ateş

  Buda wilderin tokatladığı eleman wilder iyi tokatlamış bilenleriniz vardır atayım dedim

  https://youtu.be/9iu7YBoe_Pg

 8. önder

  bir bokser için çıplak elle dövüşmek oldukça tehlikeli ve tam bir çılgınlık. eliniz çok çabuk incinebilir ve haftalarca bokstan ayrı kalırsınız…eldiven aslında rakibin yüzünü gözünü korumak için değil,ellerin korunması içindir.

  • ahmet kurt

   mike tyson bile mitch green isimli boktan boksörle sokak kavgası ederken bileğini kırdı(incitmişte olabilir). kavgada herifi o kadar çok yumrukladı ki sağ kolunu alçıya aldılar 🙂 gerçi boks eldiveninin bileğin kırılmamasına pek katkısı olur mu bilmiyorum. ama dediğin gibi rakibin yüzünü gözünü değilde kişinin elini koruması için olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. çıplak elle dövüşüldüğünde herhangi bir insanın suratı parçalanabilir. kyokushin karate müsabakalarında eskiden surata yumruk atmak serbestti. çıplak elle yapılan müsabakalarda ölen insan sayısı artmaya başlayınca kafaya yumruk atmak yasaklandı. artık yalnızca karın ve gövde kısmına yumruk atıyorlar. çıplak elle yapılan boks maçlarında da aynı şekilde ölümler, suratı dağılan insanlar, elinden bileğinden sakatlanan insanlar olacaktır. lakin benim şahsi görüşüm eldiven ilk olarak kesinlikle rakibe daha az hasar vermesi için kullanılır. son olarak mehmet bey ılgaz dağına kış tatili yapmaya gitti heralde. site onsuz olmuyor 🙂 FİGHTCLUB YETİM KALDI mehmet bey neredesiniz! 😀

 9. Kağan

  Eldivenin özelliği hem deformeleri minimuma indirmek hemde sarsıntıyı maximuma çıkarmak biliyosunuz çenede bulunan sinirlere çıplak elle vurduğunda eldivene göre daha az bir alana temas ediyor eldiven nerdeyse çene kadar vurduğunda daha çok sinire temas ediyor sarsıntı artıyor. Ayrıca bandajsız ve eldivensiz yumrukta şiddetli vuruyorsan el bilek kırılma ihtimali daha yüksektir.

Yorumlarınız