Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Sebastian heiland

  Ggg-canelo maçının özeti

 2. lenolewis

  gönder gelsin mehmet bey caneloculara gelsin 🙂 nasıl bir belaya denk geldiklerini ilk gong sesi çalınca anlayacak bu canelocular 🙂

 3. Horozkentli

  Bu maçtaki gibi dövüşürse canelonun hiç şansı yok resmen dümdüz etti lemiuxu

 4. ilydream

  adam eğildikten sonraki yumruu atmayaydı iyiydi ona kızmıştım maçta ama yolun açık olsun cengaver

 5. Big George

  Grogi olacağını sezince veya enerjisinin artık kesileceğini anlayınca ringde bilerek kd olan boksörleri bayağı seviyorum, oyun zekası ve ileri görüşlülüğü gösteriyorlar.

  Lemieux eminim saydırmayıp dinlenmese, GGG’den bir miktar daha kombine yeyip daha erken ko olacaktı.

  • mehmet dalgaç

   leminin burdaki yatışı taktik icabı değil. tam anlamıyla zorunluluk. karaciğere yumruğu yeyince iflahı kesilmiş garibimin 🙂

   • Big George

    Zorda kalmıştı evet ama bence baktı Golovkin hiddetle geliyor üzerine çöküverdi ve bence akıllılık etti.

    O bodyshottan sonra golovkin artık işi bitirmeye geliyordu çünkü, Lemieux yine ayakta durabilirdi bence ama ayaktaki hali paçavraya dönerdi.

 6. Big George

  Bu arada GGG’nin ve Canelo’nun ring içinde giydikleri şort ve bornozların tasarımları çok harika. Etek giyen şaklabanların maçı izlenmiyor sağa sola sallanan püskül ve etekten.

 7. mehmet dalgaç

  bu maçta ggg yi izlemek kadar bana keyif veren 2. şey hakemdi. ggg vurdukça hakem sanki evladını dövüyorlarmış gibi acı çekiyordu. bu hakemi çok sevdim. adam gerçekten iyi kalpli bir insan…

  • GGG

   Ggg vurunca rakibe acımamak elde mi, yüreği olan her insan acır

  • MURAT JÖH

   Mimikler şahaneydi film setindeki aktörler ancak bukadar mimik yapabilirdi.hakem şiddete görsellik katmişti bu maçta

 8. GGG

  Golovkin bu maçtaki performansını Canelo karşısında sergilerse Canelo kaçacak delik arar 🙂

  • Big George

   GGG’nin performansı düştü o maçtan sonra diye düşünüyorlar ama ne o zamandan bu zamana çok vakit geçti, ne de GGG bu denli bir düşüş emaresi gösterdi, yok öyle bir şey yani. İnsanlar bu maçtaki GGG’yi görmeyi beklesinler, hatta daha fazlası Canelo Lemieux’ten daha zor bir rakip.

   Bu arada Kell Brook “Hayatımda hiç onun kadar güçlü vuran biriyle dövüşmedim” demiş Golovkin hakkında.

   • ömer uzel

    Lemieux kesinlikle Canelo dan daha kötü değil.. Lemieux bugün Golovkin oynasa Canelo dan daha şanslı olurdu..O günkü Golovkin apayrı bir seviyeydi..

    • About Billions

     Lemieux, her şartta, her koşulda canelodan çok daha kötü bi boksör. Golovkinle de ne zaman maça çıkarsa çıksın, canelodan daha fazla kazanma ihtimali olmazdı.

  • mehmet dalgaç

   ggg dostum
   ggg lemi maçındaki performansını caneloya okadar kolay uygulayamaz zannımca.canelo lemiden çok daha iyi bir boksör. ama inanıyorum ki ggg zaman zaman zorlansa da tarçını yenecek..

  • GGG

   Ben lemieux’un Canelo’dan kötü bir boksör olduğunu düşünmüyorum. Bence bugün Canelo ile lemieux maç yapsa şanslar eşit olur. İkisinin de farklı yönde artıları var. Lemieux Golovkin karşısında çözüm üretmedi. Şimdi de sıra Canelo’da

 9. BIG_CANELO

  Canelo GGG denen üfürüğe püf der mesele biter merak etmeyin :)) Tek kroşeye bakar.

 10. tipitip

  Guardı açtın mı Uppercut’ı yersin…Guard ı açmazsan karaciğere kroşeyi yersin, iki ucu shit li değnek…Tyson un en sevdiğim kombinasyonu bu..Guard kapalıyken karaciğeri zorluyor sonra guardı açıyor ardın da uppercut ı basıyor..(sağ kroşe sağ uppercut)

 11. About Billions

  Golovkini desteklediğim nadir maçlardan bi tanesi. Performansını da en çok bu maçta beğenmiştim. Maçta, Yerdeki rakibini yumruklaması da çok mütevazi, çok efendi olduğunun kanıtı.

  • ahmet kurt

   joshua nın maçlarda yaptığı saygısızlığın çeyreği etmez ama ona da mütevazi deniliyor. ayrıca o an ki adrenalin ile bunu yapması mütevaziliğine ve efendiliğine bir zarar vermez. maç içerisinde bu kadarına da müsamaha gösterilmeli bence.

   • About Billions

    Joshua daha mütevazi demedim ki. Yumruğu da kasıtlı vurduğunu düşünüyorum. Sol eliyle hizalıyor, sağını vuruyor. Yani adrenalinle alakalı olduğunu düşünmüyorum.

    • Harun

     heyecanlı bir maç esnasında kalp atışları 100’ün üstüne çıkar. adrenalin hat safadadır. sert bir yumruk aldığınızda elleriniz, ayaklarınız titreyebilir. müthiş bir heyecan işte. yaşamadan anlamak zor. golovkin’in yaptığı tek yanlış hareket bu. tabikide bu hareketi savunmuyorum ama boksörlere baktığımızda en temizi golovkin diyebilirim. diğer boksörler çok daha kirli hareketler yapıyor.

 12. cemil aslan

  golovkin bu.. çeneyi ve karaciğeri beraber korusan bu sefer tepeden kroşeyi yersin. adamın çekiçlerinden kaçış yok.

 13. serkan

  If you go in the ocean, the shark knows. He’s home. It’s the same for me in the ring … Let’s do it. Golovkin twitter paylaşımı
  Türkçesi: Okyanus köpek balıgı için evidir ringde benim için.

  The war is coming…

  • tipitip

   Tyson un da güzel bir sözü vardı ringe her adımda daha çok güveniyorum(kendime) her adımda daha güveniyorum ringe çıktığımda ise ben bir Tanrı yim kimse beni yenemez,diyordu…sonra 1990 da Douglas buna “tövbe tövbe” demiş

Yorumlarınız