(VIDEO) Mayweather-Pacquiao Maçından Bir Kesit

00:13

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Social

  Floydun birsey yapmayip kazandigi maclardan

 2. Junkie

  7 .raunddan sonra manny nin omzuna bakın şişkinlik ve kızarıklık göreceksiniz ikiside fit zamanında karşılaşsalar yine manny i tutardım floydun en az 5 macında uyuyakalmışımdır

 3. Manny Pacquiao

  Ah Manny ah burda bitirecektin Floydu heyecan yaptı burada

 4. About Billions

  İki efsane.floyd çok zor anlar yaşar diye düşünmüştüm fakat öyle olmadı Pacman buna benzer bi iki pozisyon daha yakaladı ama guardı dövmekten başka bişey yapamadı.bu maç prime dönemlerinde de yapılsaydı yine floyd kazanırdı, yakın zamanda bi rövanş yapılsa yine floyd kazanır bence.

 5. Mutphy Lee

  5-6 sen önce yapılsaydı maç floyd net nakavtla kazanırdı.

  • ali aliyev

   cok dogru , oazamanlar yapilsaydi mac pacquiao floyd asla yakalayamazdi , bu pozisyonlari bile bulamazdi . Floyd gercekten fizik olarak cok dustu ama yinede rakiplerini zorlanmadan yendi , boyle bir boksor birdaha gelmez.

 6. jackal

  Milli eğitim bakanı olsam kücücük boyunla yaptıgın o büyük işleri, calısma azmini cocuklara örnek olsun diye ders kitabına koyardım Pacquiao reyis :)))

 7. GGG

  Floyd Mayweather gibi bir boksör birdaha asla gelmez. Mayweather gelmiş geçmiş en iyi boksördür. Tartışmasız!

 8. GGG

  Pacmanla yine maç yapsalar Mayweather yine kazanır. O tüm zamanların tartışmasız en iyisi! En iyilerin hepsini teker teker ve hiç zorlanmadan yendi. Dönüp hepsine baktığımızda, Mayweather için benim bakış açımdan tek bi soru işareti var. DeLa Hoya ile gençken maç yapsa ne olurdu? Bu da cevapsız bi soru olarak kalacak. Bence onu da yenerdi…

Yorumlarınız