(VIDEO) Zor Günler Geçiren Ünlü Şarkıcıya Tyson Fury’den Destek Mesajı

Ülkemizde “Nothing compares 2U” şarkısıyla tanınan 90’lı yılların en ünlü şarkıcılarından İrlandalı Sinead O’Connor, ABD’nin New Jersey eyaletinde kaldığı otoyol üstü otelde bir video çekerek Facebook’a koymuş ve zor günler geçirdiğini açıklamıştı. Akli sorunları olduğu düşünülen eski yıldıza bir destek de eski ağır sıklet şampiyonu Tyson Fury’den geldi. Kendisi de bipolar bozukluktan muzdarip olan Fury, Wladimir Klitschko rövanşından çekildiği döneme atfen “ben de yakın zamanda buna benzer sorunlar yaşadım, asla yalnız değilsin” dedi ve O’Connor için elinden gelen yardımı yapmaya hazır olduğunu açıkladı.

01:14
Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. CrazyCobra

  Adam gibi adam tyson fury cidden helal olsun oldugu gibi gorunen biri

 2. GENNADYMUSTAFA

  Tyson fury koca yürekli adam ben bu adamı seviyorum ya emekli olmayaydın be fury

 3. cemil aslan

  helal olsun tyson fury

 4. EmreOzcelik

  Tyson kilodan konusamyon la ama cok iyi kalpli adam helal olsun tebrik ederim .

 5. EmreOzcelik

  Tyson irlanda asilli birazda ondan yapmis.

 6. conan

  Para şan şöhret bile insanları mutlu edemiyor. Demek ki bu mutluluk denilen şey belki de gözümüzün önünde ama çoğu zaman farkında bile değiliz.

 7. conan

  Dün izmirden ankaraya dönerken yol kenarlarında sebze meyve satan köylüleri düşündüm. Adamcağız tezgahtaki malın tamamını bile satsa reynada lailada normal bir müşterinin bir gecelik hesabı kadar bile kazanamayacak. Ama akşama kadar orada güneşin altında bekliyor. Bu dünyanın adaletini …..

  • Harun

   dünya asla adaletli bi yer değil. sabredicez abi, yapacak başka bir şey yok.

 8. ahmet kurt

  Joshua da gitsin khan ın karısına “kafanı koymak istediğin bir omuz arıyorsan ben varım” gibi şeyler söylesin. Ulan joshua ne işin var elalemin karısıyla? Senin mütevazi olduğunu düşünmediğimi defalarca siteye yazdım ama iyi bir insan olarak bilirdim.

  Gözümden düştün seni aşağılık kas yığını 🙂

  Gelelim şu bizim tombiş Tyson fury e. iyisin hoşsun ama neden boksu bıraktın be fury? Hayallerim vardı ulan. Daha joshuayı tek elinle dövecektin 🙂
  gitme fury sana muhtacız 🙂 yine bi fake at çık piyasaya sizi trolledim falan de. Şaka bir yana fury siz sikletin tadı tuzu yok…

 9. AgnusDei

  Neredesin Fury? Biz boks severler gidişinle her gün yavaş yavaş eksiliyoruz. Canımız acıyor anlıyor musun?

  Sana gitme demeyeceğim Fury.
  Ama GİTME!

 10. Halit B.

  bunlar hep uyuşturucudan kaynaklı!

 11. LEGEND

  Adamsın Fury. Geri gel!

Yorumlarınız