Yarın Akşam 22:45’te Londra’dan CANLI Yayınla TV8,5’taki Unvan Gecesine Hazır Mısınız? İşte Tartım Anları…

degale-dubois-tarti

Yarın akşam 22:45’ten itibaren TV8,5 ekranlarında canlı yayınlanacak olan Londra unvan gecesinde ringe çıkacak olan boksörler tartım verdi.

İşte o anlar:

00:59

Gecenin ana maçında IBF süper orta sıklet unvanı için ringe çıkacak olan İngiliz şampiyon James DeGale 76.2 kg, Amerikalı rakibi Caleb Truax ise 75.7 kg şeklinde tartım verdi ve her iki boksörün de kiloyu tutturmasıyla mücadele unvan maçı olarak tescillendi.

degale-dubois-tarti

Gecenin ikinci ana maçında IBF tüy sıklet unvanı için ringe çıkacak olan Galli şampiyon Lee Selby 56.6 kg, Meksikalı rakibi Eduardo Ramirez ise 58.4 kg şeklinde tartım verdi. Ramirez geçtiğimiz günlerde otelinde bulunamamış ve Meksikalının kilo sorunu yaşadığı söylentisi yayılmıştı. Ramirez tartıda tüy sıklet limitini tutturamadı ve böylelikle maçta unvan sadece şampiyon Selby için ortada olacak.

selby-ramirez-tarti

Gecede ringe çıkacak bir diğer ünlü boksör; ağır sıkletin en önemli yükselen yıldızı Daniel Dubois 108.4 kg, rakibi Dorian Darch ise 103.9 kg şeklinde tartım verdi.

dubois-tarti

WBO hafif ağır sıklet Avrupa şampiyonluk kemeri için ringe çıkacak olan İngiliz nakavt makinesi Anthony Yarde 78.7 kg, 37 maçlık kariyerinde kimseye nakavt olmayan ünlü Karadağlı Nikola Sjekloca ise 79.3 kg şeklinde tartım verdi. Yarde’nin Sjekloca’yı nakavt etmesi halinde İngilizi 2018 yılında bir unvan maçının beklediğini rahatlıkla söyleyebilirsiz.

Boks geceleri yarın akşam önce 22:45’te İngiltere’den canlı yayınla DeGale vs Truax unvan gecesiyle başlayıp, aynı gece sabaha karşı 04:00’ten itibaren New York’tan canlı yayınla tarihi Lomachenko vs Rigondeaux gecesiyle sabaha kadar devam edecek.

Sakın kaçırmayın!


Benzer Videolar

Benzer Haberler

 1. Kağan Zeyrek

  Anthony yarde 2018 şampiyonluk maçını zor görür. Bulunduğu siklette çok iyi boksörler var.daha çok basamak atlamalı.

 2. ahmet kurt

  dubois ten ümitliyim. çenesi sağlamsa yeni bir foreman etkisi yaratabilir. joshua da çok güçlü ama fizik ve stil olarak foreman a pek benzemiyor. bu çocuk ise tam foreman ı andırıyor.

 3. Don King

  Hakkatten foremon havasivar namussuzda(:yalniz foremon kadar karizma degil.foremonun ciddiyeti efsanedir.

  • ahmet kurt

   Bu sitede yorum yazdığından beri 20 kez sana demişimdir hala öğrenemedin. Foremon değil foreman 🙂 foreman foreman foreman. Tekrar et 🙂

  • ahmet kurt

   Yalnız Foreman ın karizması gerçektende başka ya 🙂 harika bir adam.

 4. BadBoyHari

  foreman karizmatik bir adam olabilir ama güçlü bir boksör değildi muhammet aliyi bile o kadar vurmaya rağmen nakavt edemedi güçsüz boksör ken norton çenesini kırdı

  • Hotter

   foreman güçlü değildi ne demek bee. ah rebel ah madem bu sitede sevilmek ve değer görmek istiyorsun o zaman böyle saçma şeyler söyleme ki hak ettiğin değeri gör. foreman tam bir hayvan gibi güçlüydü kum torbasına vurunca torba içine gömülür çukur oluşurdu.

 5. Roman

  FOREMAN DUNYANIN SERT VURAN 2. BOKSORUDUR AKSINI SOYLEYEN BOKS U YENI TAKIP ETMEYE BASLAMIS WILDER HAYRANIDIR.

 6. BadBoyHari

  niye aliyi nakavt edemedi o zaman bunuda açıkla o kadar net yumruğa rağmen joshua vursa kesin nakavttı ken norton bile nakavt etti aliyi

Yorumlarınız