(FOTO GALERİ) Lomachenko ve Marriaga İlk Kez Yüz Yüze

loma-marriaga-kapak

5 Ağustos’ta Los Angeles’ta WBO süper tüy sıklet unvanı için ringe çıkacak olan Ukraynalı süper star Vasyl Lomachenko ile Kolombiyalı rakibi Miguel Marriaga, basın toplantısında ilk kez yüz yüze geldi.

Gelecek planları hakkında konuşan Lomachenko, süper tüy sıklette büyük bir maç alamaması halinde bir sonraki maçında hafif sıklete çıkacağını açıkladı.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. dcmstr

  lomachenkonun gervanto davisle maç yaparsa keybetçeğini düşünüyorum abartıldığı kadar iyi değil

 2. sa yo na ra

  boksta yürekli adam kalmadı ya git rigondoyla maç yap işte ne vakit kaybediyorsun tılt ediyorlar insanı yeminle..

 3. lenolewis

  hafif siklete çıksan ne olacak ki mike garcia ile maç mı yapacan sanki.en iyisi süper haifife çıkıp crawfordu beklemek olur tabi indongoyu patetes edip weltere çıkmazsa crwawford

 4. halil bulut

  bu lomancheko rigondeauxtan bence çekiniyor baksana onla ne maç yapıyor nede mikey garicayla

 5. About Billions

  https://i.hizliresim.com/nWlLrM.png rigondeaux sıkıcıymış, para getirmezmiş ama marriaga, çok popüler, çok başarılı, lomachenko için çok iyi bi rakip. Açıkça söyleyin, kimse beklemesin iyi bi rakip, iyi bi maç. Olmuyor böyle. Lightweighte çıkarsa da, hedefi flanagan olur sanırım. Beltranla fotoğrafı da, bi sonraki maçının lightweightte olması halinde, beltranla maça çıkacağının habercisi gibi. Wbodan devam edecek büyük ihtimalle, beltran ikinci sırada Wboda. Beltranı yenip, flanaganla maça çıkacaktır diye düşünüyorum. Siklet çıkması iyi bi şey. Lightweightte iyi rakipler var ama en zayıfları seçecekse, hiç çıkmasın daha iyi. Umarım rigondeaux maçı olur diyemiyorum. Ümidim kalmadı artık.

 6. unstoppablewilderpunch

  gervonta lomayi ufler. gervonta rakipsiz. kimse durduramaz gervontayi. birde deontayi

 7. social

  Davis super karinca ama lomaya %50 sans veriyorum ben

Yorumlarınız