Rico Verhoevenli Glory 41 Gecesinde Maç Kartı Şekillenmeye Başladı


glory 41

10 Aralık’ta Almanya’da Badr Hari ile yaptığı maçtan sonra geri dönüşe hazırlanan Rico Verhoeven’in ringe çıkacağı tarih açıklandı. 20 Mayıs’ta Glory 41’de maç kartında yer alacak Hollandalı Rico bu kez kendi evinde unvan koruma maçına çıkacak. Rakibi henüz açıklanmazken Süper Fight sersinin an maçı belli oldu…

6 Kg’da Glory Dünya Şampiyonluk maçında çıkacak olan Robin van Roosmalen, Taylandlı rakibi Petchpanomrung Kiatmookao ile mücadele edecek. Aynı gece ağır sıklette Michael Duut vs. Mourad Bouzidi kozlarını paylaşacak.

Bu arada Glory 41 gecesinde bir de 4’lü ağır sıklet turnuvası yapılacak.

Yayıncı Kuruluş : TV 8 Buçuk


Benzer Haberler

  1. GGG

    Verhoeven kadar aşağılık bir sporcu yok. Hiç utanmıyor birde. Hari’nin hapis cezası var. Adam olsa Fas’a gider Hari’yle orada maça cikar. O zaman şampiyonum diye ortalıkta dolaşır. Kazansa da kaybetse de efsane olur. Ama şu da bir gerçek ki; rico hari’nin seviyesinde bile değil.

  2. GGG

    Doğrudur biraz ağır bir itham olmuş. Ama hari maçında iplere çıkıp sevinç gösterileri yapması aklıma geldiğinde nefret ediyorum bu adamdan

  3. Uğur Altun

    büyük ihtimal rakibi Jamal ben sadık olacak riconun rakibi son olarak birbirlerine meydan okumuşlardı. Gökhan saki de baya hakaret ediyo rico ya benimle maça çıkmıyorsun diye valla rico bulunduğu yeri hakediyor eski k1 zamanında olsa duramazdı elbette ama şimdi bu sikletin 1 numaralı ismi o saygı duymak lazım.

Yorumlarınız