(VİDEO) Conor McGregor ve Nate Diaz Tartım Verdi! Yine Ortalık Karıştı!

Dün gece Las Vegas’ta, bu gece sabaha doğru gerçekleştirilecek olan UFC 196’nın tartımı gerçekleşti. Bu tartımda da basın toplantısında olduğu gibi ortalık karıştı…

hi-res-cc40f91d79de89664cbe5cd296eb327d_crop_north

Gecenin ana karşılaşmasının tartımında Hafifsıklet bir numaralı şampiyonluk adayı Coonor McGregor çıktığı tartıda 76.20 kilogram tartım verdi. Rakibi Nate Diaz ise 76.65 kilogram tartım verdi.

Tartımın ardından tekrar face to face yapan ikili yine az kalsın birbirine giriyordu. Araya giren görevliler ikiliyi ayırdı. Daha sonra röportaj yapılan ikiliden Nate Diaz, McGregor hakkında çok sert açıklamalar yaptı.

Holly-Holm-Miesha-Tate-UFC-196-weigh-02-750x370-440x250Gecenini ikinci ana karşılaşması ise şampiyon Holly Holm ile Miesha Tate arasında gerçekleştirilecek. Karşılaşmada Holly Holm, Kasım ayında kazandığı Kadınlar Horozsıklet unvanını ortaya koyacak.

Bu karşılaşmanın tartımında ise şampiyon Holly Holm 61 kilo tartım verirken, rakibi Miesha Tate ise 61.23 kilogram tartım verdi.

Aşağıdaki videoda tartımda neler yaşandığını görebilirsiniz…

Benzer Haberler

 1. ender kaplan

  Kilokar niye yanlış yazılıyor? Ufc de lightweight üst sınır 70 kg adamlar openweigt dövüşmüyor ki..

 2. Metin

  kilolarda yalnis yok ama bu sitenin yazarlari hata yapmaya musait olduklari icin, ve yeterince arastirmadiklari icin Conorun bu macta hafifsikletide atlayip, Welterweighte ciktiginin farkinda degiller.

 3. cortex

  bu maç 70 kiloda yapılıyo yanlış yazmışlar…conor 65 kilodan 70 kiloya geçti.77 kilo welterweight…

 4. cortex

  oha conor 2 sıklet birden atlamış salak herif yenilirsin tabii…

 5. Roman

  Conor ve holly holm çok fena yenildi. Submission la yenildiler. Conor şaşırttı. Holmda oyle. Ronda geri dönüşünde alır gene kemeri.

Yorumlarınız