Conor McGregor’dan Şok Gönderme!


conor-mcgregor-600x338

UFC’nin süperstar dövüşçüsü Conor McGregor, geçen Cumartesi gecesi Jose Aldo’yu yenerek ünvanını koruyan Max Holloway’a Twitter’dan göndermede bulundu.

Conor McGregor, Twitter’dan Max Holloway’in 2013 yılında yaptıkları maçtan sonra hastanede çekilen fotoğrafını paylaştı ve altına “Güneş gözlüklü halini özledim.” diye yazı yazdı.

DQIyQKrWsAEgMDt

Max Holloway ise Conor McGregor’un bu sözlerine atıfta bulunarak “Güneş gözlüklerimi mi özledin? Asıl sen 2015 yılını özlemiş gibisin kardeşim. Emekli dövüşçüler geçmiş yıllara hep bayılırlar.” diye tweet attı.

Bir çok kişiye göre bu iki dövüşçü arasındaki atışma bir rövanş maçı ile sonuçlanabilir. Bakalım herkesin görmek istediği bu müthiş rövanş maçı gerçekleşecek mi?


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. MannyPacquiao

  Holloway 2013 yılındaki Holloway değil. Aradan 5 yıl geçti ve Holloway üst üste 12 maç kazandı. Cub Swanson, Charles Oliveira, Ricardo Lamas, Jeremy Stephens, Anthony Pettis ve Aldo (2 kez) gibi önemli isimleri dövdü.

  Holloway’ın çenesi sağlam ve yorulmuyor, tam olarak Conor’ın dövüşmek istemeyeceği bir isim. 5 rauntluk bir kemer maçında Holloway Conor’dan rövanşı alabilir.

 2. Ugur Bozan

  Aynen aklımı okudun resmen. Birde rakibin üzerine gitmekten korkmuyor bu Conorun cabuk yorulmasına sebep olur.

 3. jackal

  hollowayı son döven de conor 😀

 4. cemil aslan

  https://i.hizliresim.com/Dyga61.jpg
  bu resmi de eklesin gregor, adamın sümüğünü akıtırlar 🙂

Yorumlarınız