Holly Holm, Cris Cyborg’a Rövanş Garantisini Verdi

holly-holm

Holly Holm, gelecek hafta UFC 219’da yapacağı Cris Cyborg maçı öncesinde açıklamalar yaptı.

Eski UFC horoz siklet şampiyonu Holly Holm, Cris Cyborg’u yendiği taktirde Cyborg’a hemen bir rövanş maçı şansı vereceğini söyledi. Holm, aynı şansı Ronda Rousey’e de verdiğini fakat onun buna geri dönmediğini söyledi.

Holly Holm, yaptığı açıklamada; “Ronda Rousey ile hemen bir rövanş maçına açıktım fakat dönüp dönmeyeceği veya da ne zaman döneceği belli değildi. Bu yüzden başka rakiplerle karşılaştım. Cris Cyborg’u yenersem de rövanş maçı için bekleyeceğim. Cyborg’un durumunun Ronda’dan farklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü Cris Cyborg rekabetçi bir dövüşçü ve çok sıkı antrenmanlar yapıyor. Onun 1 sene kafeslerden uzak kalacağını düşünmüyorum.” dedi.

UFC 193’te Ronda Rousey’i nakavt ederek bütün dünyayı şok eden Holly Holm, aynı sürprizi Cris Cyborg maçında da yapmak istiyor.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

 1. Kızılderelı

  Efsane Maç Olacak

 2. Hayta

  UFC de kadınlarda en sağlam iki dövüşçünün maçı denilebilir fakat cyborg kendi kilosunda erkek dövüşçüleri bile dövebilicek olduğundan holm un işi çok zor ama sağlam bir tekme atar ise ki atmışlığı çok var alabilir maçı.

 3. Prorsum

  Holm akılli kadın cyborg’un rousey gibi olmadığını saglam antrenman yaptığını söyleyerek üstü kapalı bir şekilde ro daya balon demiş 😀 doğru demiş maça gelirsek holm’e hiç şans vermiyorum cyborg gerçeq bir canavar, bence yanına yaklaşacak kimse belki biraz valentino shevchenko; yalnız herkesin bir bahane bulup maç yapmadığı cyborg’la maç yapmayı kabul eden herkes benim için cesaretin et’e kemiğe bürünmüş halidir

 4. GGG

  Ne sürprizi ya ? Saçmalığa bakın. Holm, Cyborg’u yenince neresi sürpriz oluyor? Bence maçın favorisi holy holm. O gerçek bir dövüşçünün sahip olması gereken herşeye sahip ve Cyborg’u da yenecektir

 5. Kızılderelı

  %80 cyborg bakalım sonucu göreceğiz

 6. Fatihhh

  RONDODAN DÖVÜŞÇÜ FİALN OLMAZ ÇAKMA AYARLI MAÇLARLA BİR YERE GELMİŞ Bİ İSİMDİ ZATEN O TEKMEDEN SONRA SENİN KARŞINA ÇIKMASINA İMKAN YOKTU AMA GİTTİ DAHA ÇOK BELAYA BULAŞTI VE 1DK BİLE DAYANAMADAN YERLERDE VEDA ETTİ.

 7. Georges Saint Pierre

  Bu maçta favorim cyborg ama holly holm kesinlikle kötü deil yani kolay olucağını düşünmüyorum.ben açıkçası holmdan çok daha iyi performans bekliyordum fakat holm ronda yı yendıkten sonra 3 maç üst üste kaybetip son maçında beth coreirayı yendı ama beni o 3 macta baya hayal kırıklığına uğratmıstı bu maçtada karsında sikletin en iyisi var işi çok zor holmun.

Yorumlarınız