Badr Hari vs. Rico Verhoeven Maçı Mı Geliyor?

rico-verhoeven-vs.-badr-hari

Son dönemlerde çeşitli vukuatlarla gündeme gelen ve en son olarak geçtiğimiz 22 Ağustos 2015 tarihinde Rusya’da İsmael Londt ile karşılaşan Badr Hari, bu akşam saatlerinde hayranlarını şaşırtacak bir tweet attı.

Son çıktığı karşılaşmadan 3 roundda teknik nakavt ile galip ayrılan Dubaili yıldız Hari, akşam saatlerinde Glory Ağırsıklet şampiyonu Rico Verhoeven’i etiket ederek bir tweet attı.

Tweet içeriğinde “Koyunların gözünden kurtlar asla uyumaz.” yazan Badr Hari, Tweet altında paylaştığı fotoğrafta “Meydan okuma kabul edildi” yazısı ile Kickboks severleri şaşırttı.

Bilindiği üzere daha önce Verhoeven’in Badr Hari’ye karşı bir meydan okuması bulunmuyordu. Hari’nin birden bire böyle bir tweet yollaması dikkat çekti.

Gönderilen bu tweet’e Verhoeven yazılı bir cevap yazmadı fakat Hari’nin tweet’ini ReTweet ederek ona alttan bir mesaj verdi.

Yakın bir zamanda Badr Hari vs. Rico Verhoeven karşılaşması görür müyüz bunu zaman gösterecek.

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

 1. Alp Eren TOKSOY

  Maç gerçekleşirse güzel olur ama çekişmeli geçeceğini düşünmüyorum. Hari eski hari olsaydı verhoeven için intihar olurdu ama o köprünün altından çok sular aktı. verhoeven zorlanmadan alır bence hem daha genç hem daha formda

  • ahmet kurt

   Kardeşim eski hari olsaydı falan demişsinde herif 31 yaşında daha dur yaşlanmadı. Daha net birkaç senesi var 🙂

  • KAAN TÜRK

   Eski Hari olsa yerde tekmeler ve diskalifiye olurdu.

 2. ahmet kurt

  Hayır ben mi yanlış hatırlıyorum hari kickboksu bıraktığını açıklamamışmıydı? Ben böyle bir yazıyı bu sitede okuduğuma eminim.

 3. ahmet kurt

  Badr badr hari badr badr hari badr badr hari is a baaad boooy 🙂

 4. secret

  Badri hari formsuz olsa gerek ama bu çocuk boş bir adam deil izleyin derim

  http://www.ricoverhoeven.com

 5. Kaptan

  ingilizce der ki : “kuzuyu düşünmek kurtun uykusunu kaçırmaz.”

  Bence de mutabık, iyi maç olur.

 6. tyson

  kaptan ingilizce bilmeyenler adına teşekkür ediyorum eskileri hatırlatan güzel bir söz söylemiş.maça gelirsek umarım gerçekleşmez cocukluk kahramanım harinin ko olmasını görmek istiyeceğim son şey.

 7. ucan_zurna

  arkadaşlar bence mike passenier, badr hari yi 2 veya 3 ay maça hazırlarsa rico yu dağıtır badr.çünkü badr hari ‘yetenekli’ ama rico da sadece büyük bi yakıt deposu var hepsi bu.rico dayanıklı olduğu için ayakta kalıyor tekniği iyi değil ve knock out yüzdesine bakın çok düşük. badr iyi hazırlanırsa rico nun şansı yok

 8. Batu

  Badr hari hem daha güçlü daha sert daha teknik ve tecrübeli mike passenier rico ile çok karşılaştı hariye ilk raundda bitirmesini isteyecektir çünkü rico kondisyon dövüşçüsü.badr böyle dediyse bu maç da yakında olur

 9. TAHA YASİN

  Arkadaşlar bu maç şüphesiz HARİNİN DİR

 10. Devrim

  Ya yok hari 31 yaşında falan diyosunuz gökhan saki de 31 yaşında ona laf eden yok hari hala kickboks un kralı boş yapmayın

 11. mahmut tunç

  Riskli ama hari alır bu maçı çünkü adı yeter

Yorumlarınız