Adanalı Yiğit WBSS’de Unvan Maçına Çıkıyor! Rakibi de Belli Oldu. Fena!


2.sezonunda horoz siklet ve süper hafif siklet turnuvalarının yapılacağı WBSS’ye katılacak boksörler belli olmaya başladı.

WBSS süper hafif siklet turnuvasına İsveç adına dövüşen Türk asıllı boksör Anthony Yiğit’in (21-0-1) de katılacağı açıklandı. EBU Avrupa süper hafif siklet şampiyonu olan Yiğit, bu turnuvada hem büyük ödülün sahibi olmak hem de dünya şampiyonluk kemerini kazanmak için mücadele edecek. Rakibi ise Rus Ivan Baranchyk (18-0-0).

WBSS süper hafif siklet turnuvasında mücadele edecek diğer iki isim de açıklandı. Turnuvaya WBA süper hafif siklet şampiyonu Kiryl Relikh ile Ivan Baranchyk’in katılacağı açıklandı. Turnuvaya katılacak diğer isimlerin de yakın bir zamanda açıklanması bekleniyor.

Horoz siklet turnuvasına da büyük yıldızlar katılacak. WBA şampiyonu Ryan Burnett, IBF şampiyonu Emmanuel Rodriguez ve WBO horoz siklet şampiyonu Zolani Tete WBSS horoz siklet turnuvasında mücadele edecek.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

11
Yorumlar

9 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
ruzgarenfuk20ShaqRomanLeGGGendjackal Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
zeydharis61
Üye
★★★
zeydharis61

Yiğit dayanıklı çevik bir boksör.sın maçlarını 12 raund bitirdi.dayanıklılık testinden geçti.fakat biraz daha patlayıcılığını ön plana çıkartmalı.7 kez ko. çok az. İnşallah başarıları devam eder.şampiyon olabilir demek şu an için zor görünüyor.kategorisinde iyi boksörler var.

TysonnFury
Üye
★★★★
TysonnFury

adanalıysa korkacan ..

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

Yiğit valla kıyasıya mücadele eder hepsiyle. Ivan baranchyk değişik bir boksör. Maçlarını sanki sokak dövüşü yaparmışçasına çıkartıyor. Çok güzel bir açılış maçı olur. Prograis felan da katılması lazım ama.

#yigitbaranchyk
comment image

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

haydi aslan yiğido. inşallah hedefine ulaşırsın. dualarımız seninle.

jackal
Üye
★★★★
jackal

Ivan Baranyck Josh Taylordan sonraki en begendigim boksor bu siklette. Yigitin Baranyck e karsı sansının oldugunu düsünmüyorum

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Baranchyk tayloru yenebilecek düzeyde bi boksör hatta.prograisle baranchyk maçını merak ediyorum ben.ikiside son derece hırçın ve saldırgan boksörler

LeGGGend
Üye
★★★
LeGGGend

Yiğit daha önce sakatlığı bahane edip Baranchykten kaçmıştı, ilk maçta onunla karşılaşması buyuk şanssızlık olmuş. Baranchyk kazanır bence.
Baranchyk beyaz Rusyalıdır.

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

Belarus 🙂

ruzgarenfuk20
Üye
ruzgarenfuk20

ne adanalısı babası rus annesi kürt

ruzgarenfuk20
Üye
ruzgarenfuk20

isvecli degil annesi kürt babası rus

ruzgarenfuk20
Üye
ruzgarenfuk20

isvecte dogup büyüme bide isvecte boks popüler kadın boksörleri iyidir