Boks

Amazon ve PBC İlk Boks Gecesini Thurman vs Tszyu ile Başlatıyor

30 Mart'ta ABD'de İlk Kez Canlı Yayınlanacak

Amazon ve PBC İlk Boks Gecesini Thurman vs Tszyu ile Başlatıyor

ABD’nin Nevada eyaletine bağlı Las Vegas‘ta şehrindeki T-Mobile Arena’da gerçekleşecek organizasyonda iki yıldır ringe çıkmayan eski WBA yarı orta sıklet dünya şampiyonu Keith Thurman boy gösterecek. Rakibi ise WBO’nun yarı orta sıklet dünya şampioyonu Tim Tszyu olacak. İki eski yarı ortra sıklet şampiyonu 30 Mart’ta yapılacak bu maçta kozlarını süper yarı orta sıklette paylaşacak.

Thurman vs Tszyu Ne Dediler?

Keith Thurman: Tekrar iş başındayım ve PBC ile Prime Video’daki bu ilk gecenin bir parçası olduğum için mutluyum. Tszyu olağanüstü bir dövüşçü ve onun performanslarına her zaman hayranlık duymuşumdur. Onun kendine özgü tarzı, antrenmanlara adadığım acımasız özveriyi sergilemem, becerilerimi geliştirmem ve zihinsel oyunumu güçlendirmem için mükemmel bir fırsat sağlıyor. Bu dövüş, sporun en heyecan verici iki dövüşçüsü arasında dikkat gerektiren muhteşem bir karşılaşmayı vaadediyor.

Tim Tszyu: ABD’de böylesine tarihi bir maçı yapmaya çok uzun zamandır hazırım ve bekliyordum. Bu hafife almadığım bir şey. Babam bunu yaptı ve on yıl boyunca dünyanın zirvesindeydi. Şimdi sıra bende. Thurman harika bir boksör. Aynı zamanda kurnaz, sert… Artık yeni bir dönem başlıyor. Ve bu dönemin adı Tszyu dönemi.

Türkiye’nin Boks Haberleri Sayfası

Fight Club Türkiye Olarak Gelişmeleri Aktarmaya Devam Edeceğiz. boks

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz.

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.