Billy Joe Saunders’a Şok Ceza!


Britanya Boks Kurulu, WBO orta siklet şampiyonu Billy Joe Saunders’a büyük bir para cezası kesti.

İngiliz boksör Billy Joe Saunders’ın arabasının içinden bir kadına seks için uyuşturucu teklif ettiğini gösteren videonun ortaya çıkmasından sonra Britanya Boks Kurulu harekete geçti. Kurul, Saunders’a 100.000 sterlin para cezası kesti.

İngiliz polisi de olay hakkında inceleme başlattı. Görüntülerde uyuşturucu gözükmüyor fakat Saunders videonun ilerleyen kısımlarında kadından yoldan geçen birine yumruk atmasını istiyor.

Billy Joe Saunders yaptığı açıklamada, bu olaydan dolayı özür diledi. Saunders, bir şaka yapmak istediğini fakat şakanın yanlış yerlere gittiğini söyledi.

WBO orta siklet şampiyonu Billy Joe Saunders, 20 Ekim’de ABD’nin Boston kentinde yapılacak gecede Demetrius Andrade ile karşılaşacak.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

62
Yorumlar

20 Comment threads
42 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
26 Comment authors
Big GeorgeFOREMANOldiBrahimBjkArmedForces Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
emreogut
Üye
★★★
emreogut

müptezell

maarek
Üye
★★★
maarek

bu gereksiz insan umarim canelonun karsisina cikar . brutal nakavt olur korkak herif

Claymaker
Üye
★★★★
Claymaker

Canelonun puanla mağlup olması için 7 farklı roundda knockdown olması rakibinde hiç düşmemesi lazım

Bu durumda matematiksek olarak maç rakibine gidiyor diyelim canelo 6 farklı roundda down oldu diğer roundları 10-8 caneloya verirler maç berabere biter

Son maçında 3 kemerli yenilgisiz rakibine compobox a göre 8 round kaybetmiş adamı puanla yenmek imkansızdır

Brahim
Üye
★★
Brahim

Claymaker, yorumlarını beğenerek okuyor seni de severek selamlıyoruz

Claymaker
Üye
★★★★
Claymaker

Bende sizin yorumlarınızı okuyorum gönülden selamlıyorum

Maarekide selamlıyorum benle hiç kötü bir tartışmaya girmeyen makul ölçülerde saygılı olan canelocudur kendisi kalbini kırmak istemem
Biraz gırgır biraz fanlık yapıyoruz işte melanet hırkası giymiş dünyada ne yapalım …

Öğretmen Bey
Üye
★★★★
Öğretmen Bey

Clay maker, mübalağa sanatını kullanarak güzel bir yoruma imza atmışsın. Hakikaten öyle , tebrik ederim.

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Dostum karakterini, davranışlarını bir kenara bırakıp sadece boks olarak değerlendirecek olursak, Canelo’yu puanla mağlup edebilir kapasitede bir boksör olduğunu düşünüyorum. Tabi Canelo David Lemieux’ye benzemez ama, yine de hareketli ve esnek yapısı, Canelo’yu zorlar diye düşünüyorum.

maarek
Üye
★★★
maarek

vur kac yapmaya calisir evet ama canelo akilli boksor yavasta degil illaki yakalayp sallar daha sonra billy o agir yumruklari kaldiramaz diye dusunuyorum

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

nere mağlup ediyor ya golovkine vermediler ona maç mı verirler?????

Saunders
Üye
Saunders

Favori boksorlerimden birinin kişiliğinin böyle olması can sıkıcı

Hit_The_Lights
Üye
★★★
Hit_The_Lights

Bu sporu yapıp da tozutmamış çok az adam vardır. Onlar da küçümseniyor zaten. Riyakarlık diz boyu. Fazla üzerinde durmamak lazım.

FOREMAN
Üye
★★★★
FOREMAN

Jashuayi bu yüzden takdir ediyorum maç başı 20m sterlin alıp profesyonelliginden 1 gram taviz vermiyor sürekli calisiyor.ne Koko ne kadınlara harcanıyor zamanını.

emreogut
Üye
★★★
emreogut

bence tozutmayan kişiliğini bozmayan en nadide kişiler klitschko kardeşler..

riddickbowe
Üye
★★★★
riddickbowe

ulan tam toparladı diyoruz, adam yine eskiye dönüyor. tyson fury’de wilder’ı yenerse yine bozulursa şaşırmam. geçenlerde demiştim bu çingenelerde mental problem var. parayı bulunca işin suyunu çıkarıyorlar.

Conan
Üye
★★★★★
Conan

Parayı bulup zengin olan, kendisini dünyanın sahibi zannediyor. Ulan lale sen de bizim gibi ölümlü fanisin. Havan kime şopar?

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Söz konusu wilder değilse saydır tabi 🙂

Conan
Üye
★★★★★
Conan

Wilder böyle bir terbiyesizlik yapmaz Leno dayı. Özürlü ingiliz çocukla nasıl ilgilendiğini hiç biriniz görmediniz. İşinize gelmeyenleri görmüyorsunuz.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Umarım yapmaz dediğin gibidir.diğer dediğini de görmedim ama brezılın çocuğuna dediği lafta wildera yakışmadı keşke sende zamanında onu deseydin

Conan
Üye
★★★★★
Conan

diğerini işine gelmediği için görmemişsindir. diğeri hakkında ise o gün diyeceğimi demiştim.

NoMasOzan
Üye
NoMasOzan

İngiliz degil mi. kanları böyle şerefsizce akıyor işte. Boksu iyi bilen ama işte ahlakı sıfır olan birisi. Kadının çaresizliğinden nasıl faydalanmış. Bu yaratığı tutuyordum ama umarım Demetrius Andrade kazanır maçı. bu yaratık da eldivenlerini asar ahırına.

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

aklı başına gelir biraz.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Neden boksörlerin özel hayatına veya karakterlerine bu kadar takılıyoruz? BJS isterse çıplak kadınların göbeğinin üstünde line haline getirilmiş kokainleri 100 dolar banknotlar eşliğinde çeksin. Umrumda olmaz. Edwin Valero’da zamanında şiddete meyilli kokainman bir ruh hastasıydı, ama keşke karısını ve kendisini öldürmeseydi ve bize boks izlettirseydi diyorum. BJS için de aynı şey geçerli. Adamın yaptığı boks zevkli. Cezasını da almış, gerisi… Devamını oku »

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Ordi bir sporcu, aktris veya şarkıcı toplumun gözü önünde olan imrenilen ve örnek alınan kişiler.
Sen boksuna bak ama bu insanları yalnızca yetişkinler takip etmiyor 14 15 yaşında çocuklar da takip ediyor. Dolayısıyla sen bu adamın hatasına özenmezsin ama gençlik dönemindeki çocukları etkileyebilir.
Bu yüzden kendime açından değil toplum açısından düşünmen gerekir.
Böyle insanların boksu da yerin dibine batsın.

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Ayrıca özgürlük çok iyi birşey olsaydı Allah da yarattıklarını özgür bırakırdı.

VolkanK
Üye
★★★
VolkanK

Sende maşşallah nerde puşt müptezel var beğeniyorsun. Sanki extra hoşuna gidiyor gibi

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Bjs’ı sevmem, sadece yaptığı bokstan başka hiçbir şey umrumda değil. Hem açıklar mısın başka hangi müptezeli beğenmişim. Farkında değilim. Öğrenmek istiyorum.

Willie Pep
Üye
★★★
Willie Pep

Özel hayatla sosyal hayat arasında ince bir çizgi vardır. Evinde kokain çekersen sadece kenine zarar verirsin özel hayatındır kimseyi ilgilendirmez. Eger sokakta kokain cekersen sosyal hayattir mutlaka seni ornek alacak gencler olacaktir ve bu herkesi ilgilendirir cunku hepimizin genc yasta yakınları var.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Hiç bir boksör özel hayatında kendilerini örnek alacak gençler için mütevazi, düzgün bir hayat sürmek zorunda değil. Böyle bir zorunluluk olamaz. Ev sokak kavramı bana saçma geldi. Hem nereden biliyorsun bjs belki de kimsenin görmeyeceğini sanarak yaptı bu olayı? Sonuç olarak bjs özgür bir birey. Karakteri örnek alınması için yaşamıyor boksla geçimini sağlıyor. Yaptıgında Aykırı bir durum olursa bunun cezasını… Devamını oku »

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Ordi şakamısın adam uyuşturcu teklifi yapmış kadına sen tutmuşsun özel hayat diyorsun özel hayat mı bu şimdi

Conan
Üye
★★★★★
Conan

BJS gitsin d.bahçeliye, bir af da BJS için çıkartsınlar. Adamlar utanmadan torbacılara af getirecek. Yazık ya onlar uyuşturucu baronu değil, emeğiyle uyuşturucu satan gariban çocuklar. vah vah.

Conan
Üye
★★★★★
Conan

ordicim bu saunders savunulacak bir adam değil. kadına demişki yoldan geçen birine yumruk at. şimdi bu nedir? olayla ilgisi olmayan masum birine karşı şiddet uygulatmasının adı oçluğudur. saundersın boksuna sçayım. caneloyla çıksın da canelo onun dişlerini ağzına bir versin.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Conancım, canım benim, diyebilir ne var bunda? Yoldan geçen birine yumruk at lafı Dünya meselesi haline getirelecek bir konu değil kaldı ki bunun bir kadına denilmesi şaka niyetle söylenmiş bir laf olma olasılığını da beraberinde getirir. Khabib gibi evsizlerle fakir insanlar dalga geçse bjs’a küfür ederdim ama bunda şaka niyetli bir laftan başka bir şey göremiyorum. Seks ve uyuşturucu zaten… Devamını oku »

Conan
Üye
★★★★★
Conan

ordi özel hayatı gayet düzgün olan binlerce boksör var. hepsi de BJS gibi peech değil. BJS gibi boksörleri savunmak için harcadığın çabaya gerek yok. usyk, loma, canelo, kliçko bros, joshua, gassiev ve adını hatırlayadığım çok ünlü boksör var.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Conan savunmuyorum yaptıkları yanlış olabilir sadece özel hayatın kurcalanmasına karşıyım. o zaman Wilder esrardan yakalanırken, karılarla fink atarken de sesini çıkaracaksın. Ben wilder’ı senin kadar seven birisiyim, Bjs’ı da bir o kadar sevmem. İkisinin de yaptığı beni ilgilendirmiyor. Bu konudaki görüşüm net ve boksör ayırt etmeksizin savunurum. Aynı tarafsızlığı senden de bekliyorum.

Conan
Üye
★★★★★
Conan

yaw ordi wilderın yaptığıyla bjs’in yaptığı bir mi? wilder zorla kimseyi s..miyor. esrar içmesi de kendisini ilgilendirir. bjs sokakta bir kadına uyuşturucu teklif edip, sokaktan geçen birine yumruk atmasını istiyor.
MMA’ci khabib kırosunu da evsizlerle dalga geçtiği için eleştirmiştim. BJS ve Khabib gibi bir hatayı Wilder da yapsın, onu da eleştiririm.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Neyse conan görüşüne saygı duyuyorum ama bu adamlar geçimlerini boksla sağlıyor. bu adamlar yaşam tarzlarıyla örnek alınması gereken yaşam koçları değil, böyle bir zorunlulukları yok. Parasını istediği gibi harcar.

Conan
Üye
★★★★★
Conan

parasını istediği gibi harcasın biz orasında değiliz ki.

Hotter
Üye
★★★★★

Sen profosyonel bir sporcusun. Özel hayatına dikkat etmen gerekiyor. Bir sporcuya yakışmayacak davranış bu. Normal insanlar gibi davranamaz bir sporcu. Çünkü sorumlulukları ve uyması gereken kurallar vardır. Yediği ceza iyi olmuş kesinlikle.

LOMA
Üye
LOMA

mike tyson belki de tarihin en olaylı, belalı, suçlu boksörüydü ama tyson’ın efsane olduğunu kabul etmeyen yoktur bence. varsa da onda bir sıkıntı vardır. tyson cezaevine girdiginde herhangi bir boks izleyicisinin ‘beter olsun’ dedigini hiç zannetmiyorum. sirf bu olay yuzunden yenilmesini istemek açıkçası bana saçma geliyor.

Hit_The_Lights
Üye
★★★
Hit_The_Lights

Ringde adildi en azından, rakiple dalga geçmiyordu, düşene vurmuyordu. Şimdilerde, elini uzatan rakibine kroşeyi çakıp nakavt eden Floyd’a tapıyorlar.

LOMA
Üye
LOMA

dostum floyd’un da yenilgisi var, yok değil. muhammed ali’nin de, tyson’ın da var ama mesele bu degil bence. floyd karaktersiz bir şovmen olabilir ama bu ozellikler onun efsane bir boksör oldugu gercegini degistirmez. wilder da 0 yenilgi ama onun için boksör degil diyeni bile gorursun ama 0 yenilgi. olay iste burda bence

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Floyd çok çok iyi bir boksör belki tüm zamanların en iyisi ama asla bir efsane değil. Efsane ile karaktersizlik aynı bedende vücut bulmaz

Hit_The_Lights
Üye
★★★
Hit_The_Lights

Görüşüne saygılıyım, ancak ben bir sporcuyu salt yetenekleriyle değerlendiremiyorum, bana eksik geliyor. Bir sporcu en azından ringde, kortta, parkede ya da sahada düzgün bir karakter göstermeli kanımca. Tabi sosyal yaşantı daha önemli , ama işte spor platformunda göstersin ona da razıyım. Selamlar.

Conan
Üye
★★★★★
Conan

şu anki Tysonla eskisi arasında dağlar kadar fark var. Tyson reyiz kendisini kültürel anlamda çok geliştirdi. Çok mütevazi biri oldu. Eski deli dolu hali kalmadı.

LOMA
Üye
LOMA

demek istediğim şey ring dışında yaptığı hareketler ve davranışlar beni ilgilendirmez. ben ringin içinde nasıl ona bakarım. tyson’ın yeri de benim için cok ayridir ayrica

About Billions
Üye
★★★★
About Billions

saundersın çok önemli, çok riskli bi maçı var ama o nelerle uğraşıyor. işine önem vermeyip, andradeyi küçümsüyorsa, lemieux maçı gibi bi maç olacağını düşünüyorsa, kemeri boşa çıkarıp, maça çıkmasın çünkü fena bozguna uğrar. bu cezadan ders çıkaracağını da düşünmüyorum. bu cezadan sonra andradeye kötü bi şekilde kaybederse, o zaman belki kendisiyle hesaplaşır. umarım andrade brutal nakavt eder.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Dostum saunders’ı takip ediyorum, sıkı çalışıyor ama eğlenceden de taviz vermiyor. Her ne kadar sıkı çalışırsa çalışsın andrade ona boks dersi verebilir. Andrade’nin sıkı çalışması bjs’ın sıkı çalışmasından daha büyük rol oynar.

About Billions
Üye
★★★★
About Billions

kesinlikle dostum. andrade bence en az saunders kadar yetenekli bi boksör. saundersı da yeneceğini düşünüyorum.

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Bu oçun yaptığının neresi eğlence?

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Son kısma imza sözünü yazmışsın abillions 🙂

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

aptal herif ya 100 bin sterlin ne a q ya

Conan
Üye
★★★★★
Conan

100.000 x 8 = 800.000 TL
eski parayla 800 milyar

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

ulan çingeneeeee

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

boş işlerle uğraşma be sauenders tam çingenesin. andrade belkide sen bu işlerle uğraşırken deli gibi çalışıyor. en tehlikeli rakiplerinden biri andrade, eubank jr ile beraber uğraştığın işlere bak. aman dikkat et de bozguna uğrama maç günü.

Silifkelis1
Üye
★★★★
Silifkelis1

Sporcular kisilikleri hayat tarzlari benim icin cok onemlidir.eger bir sporcu topluma ornek oluyorsa, bir toplumda iyi yonde degisimi sagliyorsa benim gozumde guzel yerdedir.insanlar unlu kisileri genelde ornek alir ve onlar gibi davranmaya calisir.muhammed alinin boks disindaki yaptigi isler onun spor alaninda bir efsaneye donusmesine sebep oldu.yani hem spordaki basarisi hemde hayatindaki basarisi insanlarin gozunde taht kurmustur.bir ornek vermem gerekirse;tyson fury… Devamını oku »

Claymaker
Üye
★★★★
Claymaker

Andreade soundersın en büyük rakibidir
Bu herifi 2008 pekinden hayal meyal hatırlıyorum
Ciddiye aldığı tüm rakipleri kolayca yendi mütevazı komik aynı zamanda saygılı biri

Umarım bilicoyu ders vererek yener

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

brutal yapar umarım aga yoldan geçen birine yumruk at nedir ya

Patlak Wilder
Üye
★★★★
Patlak Wilder

Sporcu dediğin özel hayatındada temiz olmalı dünya şampiyonusun sen temiz düzgün bi insan olacakdın herşeyden önce hayranların olur taklidin yapılır film karakterlerinden farkınız yok adam olun

BjkArmedForces
Üye
BjkArmedForces

😀 😀 ahaha kral favorim sensin artık

Öğretmen Bey
Üye
★★★★
Öğretmen Bey

Kim ne derse desin, karakteri yerlerde olan bir insanı ringte sevmem ve desteklemem. Dini inancı , yaşam tarzı beni hiç bağlamaz ama başka insanların hakkını yiyen veya rahatsızlık veren , sosyal yaşamda sorun yaratan sporcuyu sevmem. O yüzden hakemler tarafından kullanan , lobisi olan veya khabib , saunders örneğinde olduğu gibi sosyal yaşamda manyaklık sergileyen kişilere gereken ceza önce izleyiciler… Devamını oku »

Patlak Wilder
Üye
★★★★
Patlak Wilder

+2019

Big George
Üye
★★★★
Big George

Sevdiğim bir boksör kendisi ama cezayı hak etmiş… Ünlü kişilerin özel hayatı yoktur. Bunlar halka mâl olmuş kişilerdir ve nasıl tavır takındıklarına dikkat etmelilerdir. Bu onların göstermesi gereken bir erdemdir. Özel hayatmış, ifade özgürlüğüymüş, demokrasiymiş, haklarmış bunlar 21.yüzyılın ilk on yılında ortaya çıkan post modernist y.vşaklık döneminin ürünüdür. Her zaman demişimdir. Post modernist eroin parası için babasını döver diye. 🙂… Devamını oku »