Bivol’den Hafif Ağır Sıklet’e Göz Dağı! Barrera’yı Böyle Yere Serdi! (Video)


Sergey Kovalev ve Mikhalkin’in ringe çıktığı gecede alt maçta başka bir Rus şampiyon sahne aldı. Beterbiev ile birlikte hafif ağır sıkletin ağır toplarından olan Dmitry Bivol dosta güven, düşmana korku salmaya devam ediyor. Dmirty Bivol WBA unvanını korumak için çıktığı Sullivan Barrera maçında sükseli bir galibiyet alarak adeta tüm sıklete gözdağı verdi. 12. rauntta Barrera’yı yere seren Bivol’ün bir sonraki adımı merak konusu.

işte Bivol’ün Barrera’yı nakavt ettiği o anlar


Haberle ilgili başlıklar:

Yorumlar

53 Yorum - "Bivol’den Hafif Ağır Sıklet’e Göz Dağı! Barrera’yı Böyle Yere Serdi! (Video)"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
GennadyMustafa
Üye
★★★
GennadyMustafa

kovalev ya da beterbievle çok güzel maç yaparlar.

sicilyamafyasi
Üye
★★★
sicilyamafyasi

2 sene sonra kovalev’i döveceğinden şüphem yok

zagortenay
Üye
zagortenay

2019’da karşılaşırlar muhtemelen.

mehmet dalgaç
Üye
★★
mehmet dalgaç

bence ward ile harika bir maç yaparlar.
ve bence ward ı bir güzel emekli eder.
zaten emekli olmasının önemli 2 nedeni varsa 1. beterbiev 2. si bivol dür bence.
şimdi ward hayranları saldırıya geçer: vay cahil sen bokstan ne anlarsın, sen ward kim biliyormusun? ward ın kimleri yendiğini biliyormusun vs vs.
siz yazmadan ben söyleyeyim. evet hepsini biliyorum :))

zagortenay
Üye
zagortenay

bivolde teknik güç çene her şey var. hakemlerin oğlu ward’a nazaran daha etkileyici bir galibiyet aldı.böyle bir yetenek için tecrübe önemli bir faktör değildir dedik öyle de oldu netekim m

Harun
Üye
★★
Harun

stil olarak kovaleve benziyor fakat onun kadar sert vurmuyor. kovalev’in daha teknik ve temkinli saldıran hali. bivol’un gir çık yapmasını çok beğendim. adım alarak yumruklarını atıyor tam rakip atak yapıcakken 1-2 adım geri çıkıyor, rakibin atağını boşa alıyor. genç yetenek, bu adam süper 🙂 kovalev maçı çok heyecanlı olucak

Tuaman
Üye
★★★
Tuaman

Elleri çok hızlı ve kovalev kadar olmasa da güçlü yumrukları var

lenolewis
Üye
★★
lenolewis

Sırcainşaat nikli arkadaş seni de tebrik ediyorum bivol övdüğün kadar varmış.barrera gibi bir boksörü evire çevire dövmek kolay iş değil ward dahi barerayı bu durumlara sokamamıştı . Bugün benim hafif ağır sıralamam da 2. Sıraya yükseldi bivol kesinlikle .

jackal
Üye
★★
jackal
Bivol kovalev den daha komple bi boksör bence . Kovalevin biraz daha güçsüz vuran ama daha teknik ve daha atletik hali diyelim bivol için . Bivol bir zamanlar ki kovalev gibi sikletinde ki kemerlerin çoğunu toplayacak bence . Bide Ward la Bivolu Barrera maçından kıyaslamayın aynı stil boksorler değil. Yanılmıyorsam Ward da KD edip rahat bi biçimde ud ile yenmişti… Devamını oku »
Semih Öztürk
Üye
Semih Öztürk

Gvozdyk bivol maçı nasıl olur

zagortenay
Üye
zagortenay

Beterbiev, Bivol ve Kovalev Gvozdyk’ten bir gömlek üstün. Bunlar herşeyi Gvozdyk’ten daha iyi yapıyor. Sonuç Barrera maçından çok farklı olmaz.

jackal
Üye
★★
jackal

Bivol Gvozdyk maçı ortada geçer . 51 e 49 bivol bence . Gvozdyk de komple bi boksör. Badou Jack-Chickenson macinin galibiyle dövüşmesi gündemde . Bana göre 2 sinide yener

zagortenay
Üye
zagortenay

Ward bu kadar eze eze yenmemişti. Üstelik Barrera için “her maç kendini geliştiriyor, Bivol’e nazaran çok daha önemli rakiplerle karşılaştı, farkı tecrübesi” şeklinde yorumlar vardı. Bivol Barrera’nın içinden geçti resmen. Ward ile ortak rakipleri bir Barrera var. Karşılaştırma yapmak son derece mantıklı. Bivol için çok önemli bir galibiyet oldu bu. Geleceği çok parlak görünüyor.

mehmet dalgaç
Üye
★★
mehmet dalgaç

kovalev daha güçlü vursa da bivol çok daha yıpratıcı ve savunması zaten kovalevin çok üstünde. 2 si maç yapsa bivol kesin favorim olurdu.
bu sıklette bivol için en tehlikeli rakip beterbievdir bence.

sa yo na ra
Üye
★★★
sa yo na ra

Bivol sağlam bir boksör ileride kovalev’i de yetecektir.

Öte yandan mehmet ertem bey gördünüz mü bilmiyorum. Daniel jacobs ve charlo bu gece tartışma içine girdiler. Charlo bayağı bir tırstı yavru kedi gibiydi. Yayınlarsanız güzel olur.

ChernobylMutant
Üye
★★
ChernobylMutant

gerçek sikletlerin 2-3 altında dövüşen bu repçi kardeşleri sitede ciddiye alan tek adam ordi zaten 😀

olası bir jacobs maçında direk komalık olur.

sa yo na ra
Üye
★★★
sa yo na ra

yenildikleri anda bunlardan bir cacık olmaz der geçer aga merak etme sen 😀 jacobs reis geldi, ”siz hayırdır la bebeler?” diye sus pus oldular. umarım sitede de yayınlanır da milletin gözü açılır.

mehmet dalgaç
Üye
★★
mehmet dalgaç

jaco şu charlo yu indirse ne güzel olurdu. ordi artık depresyona girerdi herhalde :))))))

ChernobylMutant
Üye
★★
ChernobylMutant

aylar önce bu adam hafif ağırı duman edecek dediğimizde acemi arkadaşlar daha ciddi rakiple karşılaşmadı vs. bahane buluyorlardı. bu adam bu siklette kral olacak tekrar söylüyorum.

zagortenay
Üye
zagortenay
Hiç ciddi bir rakiple karşılaşmamasına rağmen Anthony Yarde de çok tehlikeli geliyor. Biraz daha zamana ihtiyacı var. Bir boksörün kimi dövdüğü tabi ki önemli ancak nasıl dövdüğü de çok önemli. Bivol’ün ise bu açıdan bakınca çoktan piştiği ve bu maçı alacağı çok net belliydi. Kimileri ya yeterince incelemeden tahminde bulunmayı seviyor ya da gerçeklere direnmek gibi bir huy edinmiş.
ChernobylMutant
Üye
★★
ChernobylMutant

kardeşim bende yarde konusunda hataya düştüm vuruşları çok sert gözüküyordu fakat maçlarını komple izlemeye başlayınca ondan fitnesscı dışında bir şey olmayacağı kanısına vardım. kondisyon, ring iq’su, teknik 0 bu siklette tutunamaz ilk 5’te ki adamlar 5. roundu göstermez.

drfbb
Üye
drfbb

Bence bu adam da kovalev kadar sert vuruyor. Daha önemlisi daha teknik daha komple boksör. Kovalev daha sert vursa da kovalev buna zor isabet ettirir bu ise kovaleve daha kolay isabet ettirir. Benim favorim bivol. Bence bu beterbievden kemeri alsınlar ya. Ya sakat ya da çok az mac yapıyor. Kafasi boksta değil bence.

Severinus
Üye
Severinus

menajeriyle mahkemelikler, sorun orda

Roman
Üye
★★
Roman

bivol kesinlikle müthiş boksör. buna şüphe yok. kombinasyonları, hızı, gir – çık, savunma hepsi süper. kovalev kadar güçlü değil kim kovalev kadar güçlü ki ? yeni bir andre ward doğuyor. bir kaç seneye hükmedebilir siklete.

zagortenay
Üye
zagortenay

Andre Ward ile uzaktan yakından bir alakası yok. Bivol için olumlu anlamda söylüyorum tabi ki.

Roman
Üye
★★
Roman

siklette hükümdarlık bakımından söyledim, kardeşim. stil olarak çok farklılar. bivol, ward kadar kaçan bir boksör değil. rakibi yıpratma konusunda ward yanına yaklaşamaz bivol reisin.

Roman
Üye
★★
Roman

HAFİF AĞIR SİKLETE TURNUVA OLSAYDI KEŞKE.

SERGEY KOVALEV
JOE SMİTH JR

BADOU JACK
DMİTRY BİVOL

GVOZDYK
BETERBİEV

STEVENSON
MARCUS BROWNE

böyle olsa efsane olurdu. eleider alvarez de eklenebilirdi. o da sırıtmazdı turnuvada.

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

Roman gülüm alvares gibi birini es geçmişsin 🙂

riddickbowe
Üye
★★
riddickbowe

Kanka parker-joshua maçına kadar wilder fotosu duracak. Eğer parker galip gelirse fotoyu parker yapacağım. 🙂

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

riddick kankam bende parker joshua maçından 10 gün evveli fotomu parker yapıcam nasipse ahmet reise destek amaçlı 🙂 ama sen parker maçından sonra tekrar wilder reisin fotosunu geri koy gözüm üzerinde ona göre 🙂

riddickbowe
Üye
★★
riddickbowe

Bence ağırsiklet turnuvası fena olurdu.

Wilder
Joshua
Povetkin
Bellew haye maçı galibi
Whyte
Parker
Miller
Fury(tabi ki eski forma kavuşmuş fury)

Böyle bir turnuva olsa ufc bile 2. Plana düşer.

Canki
Üye
★★
Canki

reis o zamanda turnuvayı kazanan dısında kalanların hepsi balon olur piyasada adam kalmaz zaten boksör yok

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

.aslında yukarıda roman kardeşim yazmış bi liste hafif ağırda böyle bi turnuva olsa efsane olur ya ..ağır sikletler yanaşmaz gibi böyle bi turnuvaya keşke senin yazdıkların tamam deseler ama zor kanka ya

weta
Üye
★★

bivol maçta çok iyiydi. böyle devam ederse alır başını yürür. inşallah kendini dağıtmaz, benim güvenimi kazandı.

VolkanK
Üye
VolkanK

Beterbiev vs bivol sonuç ne olur ne dersiniz.

zagortenay
Üye
zagortenay

bu maçın sonucunu önceden tahmin etmek çok zor. beterbiev farklı cins bir hayvan. Yakın mesafede en etkili boksör bu sıklette.

About Billions
Üye
★★★
About Billions

Beterbiev kazanır bence, maç yakın zamanda olursa.

lenolewis
Üye
★★
lenolewis

katılmıyorum aboutbillions bence bivol net alır o maçı

GGGökhan
Üye
GGGökhan

Bivol sayıyla veya nakavtla alır yüksek ihtimal. Beterbiev alırsa sadece nakavtla yenebilir sayıyla imkansız. Bivolu çok çok beğendim komple boksör yok yok yani.

Canki
Üye
★★
Canki

sovyet ekolünün son ürünü dimitry bivol önümüzdeki 10 sene boyunca bu cocugun adını çok konuşucaz

zagortenay
Üye
zagortenay

Rigo, Dorticos, Barrera ve Ortiz hepsi bir kaç hafta içinde ringlere gömüldü. Küba ekolü profesyonel boksta en üst seviyede kendini kanıtlayamadı.

cemil aslan
Üye
cemil aslan

bivol ve kovalevin stilleri benziyor hatta gvozdyk de aynı stilde dövüşüyor sanki. tek farklı duran beterbiev. beterbiev kroşelerle ve yakın içeri girerek dövüşmeyi seviyor. aralarındaki maçlar çok güzel olacak.

Roman
Üye
★★
Roman

eklenebilir yazdım gülüm. ama ona uyuz oluyorum. 3 yıldır contender. adonıs stevenson ekibinden teklif edilen parayı sürekli kabul etti. bir ara maç yapacaklardı. iptal oldu. jack, stevensonu yense de silinse piyasa dan cok az maç yapıyor. sonrada eleider artık jack ile karsılasır diye düşünüyorum.

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

en alt tarafına yazmışsın gülüm sonradan gördüm kusura bakma 🙂 evet haklsıın stevensonu normalde çok severim ama senede 1 maç yapması insanı deli ediyor zaten millet onu bu yüzden sevmiyor anladığım kadarıyla …

ordinaryus h
Üye
★★
ordinaryus h
Bivol’ü beğendim. Direktlerini pek kullanamamasına rağmen mesafeyi çok iyi ayarladı powerpunch’a dayalı dövüştü bu tarz stilde dövüşüp mesafe ayarlamak zordur. Ayakları gayet hızlı, giriş çıkışları güzel. Boyu ve Reach mesafesi uzun direktlerini iyi kullanan bir boksöre karşı kazanırsa kendini daha net kanıtlamış olur. Barrera düzeyinde 2-3 boksörle daha karşılaşmalı. Sonra stevensonla karşılaşmasını isterim. Bivol için kovalev maçı bence daha erken.… Devamını oku »
About Billions
Üye
★★★
About Billions

Teşekkür ediyorum dostum.

lenolewis
Üye
★★
lenolewis

+9999 ordi

LeGGGend
Üye
★★
LeGGGend

Ruslar bu sikleti uzun yıllar kimseye vermezler artık. Kovalevin yaşını sayarsak, olası bir Bivol-Beterbiev karşılaşması kralı belirler diye düşünüyorum. Bu arada Beterbiev top rank promotionsla imza attı. Umarım daha çok maçlarını izleriz bundan sonra.

mehmet dalgaç
Üye
★★
mehmet dalgaç

legggend
+100
umarım beterbievi daha çok izleriz. hem kişiliğini hem boksunu çok beğeniyorum. bivol de öyle ama o biraz soğuk bir adam. tipik bir rus 🙂

poisonman
Üye
poisonman

About Billions tebrikler dostum maçtan önceki öngörün tam anlamıyla gerçekleşti… Bivol bu sikleti domine edebilecek yetenekte bir boksör olduğunu bizlerde görmüş olduk. Az farkla Barrera alır demiştim fakat Bivol’ ü hafife almışız…

About Billions
Üye
★★★
About Billions

Teşekkür ediyorum dostum.

sircainsaat
Üye
sircainsaat
Öncrlikle tüm site ahalisine merhaba ,ve adamım bivol kazanmasını bildi hatta ahmet kurt,lenolewis bivol hakkında nr kadar iddalı konuştugumu bilir Bak halen diyorum bir sonraki maç bivol kovalev maçı olursa kovalev kaldıramaz bu maçı teknik analize girmiyecem bile çünkü kovalev i de izlediniz bivolu de .. Ward ts olmadıgına göre bu siklette bivol u yenecek adam yokkkkkkj barrera maçından öncede… Devamını oku »
lenolewis
Üye
★★
lenolewis

Tebrikler sırcainşaat bivole boks çok yakışıyor ayak hareketleri duruşu gard tutması harika savunması özellikle mükemmel bir boksör hücum yaparken savunma yapmak büyük iştir .
İşte görüyorsunuz anlatmaya gerek yok bence yok şöyle olmu yok böyle olmuş
Bence kovalevden önce gvozdyk browne yada beterbievle maç yapmalı