Boks

Boksa Tekrar Dönen Oscar De La Hoya’nın Gelecek Planları… Floyd Mayweather ile Rövanş İçerir!


1992 olimpiyatlarında altın madalya sahibi ve 6 sıklette dünya şampiyonu olan 48 yaşındaki emekli boksör Oscar De La Hoya, 44 yaşındaki emekli UFC dövüşçüsü Vitor Belfort ile Triller’ın 11 Eylül‘de düzenleyeceği organizasyonda karşılaşacak.

Vitor Belfort – Oscar De La Hoya

Oscar De La Hoya, 11 Eylül’de Vitor Belfort’a karşı gösteri maçından sonra eski UFC Şampiyonu Anderson Silva ile karşılaşmak istediğini söyledi.

Anderson Silva

46 yaşına ayak basan eski UFC Şampiyonu Anderson Silva, geçtiğimiz hafta sonu profesyonel boks maçına çıkmıştı. Anderson Silva, 19 Haziran gecesi Meksika’da 35 yaşındaki Eski WBC Orta Sıklet Şampiyonu Julio Cesar Chavez Jr. ile mücadele etmişti. Sekiz raundun sonunda Anderson SilvaJulio Cesar Chavez Jr.’ı puanlarla (77-75 x2, 75-77) mağlup ederek galip ayrılmıştı.

Chavez Jr – Silva mücadelesi

Oscar De La Hoya, bu iki isimle (Belfort ve Silva) karşılaştıktan sonra Floyd Mayweather ile rövanş istediğini de sözlerine ekledi.

Oscar De La Hoya

Mayweather Promotions CEO’su Leonard Ellerbe, De La Hoya’nın bu mücadeleye (Mayweather – De La Hoya) girme şansının olmadığını söyledi.

Ellerbe, Oscar De La Hoya’nın yaptığı şey hakkında şunları söyledi: Biraz heyecan yaratmak için Floyd’un adını kullanmaya çalıştı. Asla böyle bir maçın olmayacağını dile getirerek Hoya’nın rövanş isteğini reddetti.

Leonard Ellerbe ve Floyd Mayweather

İkili, 5 Mayıs 2007’de karşılaşmıştı. Floyd Mayweather, Oscar De La Hoya’yı puanlarla (116-112,115-113, 113-115) mağlup etmişti.

Mayweather – De La Hoya müsabakası

0 0 vote
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu