Carlos Takam: 21 Mayıs’ta Onu Nakavt Edeceğim!


takam

21 Mayıs’ta Yeni Zelanda’nın Auckland şehrinde yenilgisiz Joseph Parker’a karşı IBF Dünya Ağır Sıklet Şampiyonluk Maçı Final Elemesi niteliğindeki bir maçta ringe çıkacak olan Kamerunlu Carlos Takam’dan iddialı açıklamalar geldi.

Joseph Parker’a saygı duyuyorum. Ama bu maçı kabul etmesi büyük bir hataydı. Onu nakavt edeceğim ve 21 Mayıs’ta gerçek bir boksör nasıl olur ona göstereceğim.

Bu açıklamaya sosyal medya hesabından cevap veren Parker ise Takam’ın iddialarını “söylemesi kolay, yapması zor” olarak tanımladı ve 21 Mayıs’ta sonucu konuşmaların değil yumrukların belirtleyeceğini ifade etti.

CevweCSXIAAEC1L

Bahis şirketleri bu maçta Parker’ı favori olarak gösterirken, Boxrec sitesine göre Joseph Parker dünyanın en iyi 12., Takam ise 14. ağır sıkleti olarak dikkat çekiyor.

IBF sıralamasında ise Carlos Takam 5, Joseph Parker 6. sırada bulunuyor.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

7 Yorum - "Carlos Takam: 21 Mayıs’ta Onu Nakavt Edeceğim!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Gökhan Sebilci
Üye
Gökhan Sebilci

parker’ın daha önce dövüştüğü boksörlere bakayım dedim, bakmaz olaydım. bağkur emeklisi amcalarla falan maç yapmış. bu maç parker adına çok belirleyici olacaktır, karşısına ilk kez boksör çıkıyor.

DAVİD HAYE
Ziyaretçi
DAVİD HAYE

Takam çok sağlam bir bokscu.parkerin en zor sınavı.parker 5 levelden şimdi biranda 20.levelden mücadele edecek bakalım o açığı nasıl kapatacak .benim tahminim bu maç sayıya kalmaz .yüzde atmış favorim takam.Parker kapalı kutu çünkü civisinde(yani maç kartında belirleyici bir maçı yok.güzel ve sert bir maç olacak.

Ahmet kurt
Ziyaretçi
Ahmet kurt

+1

DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
DEONTAY WİLDER

Takamın çenesi sağlam povetkin 10.rauntta zor nakavtla yendi.parkerın çenesi belli değil.takam parkerı ko edebilir.parker gardı açık dövüşüyor takamdan alacağı bir kroşe ile biter.

DAVİD HAYE
Ziyaretçi
DAVİD HAYE

Helenius – dhupass maçı güzel geçer. Bakalım helenius dhupass geçebilecek mi.

safkan
Ziyaretçi
safkan

nasıl yani bu da mı 21 mayıs? başka gün bulamadılar wilder vs povetkin, haye vs granat, takam vs parker ağır sikletteki büyük maçlar aynı gün. valla bu durum hiç hoşuma gitmedi.

safkan
Ziyaretçi
safkan

polonyada da iyi maçlar var bugün. netten bulursak izleriz.